[quote name='eria']o kurcze,klon Cheriego :evil_lol:[/quote]
Nie no, prosze Cie...jaki klon :crazyeye:
Kimi padla, bo latala jak z piorem, a w dodatku musiala stawiac opor amancikom :cool3:
W dodatku z treningu dzis nic nie wyszlo, wiec jutro musze ja zmeczyc podwojnie. Idziemy plywac.