[quote]Wiesz Anetko wpadła mi taka myśl ,ciekawa jestem czy ją
zaakceptujesz ?. Proponuję abyśmy powrotną stronę szły przez las.
Patrz ile korzyści zaliczymy wystawę, pogadamy o rodakach,
nazbieramy grzybów, dotlenimy się i jeszcze zaoszczędzimy czas.
[/quote]
8) Czemu nie 8)