-
Posts
179 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monika R.
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Ja też wszystkim bardzo serdecznie gratuluje i jak wszyscy prosze o fotki [email][email protected][/email] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
mam jedno dobre zdjecie z wystawy Lesio napalony na świńske ucho:lol: Seonka tez zadowolona [URL=http://img102.imageshack.us/my.php?image=lesiowystko9.jpg][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/2339/lesiowystko9.th.jpg[/IMG][/URL] i Seonka na ringu [URL=http://img475.imageshack.us/my.php?image=1161649cd0.jpg][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/8919/1161649cd0.th.jpg[/IMG][/URL] ps. Monice pewnie chodziło o nazwe i przydomek pieska :eviltong: a własnie Monia maile do ciebie pisze a ty nic... -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
która Monika :eviltong: do mnie doszedł jeden mail były tam chyba psy z posredniej i otwartej -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
ja tez poprosze wszystkie fotki jakie kto ma z ostatniego weekendu [email][email protected][/email] z góry dzięki -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
na dwoch pierwszych Pennyroyal Tea fortunatus, tych czarnuchow nie znam, pozniej pod namiotem Kamel i dwie ostatnie to NARIS ART OF BEAUTY Srebro Północy :P -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
tak jasno to chyba bylo tylko przez 2 pierwsze godziny ;) co sie chwalisz, byla przy ringu husky robiła zdjecia a nawet do mnie nie zajzała:mad: fajnie wiedziec ze byłaś:roll: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
brak asystetów sedzina musiala wszystko sprawdzac co i jak w katalogu sama....trzeba bylo troche pomoc, brakowalo medali z tego co slyszalam(sedzia z ringu obok chcial porzyczyc z naszego ringu jeden "srebrny" :lol: ),brak niektórych tabliczek, no i spore opóznienie z BISem..., ringi byly ok w wielkosci jak na krajowke, nie mowie juz o moim problemie wejscia na ring głowny( tlumy ludzi do tego zagradzali za kazdym razem wejscie na ring glowny,nie wiadomo bylo co kiedy wchodzi przez to wszystko chyba nawet zostala zmieniona kolejnosc wchodzenia na BIS mialy wejsc szczeniaki, weterany a pozniej mlodziez a chyba weszly szczeniaki a potem odrazu mlodziez, przez co ja sie nie wyrobilam przez ten tlum wejscia nie moglam znalesc bo oczywiscie cale zasloniete,no i jeszcze z papierkami mialam problem i nie chceli mnie wpościc na BISa..., facet który oglaszal wszystko sie mylil.... jeszcze suuper pogoda sie trafila burza, przez caly czas padalo..... a no i jeszcze brak jakiej kolwiek nagrody za 2 i 3 miejsce na BOG (nie bylo na ringu głównym zadnego pódła ani tabliczek z miejscami -NIC!!!), dobrze ze przynajmniej na BOB male pucharki, chyba pies ktory dostal BISa tez tylko puchar dostal...jakl sobie jeszcze cos przypomne to napisze Pozdrawiam -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
