-
Posts
942 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anna1
-
[B][COLOR=magenta]Gratulacje dla Wszytskich !!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B] [COLOR=black]Nesjanka- nie anna1 w płocku :)) my ostatni CAC na litwie w tym czasie, konczac Ch. Litwy z Martinim :)zdjec zero bo wystawialismy w strugach deszczu , wiec tylko domowe jak juz wrocilismy:p [/COLOR] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/martinimaj2007.jpg[/IMG] sedziowala Pani Radiuk- rewelacyjne podejscie do psow, przesympatyczna osoba z wielka kultura osobista; rase wzial champion Taijan Dreamer Tornado- nieduzy bardzo drobny piesek ale wlasnie takie lubila mimo ze Martini bardzo jej sie podobal; ja obstawialam vivat sanraiz oliviera twist ale i on byl za mocny - bardzo efektowny pies w moje ostatnio ulubione kropki:lol: ale mimo deszczu wystawa udana ;
-
Ress- super ujecia:) ja swojego aparatu jeszcze nie przetestowalam do konca, i pewnie mi sie nigdy nie uda; no i teraz czekam na sloneczko i troche czasu zeby wreszcie cos pocykac:mad:
-
Foty rewelacja!!!! wszytskie sa do schrupania maluchy; dudek- widze z etylko pieknieja te Twoje urwisy-moze jeszcze raz sie zobaczymy jak uda mi sie wypad do wawy za jakis czas:)))
-
zzarlo po raz 4- ty :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: [B][SIZE=4][COLOR=red]gratulacje !!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
-
i znowu zzarlo posta !! Gratualcje za takie swietne wyniki!!
-
Kasiu jeszcze raz ogromne gratulacje - Botanika super laska:)))))) Salsa- gratulacje dla Vinusia- bardzo sie ciesze :)))) Solange- Gratulacje !!!!! no i oczywiscie dla Wszystkich gratulacje, szkoda tylko ze Unessa nie dostala CWC, buuu; trzymam kciuki za Was w łodzi:)
-
i Dobre Miasto:)))) rodzenstwo- Wrozbita i Wrozba- oba Zw.Ml., N JwR dla Wrozby- siwtne nakrecone dzieci Dobrej Wrozki - wlasciwe psy we wlasciwyh rekach- bardzo mi sie podobaly [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-6.jpg[/IMG] Gilbert Pstoral [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-12.jpg[/IMG] Goblin - BOB [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] ) [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-13.jpg[/IMG] Cedrik Dwie Tecze [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-10.jpg[/IMG] Volcano [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-11.jpg[/IMG] moja wnusia Viva [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-8.jpg[/IMG] sasquehanna Botanika [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-7.jpg[/IMG] Linda z Jasen Hvezdy [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-4.jpg[/IMG] cheri cheri sub divo [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-3.jpg[/IMG] Cher Oelli BOS w sukach [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-2.jpg[/IMG]
-
[B][SIZE=4][COLOR=red]czy nadal zzera posty?????? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=black]no nic wstawie co mialam wstawic najwyzej znowu zniknie:) [/COLOR][/B] a w miedzy czasie kilka fotek:) Campari Sua Sponte - Klub(dla Nesjanki [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] ) [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/opole2007klub1.