Jump to content
Dogomania

Yorkies

Members
  • Posts

    1084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yorkies

  1. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    cierpliwości :evil_lol: póki co uciekam zrobić obiadek :razz: <pod tym względem nic sie nie zmieniłam:lol: > pozdrawiam
  2. Tjaaa np. "Fotogaleria Yorkofiołki" :evil_lol: musze się tu jeszcze troszkę zadomowić i pzrełamac... ale pewnie wkrótce pokaze wam te foty... cierpliwości... zresztą musze uzyskac pełną autoryzację od autorki :cool3:
  3. Ważne że Oskarciowi cieplutko jest :cool1: :p
  4. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    jeeej dziękuje :oops: miło mi bardzo... tak tak Madzia mnie malowała do tych zjdęc jak i na 100-dniówke tesh mnie przyszykowala i obfociła :loveu:
  5. No właśnie tak troszkę mi głupio ruszać z galerią i wstawiac tylko moje zdjecia bo piesków zdjeć nie mam... :roll:
  6. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    póki co zostają mi wizyty Madzi :evil_lol: aż się pochwalę jakie mi śliczne zdjecia ostatnio zrobiła :oops: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1733/tnp11371633ws.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8759/tnp11371734pi.jpg[/IMG] mam nadzieję ze się Gosiu nie pogniewasz ze je tu wstawiam :oops:
  7. [QUOTE]Powinnas stanac po stronie Oskarka! Nie dosc, ze nosi kokardki to jeszcze rozowe wdzianko:shake: Chlopaki na dworze beda sie z niego smiac!:placz:[/QUOTE] w jakiej obronie... wiem jak to jest w końcu nie raz lordziaka i nikiego pomęczę...:evil_lol: ostanio skoncyzly mi sie kokardki to niki zasuwa w różowej w groszki :cool1: :evil_lol:
  8. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    No właśnie mam dylemat, prawko czy cyfrówka? :shake: ale zobaczymy może dostane i to i to jak babcie namowie eby wziela mi aparacik na raty:evil_lol:
  9. Aluś, U ciebie w galerii także nadrobilam troche storn i foty świetne! Fajna ta realcja między Mini a Tuffim... a ta fota na trawce to az szkoda mi ze tak zimno tu u mnie... rano było -27 stopni :-o :razz: pozdrawiam
  10. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    [QUOTE]bo u nas mróz rekompensuje takimi pięknymi malunkami to co musimy wycierpieć wychodząc na dwór od kilku dni ;-) No i Maciek - musisz sobie zamontować trzyszybowe okna :evil_lol: bo to tylko maluje na tej zewnętrznej, która się "poci" :diabloti:[/QUOTE] hehe cóż za technologia :evil_lol: ja mam cale 2 szyby w takich malunach a ze nadal zyje bez aparatu :-( to nie mam jak tego uwiecznic...
  11. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    Gosiu, Ten mrozik na oknahc cudny! A o ptaszyanch nie wspomnę! :loveu:
  12. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    Gosiu, ja to przyznam że mnie jush od dawna brakowało tych offowych pogaduszek a tu można to znaleźć i w dodatku zakrapione twoimi pięknymi foteczkami!:cool3: czegoż chcieć więcej do szczęścia?! :evil_lol:
  13. No no no Oskarek nadla robi tu frurrorę :razz: :loveu: a co do różowego to co się czepiacie przecież mu w nim do pyszczka :cool3: ;) pozdrawiam
  14. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    aż tak odważna i fotogeniczna to ja nie jestem :eviltong: pozdrawiam
  15. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    [B]Maciek,[/B] gg mi padło rzeczywiście :evil_lol: [B]Magda,[/B] Co ja tu będę dgm męczyć moją osobą :eviltong: :cool3: [B]Alu,[/B] Mnie również miło ciebie tutaj czytac... ;) widze że się rozkręca trochę ten topic :razz:
