pierwszy lysy to dziewuszka :)
specjalnie dla ciebie res :))) big boy :)
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/bigboy2.jpg[/img][img]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/bigboy.jpg[/img]
to teraz moja ulubienica Bia Boa :)))
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/DSCF2764_800.jpg[/img]
i chysy chlopaczek Badi Bono
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/DSCF2754.jpg[/img]
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/DSCF2759_800.jpg[/img]
i ulubiony powderek res :) Big Boy
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/DSCF2667a.jpg[/img] co raz bardziej kolorowy :))
[/quote]
:o ten Cebbi to kurcze płodny w łyse widze :lol: :klacz:[/quote]
no jak widac:))) jestem strasznie ciekawa jak porosna:)))jedna dziewczynka byc moze zostaje, jedna do afryki a i wszystkie raczej rozejda sie w swiat bez problemu:)
hej didi:) to sa wnuki Campariego, a mamą jest Amanda z pierwszego miotu od Olivii Favonius; tata to Lemiz Celebrity N'CO , ten sam co tata mojego miotu "M" :)) Amanda sie popisala- 4 lyse (w tym 3 suki ) i 1 owlosione i do tego dziewuszka :))) i wszystkie ladnie zarosniete; beda pewnie talk samo super zarosniete jak moje;
no to trzymam kciuki za najblizsze porody:)))
zuczek zostal juz po raz drugi dziadkiem:) pierwsza to heisha w kanadzie - 2 hl dziewczynki i 2 hl chlopaki
a druga to Amanda (Scherry lady favonius) - 1 lysy chlopak, 1 owlosiona dzierw\czynka i 3 gole dziewuchy!!!!]
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/amandaslitter.jpg[/img]
res- bo wie ze i tak jest boska:) co bedzie stawac i pozowac jak pancia chce:)
angel- a skad malenstwo? jesli to nie tajemnica bo ja wszystkiego nie czytam bo nie nadazam:)
res- Bulka super modela 8) :lol:
bede trzymac za was kciuki w czerwcu :) my w 2007 do zagrzebia:)
maga- pozycja no nie powiem :) :D
angel - twoje cudko??