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/opole2007klub.jpg[/IMG] i poza ringiem [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/5-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/6-1.jpg[/IMG] i nasza Cori czyli corka Sasquehanna Granady i Martiniego Vodka Martini Sakladir:)))) dzieki Cyga za foty [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] z Fida wygladaja slodko; [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/1maja2007328.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/1maja2007327.jpg[/IMG] nazarty brzuszek [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/1maja2007370.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/corimaj1.jpg[/IMG]_________________
-
rodzenstwo- Wrozbita i Wrozba- oba Zw.Ml., N JwR dla Wrozby- siwtne nakrecone dzieci Dobrej Wrozki - wlasciwe psy we wlasciwyh rekach- bardzo mi sie podobaly [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-6.jpg[/IMG] Gilbert Pstoral [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-12.jpg[/IMG] Goblin - BOB [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] ) [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-13.jpg[/IMG] Cedrik Dwie Tecze [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-10.jpg[/IMG] Volcano [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-11.jpg[/IMG] moja wnusia Viva [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-8.jpg[/IMG] sasquehanna Botanika [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-7.jpg[/IMG] Linda z Jasen Hvezdy [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-4.jpg[/IMG] cheri cheri sub divo [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-3.jpg[/IMG] Cher Oelli BOS w sukach [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/d-2.jpg[/IMG]_________________
-
posty sa tu zzerane :(( wstawie troche fotek z Dobrego Miasta , zobaczymy czy sie uda; ale tu nie w wystawach bo tam w ogole postow ostatnich nie widac;
-
ciekawe jak dzisiaj:) Żuczek niestety nie zdazyl byc wystawiony bo Marcinowi psy sie nalozyly, z tego co wiem Alen CACIB ale co dalej to nie mam pojecia ;)
-
[B]MAGA- Gratulacje !!!![/B] Rowniez gratulacje dla Black Dragona (bo wiem ze czyta dgm) za BIS Puppy z synem mojego Martiniego i Nemezis;bardzo sie ciesze; oczywiscie gratulacje dla wszystkich i powodzenia dzisiaj; Ja tam jestem bardzo zadowolona bo trudno zebym nie byla :evil_lol:
-
wstawie wyniki skopiowane z postu Iwony z e-psow ; ja sie bardzo ciesze z wyniku bo to drugie Zw. Klubu Żuczka, a syn Martiniego dostal Najlpesze szczenie w rasie Bodyguard Black Dragon , no i synowie Zuczka jeden CWC a drugi II lokata w mlodziezy wiec tez niezle- secret Rajski Ptak:) no i oczywiscie czekam na fotki :) jestem niepocieszona ze nie moge tam byc:placz: Klubowa: psy: Szczeniąt: SEN next Germanika VALENTINO Favonius BODYGUARD Black dragon -[COLOR=red] WO[/COLOR], [COLOR=red]I[/COLOR] , [B][COLOR=red]Najpiękniejsze szczenię[/COLOR][/B] Młodzież: OUDI Super ciapki- dosk.[COLOR=red]IV[/COLOR] JONA GOLD z Gangu łysych- dosk.[COLOR=red]III[/COLOR] Secret RAJSKI PTAK-dosk, [COLOR=red]II[/COLOR] Sasquehanna WRÓŻBITA-dosk.[COLOR=red]I[/COLOR] [COLOR=red]ZW Mł.