[SIZE=5][COLOR=mediumturquoise]Kociokwik II czyli zemsta na Napoleonie[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]Paryż[/SIZE]
[COLOR=red]Komka: [I]...Espace już się zatrzymał. Są! Są! Są już nasi bohaterowie, widzę Lissę, i Piesiaka! Właśnie podchodzą do naszego stanowiska więc zadamy im kilka niestandardowych pytań![/I][/COLOR]
[I][COLOR=red]Witajcie [/COLOR][COLOR=red]kochani![/COLOR][/I]
[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/6929/2104finalluwr3czesccd3.gif[/IMG]
[I][COLOR=red][/COLOR][/I]
[I][COLOR=#ff0000]Mam dla Was bardzo trudne pytanie: jak tam Wasze samopoczucie?[/COLOR][/I]
[COLOR=blue]Lissa[I]: Jest cudownie, jesteśmy admirowani przez wszystkich, te rauty, bale, akademie....[/I][/COLOR]
[COLOR=red]Komka[I]: Ach popatrzcie Państwo na ten szalejący tłum.... Lisso, czy miałaś już okazję robić zakupy w Paryskich galeriach?[/I][/COLOR]
cdn
21-04
zdrówko