Ani mi sie wazcie!!! :evil:
Wreszczie jest topik gdzie nikt na sile nie szuka partnerki dla bezpapierowego psa, ani nie kloci sie o byle urzadzenie do klikania tylko logicznie dyskutuje.
A to, ze mialam problemy z zaliczeniem genetyki nie znaczy, ze nie mam ochoty poczytac jak ktos, kto sie na tym zna lepiej niz ja, madrze o niej dyskutuje.
Prosze kontynuowac... :lol: