[quote name='HuSkaCz']z podwójną siłą, ponieważ to już nie tylko siła psa nas ciągnie, ale amortyzator (no chyba, że tak stabilnie stoimy na rolkach, że niewiem co :evil: ) musi powrócić do poprzedniego stanu.[/quote]
Ciekawa teoria.
Czyli skoro 1 amortyzator daje podwojna sile to nic tylko zakladac po 4 amortyzatory i wtedy smigamy jak rakieta!!!:evil_lol: