[quote] No jak to jest ja z takimi otwartymi ramionami do Was
i tak się cieszyłam a tu taki afront ? [/quote]
Alutka, nie gniewaj się na nas, witamy Cię serdecznie :angel:
[quote]Ale teraz bez żartów:
zaczyna mnie martwić ten brak zainteresowania szczeniakami, chyba jeszcze tak źle nie było , nie pamiętam aby kiedykolwiek była taka sytuacja.[/quote]
Sonya - Nero - zainteresowanie jest, ale "pundlami", mam tel. o szczeniaki a, ze nie posiadam własnych to odsyłam do Was wszystkich, no i sprawa rozbija się o cenę, ludziom wydaje sie, że wydać 300 złotych za psa to już przesada a co do dopiero więcej !!! Tylko co 10 tel. lub e-mail nie ma na dzień dobry "po ile", a te co 10-te mam z kolei wrażenie, że są to handlarze...