nie znam pelnych wynikow a katalogu nie mam przy sobie..... a w tej stawce nie ma wszystkich pieskow bo kilka zostalo ujetych poza katalogiem.... wiem tylko to szczenieta:Arktogea Quick Demon -1 wo mlodziez: Leshan de Ciukci -1,dosk,Zw.mł., NJwR pośrednia: Oumiak Ambassadeur de France 1 CWC,NPwR,BOB i 2BOG otwarta Kamel z Pierwszej Ręki 1 CWC suki szczenieta: NARIS ART OF BEAUTY Srebro Północy- 1, wo, NSZwR posrednia : Mira Ceti Srebro Północy 1 CWC , NSwR pośrednia: Pennyroyal Tea Fortunatus 2 otwarta (chyba) Wilia z Hrubej Siklawy championy Bajka Lodowy Dotyk 1,CWC do porownania o BOB nie wchodzil młodzik BIS szczeniat(Naris) i mlodziezy(Leshan) sedziowala Anna Rogowska chyba specjalizująca sie głównie w 2 grupie, niestety husky nie przyciągały jej uwagi :shake: , a organizacje zostawie bez komentarza -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
ja tez bardzo prosze o fotki, z gory dzieki :) -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
ja tez skladam serdeczne [SIZE="7"][COLOR="Blue"]Gratulacje[/COLOR][/SIZE], dla [B][SIZE="7"]Alpinki[/SIZE][/B] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Leshan de Ciukci szczeniak Seona de Ciukci otwarta -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
i jeszcze nowy news ;) Kirsten de Ciukci (Ch.Chiricote de Ciukci x Ch.Kivalina's Riverdance) 2 x ZW.RASY z kl.mlodziezy, 2 wystawy miedzynarodowe w St.Gallen (Szwajcaria) sobota i niedziela 20-21.05 [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g186/Monika_R/KirstendeCiukci-St.jpg[/IMG] PS .uzupelnilam stawke z Toledo -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
jeszcze kilka fotek miśkow z Toledo Smila de Ciukci [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g186/Monika_R/Talavera2006-SmiladeCiukci.jpg[/IMG] Huskavarna's Carousel Dreams [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g186/Monika_R/HuskavarnasCarouselDreams7.jpg[/IMG] Red Deer de Ciukci [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g186/Monika_R/Gerona2006-RedDeerdeCiukci-BOGPuppy.jpg[/IMG] Ewa a Ty nie masz jakis fotek z tej wystawy?? -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Talavera de la Reina/Toledo obowiazkowa do championatu s.Zeljka Fon Zidar (Slovenia) tyle wiem... PSY kl.szczeniat (2) 1 - Winterfrost's Neptuno (Dennis de Garcimen x Winterfrost's Amber Ice) 2 - Red Deer de Ciukci (Serhat de Ciukci x Chestohowa de Ciukci) Winterfrost's Carlomango nb kl.posrednia (1) 1 - Winterfrost's Chicho Terremoto (Ch.Winterfrost's Hakuna Matata x Ch.Winterfrost's Sweet Sensation) kl.otwarta (15) 1 - CAC - Winterfrost's Hakuna Matata (Ch.Artic Blue's Texas Ranger x Sekene's Winterfrost Salsa) 2 - Kuwait de Mainake (Ch.Chrysler de Mainke x Ch.Kristari's Layla O'Mainake) KRISTARI'S NEO REVOLUTIONS -3 Auron de Siberian Land-4 Nikon de Mainake BECKHAM DE ARTIC GRANA BOSTON DE AZARES CORAL-SEA DE CIUKCI nb DELAWARE DE CIUKCI FIRE-BALL DE GONSSOR FLIP VIII DE BAGESDOG JARKO DE CIUKCI nb KARLITOS II-LUCK ICE WOMAN KARNOVANDA'S RICOCHET KRAVITZ-SINGING-FOR ICE WOMAN MARIBOR DE CIUKCI TOGO DE CIUKCI kl.championow (4) 1 - CACIB, BOS - Chiricote de Ciukci (Ch.Kristari's Spectator x Artic Blue's Sienna Sunrise) 2 - R.CACIB - Robin Hood del Karraces (Ch.Dardian's Carolina Blue x Malu del Karraces) 3 - Simba del Karraces (Ch.Dharman de Garcimen x Priscila del Karraces) 4 - El Especialista de Nariz de Nieve (Aatuk's West Fargo de Nariz de Nieve x Big Bang de Nariz de Nieve) SUKI kl.szczeniat (3) 1 - BOB, 2-BOG Puppy - Smila de Ciukci (Ch.Karnovanda's Alexander Wolf x Ch.Kristari's Tahluu Miss Fire) 2 - Winterfrost's Cleopatra (Dennis de Garcimen x Winterfrost's Amber Ice) 3 - Victoria del Karraces (Ch.Simba del Karraces x Ch.Abby dos Campos da Rainha) VAINILLA