Prośba też abyście przesyłali stawki i oceny na strony klubu pudla. Wraz ze zdjęciami jeżeli takie macie.
A osoby mające zatwierdzone championaty swoich pupili (młodzieżowe, dorosłe, innych krajów) też prosimy o zdjęcia na strony klubu do działu "nasze championy". A przecież nawet tu wśród dogomaniaków sa osoby posiadające championy pudelków Santy, Gina & Tiger, Sonya-Nero, Bibi, Alutka, Góral, Ewelinaa i inne osoby zaglądające ;)