[/COLOR] Pośrednia: Hossa-vija MICKE PRINCE SUPRISE- [COLOR=red]II[/COLOR] IDEALISTA Germanika- dsk. [COLOR=red]I [/COLOR] Otwarta: QUANDO Sub-o-divo Gingery Sasquehanna GOBLIN - [COLOR=red]I[/COLOR] ARTHUS od teareibi KING z Jasne hvezdy ELITE SUNSHINE von Helmundin NUFI Super ciapki INZYNIER Raj dla zwierząt [COLOR=red]III[/COLOR] FOCUS z Gangu łysych Championów: CYPISEK z Gangu łysych-[COLOR=red]IV[/COLOR] CAMPARI Sua sponte- [B][COLOR=red]I[/COLOR] dosk. [COLOR=red]NDPwR[/COLOR][/B] Sasquehanna ALEN- [COLOR=red]II[/COLOR] VENI OTELLO Sub-o-divo- [COLOR=red]III[/COLOR] suki: Szczeniąt: Madame Butterfly Gallus- [COLOR=red]WO[/COLOR] Młodzież: Sasquehanna RED-HOT Zikkurat- [COLOR=red]III[/COLOR] JAGÓDKA z Gangu łysych- [COLOR=red]II[/COLOR] IMPREZKA z Gangu łysych Im so pretty Pastoral- [COLOR=red]IV[/COLOR] TILIA Lawendula Sasquehanna WRÓŻBA- [COLOR=red]I, ZW Mł.[/COLOR] Sasquehanna BOTANIKA Sasquehanna BOGATKA Sasquehanna WRÓŻKA Pośrednia: A charmed temptation ....- [COLOR=red]I [/COLOR] UNESSA Favonius- [COLOR=red]II[/COLOR] ZACHARA Sakaldir- [COLOR=red]IV[/COLOR] EFECTIVE Nesjana- [COLOR=red]III[/COLOR] Otwarta: FRASZKA z Gangu łysych-[COLOR=red] I[/COLOR] HARRIET z Gangu łysych- [COLOR=red]II[/COLOR] Championów: PERSPEKTYWA Germanika- [B][COLOR=red]I,NDSwR,BOB[/COLOR][/B] FANTHAGIRO Zikkurat- [COLOR=red]II[/COLOR] JUDITH z Jasne hvezdy-[COLOR=red]III[/COLOR]
-
Trzymam za Was kciuki:))) za swojego Zuczka tez:))) powodzenia i dawajcie znac jak tylko ktos bedzie cos wiedzec ;ja niestety na telefonie :) Lalunia juz siedzi w pociagu- bidactwo! tyle godzin, ale... kciuki trzymam mocno:)
-
Ress- ale on jest uroczy :)))))
-
Dzieki:loveu: :loveu: tak sie sklada ze chlopaki zajmuja u mnie mieksce troszke bardziej faworyzowane niz dziewczynki, ale tylko troszke :) no coz, lubie facetow :diabloti:
-
AiK- nie ma potrzeby uzywac niemieckiego skoro praktycznie z kazdym w niemczech mozna sie dogadac po angielsku- tam w kazdym zk mowia po angielsku- ja nigdy nie mialam problemow :)
-
A tu moj Martini :)) juz dziecko przyjechalo z Rumunskich ostepów :) musimy troche opalanie nadgonic:diabloti: [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/mart5.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/mart4.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/mart1.jpg[/IMG]
-
AiK- napisz do nich maial- oni zawsze wszytsko przysylaja bez problemow, cale info;
-
[B]mam pytanie- czy kots ma dokladny numer konta do przeslania kasy za Championat rumunii????[/B] bo na stronie oczywiscie nie moge znalezc;
-
nie no gladki, Babel , ale jak ma w papaierach to nie mam pojecia bo nie sledze foxow ktorych nigdy hodowac nie bede:)
-
Dziekuje bardzo :) reszta ekipy kazdy po cacibie i 3 x bob- AST, podhalan, fox, i golden:))))) super; cyga- wpadaj do zk we wtorek- bo opijamy rowniez moja specjalizacje:))) 3 lata kursu , egzamin i wreszcie z glowy;
-
a tu z dzisiejszego spacerku:)))) jest slicznie tyle ze zimno [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/j1.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/j2.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/j3.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/j5.jpg[/IMG] i przeryte przez dziki:) [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/j4.jpg[/IMG]
-
Martini Sua Sponte CAC, BOS, CACIB, BOB Baja Mare; skonczylismy Interchampiona i dodatkowo Ch. Rumunii :diabloti: nie powiem ze sie nie ciesze i oczywiscie trzymam kciuki za reszte ekipy z ktora nie moglam pojechac i ogromne podziekowania dla Asi Grabowskiej od Secretu za to ze wystawila Bialego:loveu:
-
No to sie powtorze bo juz w wystawach Lalunia Ci pogratulaowalam :)))))))) osobioscie juz bylo to jeszzce na forum :) : [B][SIZE=4][COLOR=red]Gratulacje !!![/COLOR][/SIZE][/B]