  16. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    właśnie właśnie... jeszcze mnie sterroryzuje i znowu stąd zniknę :evil_lol:
  17. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    fotek psiaków za bardzo nie mam... tzn szykuje dosc duza niespodzianke dla wszystkich ;) ale to niebawem i mysle ze zaspokoje ciekawosc niektórych ;) poki co mam tylko troche sowich zdjec no i 100-dniowkowe ale to nie miejsce bym zasmiecala je swoja osoba ;) :lol: wiec spokojnie wszystko w swoim czasie ;) pozdrawiam
  18. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    Witajcie, Jakiś jush czas jestem taki cichym obserwatorem tej galerii i tak jakos nie moglam sie zabrac by tu cos pisac w kazdym bądx razie chyba nie musze mówić że jestem pod wrażeniem talentu Gosi i jej foteczek ;) teraz jakos odnalazłam tu czesc naszej starej dgm wiec mam nadzieje ze nie bedziecie mieli nic przeciwko bym wlacyzla sie troche do dyskusji :razz: :evil_lol: pozdrawiam;)
  19. witajcie, nie udzielałam sie tu jakis czas bo jak czytałam niektóre wypowiedzi to aż poprostu żal serce ściskał... powiem tak od siebie ze dyskusja na ten temat toczona byla jush wiele wiele razy i powodowala wiele sporów ale warto o tym mówić, bo moim zdaniem rozmnażanie psów nierodowodowych mija sie z jakimkolwiek celem i wyobrazeniem hodowli... rasa bardzo cierpi na takim rozmnażaniu, gdyż wszędzie pełno yorkopodobnych...ludzie tarca kontrole nad tym jakie psy rozmanzaja... wiec czy to jest dobre? i jakby tak yorki kosztowały po 100zł i akzdy mogł je meic to co to by sie dopeiro działo? ile biegałoby niby-yorków bo ludzie rozmnazali by je z jakimikolwiek psami... hodowla psów z rodowodem ma jakis sens... zeby suka mogla miec szczeniaki musi byc oceniona na minimum 3 wystawach przez 3 róznych ludzi którzy określą czy nie ma ona wad dyskwalifukjujących w rasie... radze pzremyśleć te wszystkie kwestie tak dla samych siebie.... pzodrawiam :fadein:
  20. Daguś, po kąpieli Oskarcio taki słodziutki puchaty misio-pysio! A jak szybciutko mu włoski odrastają! czekam na reszte fot z sesji kapielowej :evilbat: pozdrawiam :fadein:
  21. daguś, nie wiem jak ty to robisz ale Oskarek zawsze wygląda na fotach słodziutko! To pełen uroku psiunio :wink: 8) a foteczki pod kołderką pokazują ze ma chyba nawet za dobzre ze swoja pancią, sesje, spacery i ta kołderka normalnie same luksusy :wink: 8) :lol: pozdrawiam i czekam na kolejne foty :wink: 8) :fadein:
  22. Hej Alu, śliczne te zdjecia rozespanego tufficzka :wink: :D uroczo wygląda... :) A łąbadki również fajnie ujełas obiektywem... widze ze nie boisz sie ptasiej grypki 8) :lol: pozdrawiam :fadein:
  23. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    Gosiu, zdjecia przyrody mnie wporst zachwyciły! Szczególnie ten wróbelek! Czekam na kolejną porcję fotek 8) :wink: pozdrawiam :fadein:
  24. Yorkies

    .:: A X E L ::.

    Gosiu, Uroczy ten pzrekrój pzrez różne okresy wiekowe Axelka! :D Fajny pomysł i czekam na jakieś nowe foty :wink: :evilbat: pozdrawiam :fadein:
  25. Hey Daguś, no no no to widzę nieźle masz w tej angli, same zalety, pomijając brak Oskarka :wink: Ja czeka niecierpliwie na twój powrót z obszerną fotorelacją :wink: :evilbat: Baw się dobrze! pozdrawiam :fadein:
×
×
  • Create New...