DEL KARRACES nb WINTERFROST'S AFRODITA nb kl.mlodziezy (5) 1 - Tiffani del Karraces (Dennis de Garcimen x Priscila del Karraces) 2 - Gas'N'Matches de Nariz de Nieve (Ch.El Especialista de Nariz de Nieve x Domino de Nariz de Nieve) 3 - Shapali's Zinfandel Zuki (Snoking's Magical Twist x Ch.Shapali's Remembering Romance) 4 - Thelma del Karraces (Dennis de Garcimen x Priscila del Karraces) 5 - Ebonyshadow N'Shapali Delila-siostra Dragona (Shapali's Invitation To Indaba x Ch.Ebonyshadow's Alpine Mist) kl.otwarta (12) 1 - CAC - Huskavarna's Carousel Dreams (Ch.Kristari's Rudolph Valentino x Ch.Foxfire Rain Dancer) 2 - R.CAC - Unic Tipee of Artic Ocean (Ch.Regular Power of Cool Water x Red Indian of Baker Lake) 3 - From Spain de Nariz de Nieve (Aatuk's West Fargo de Nariz de Nieve x Aatukwoods Super Express) 4 (nie jestem pewna) - Winterfrost's Amber Ice (Ch.Artic Blue's Texas Ranger x Sekene's Winterfrost Salsa) ALASKA DE MEL SIBERIAN DOG AVRIL DE MEL SIBERIAN DOG BABY DE SIBERIAN LAND ESPERANZA DE GONSSOR FIRSTSTEPS-ARANGAZ DE LUKATAN nb GALADHRIM DELLA FARHA nb KISSING-A-FOOL ICE WOMAN LUZ DE GONSSOR MOLLY DE CIUKCI nb RENATA DEL KARRACES kl.championow (3) 1 - CACIB, BOB - Abby dos Campos de Rainha (Ch.Allidan'n Dardian Turn The Page x Dardian's Chablis) 2 - R.CACIB - Winterfrost's Mary Popins (Ch.Artic Blue's Texas Ranger x Sekene's Winterfrost Salsa) 3 - Wendonah's Jambalaya (Innisfree's Chips Ahoy x Wendonah's Something Wicked) a to fotki Smili de Ciukci na BOG :loveu: pół siostra Seonki i Laredo:p [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g186/Monika_R/Palma2006-SmiladeCiukci3.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g186/Monika_R/Palma2006-SmiladeCiukci2.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g186/Monika_R/SmiladeCiukci.jpg[/IMG] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
ja tez prosze o fotki. i SKŁADAM WSZYSTKIM GRATULACJE -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
czyli Szczecin Psy klasa szczeniąt Leshan de Ciukci Winterfrost's PEGASO DA VINCI Eskimo River Klasa młodzieży : Swift Wolf Fortunatus Klasa otwarta : First Express Dwie Korony suczki klasa młodzieży MAAGIE MAE D.B.Arctic suczki klasa otwarta EVENING SHINE Nitor Nivalis Seona de ciukci kto jeszcze...??:P -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Szczecin: Seona de Ciukci-otwarta Leshan de Ciukci-szczeniak a do Lublina ktos sie wybiera?? -
Film - Eight Below (Przygoda na Antarktydzie)
Monika R. replied to sulejman's topic in Siberian Husky
matko u nich chyba ten film wszedł w lutym:lol::roll: -
a moze i Szczecin do tej listy dozucimy....:cool3: zbiórka w stolicy chyba ze ktos bedzie po drodze :P nie no żart :D, niech ten nasz organizator sie wypowie
-
ja sie zapisuje :cool3: Jacek rezerwuj mi miejsce w busie:eviltong:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
mam pytanko co to za sunia na pierwszym zdjeciu ta siedząca ktorą bodajze wystawia A.Skowronek?? -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
. Mam też trochę zdjęć więc mogę podesłać . [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] piotrjan ja poprosze fotki -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
ja tez poprosze [email][email protected][/email] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
:placz: jej ze Lesia nie mogło tam byc.....:shake: