Świerza krew - w pudlach zaraz sie okaże, że prawie nie ma starych linii.
A co do osób, Frosh BARDZO SIĘ CIESZĘ :angel: że już złapałaś bakcyla :D :D :D
To prawda, ciągle te same, ale jedne mają staż ringowy dłuuuuugie lata, a inni kilka lat, jeszcze trochę i myślę, że przybędzie nam świeżego narybku :wink:
A gdzie można jeszcze znaleźć psa?
Bo ja będąc u Teściów na feriach nie mogłam pewnego ranka znaleźć Panthery - wołanie nic nie mogło pomóc bo suczyna już głucha.
Spradziłam wszędzie, już miałam lecieć na pole i szukać zaginionego psa a tu Panthera wychodzi sobie ... z szafy gdzie wymościła sobie legowisko na swetrze męża. Całą resztę ferii tam właziła i spała - w dzień i w nocy.
Aha namiary:
SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT
Krakowskiego Towarzystwa Opieki
nad Zwierzętami
30-254 KRAKÓW
ul.Rybna 3
tel./fax (0-12) 429-74-72 , 429-92-41
telefon alarmowy 0-604 77-99-45
e-mail: [email][email protected][/email]
StArS - pilne !!!
W Krakowie na Rybnej jeszcze przedwczoraj był biały pudelek miniatura !!! Jest jeszcze czarny pudlopodobny psiak , chyba suka.
[img]http://republika.pl/rasowypies/galeria/pudel1/pudel1.html[/img]
Sprawdź koniecznie !!!
Mam do siebie :evil:
Violonczela - przede wszystkim gratulacje dla Ciebie !
A ja zaczęłam od pytań ... A teraz przyłączam się do Sonya-Nero
[quote]No a jakie eksterierowo były te Eugeniosy?[/quote]
[quote]jak tam dziewczynki z czarnej włóczki
czy są już po przeglądzie ?, czy mają już ostateczne imionka ?[/quote]
Właśnie co w Bydgoszczy? Proszę o stawkę i oceny !
Aha i jeszcze jedno - chę na "klubie" dać relacje z wystaw - stawka + oceny, co wy na to? Tylko potrzebuję maniakó wystawowych którzy będą zdawać rzetelna relację , żeby nie było :o
Gosia jakis czas prowadziła taki dział :)
Happy birthday !!!
I Gratulacje dla Forda - bardzo dobrze, pudek pokazał, że jest mądrym psem - wie kiedy bronić i jak to robić !!!
To nie pies dla podgolonych idiotów :P [/code]
Kilka godzin mnie tu nie było a tu tyle nowych stron :lol:
Dorzucę moje weteranki - Panthera lat 14 i Valinor lat 10,5 , Panthera niestety obecnie w nienajlepszej już kondycji, ale Valinor jak by nie zbędne zwałki tłuszczyku zachodowane przez zime - to młodzieniaszek.
Pozdrwiam wszystkich z zimnego Rzeszowa