Jump to content
Dogomania

Franco

Members
  • Posts

    132
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Franco

  1. nie wiem!!! ale byc moze!!! moj urodzil sie 17.08.2002
  2. mi bardzo podaobaja sie rodzice mojego malego: ozzi ozborne buldozer i durango daffodil yellow. w hodowlii redbull urodzil sie drugi mot po tych wlasnie rodzicach, sa do sprzedania 2 pieski, maja teraz miesiac
  3. Franco

    Zaniemyśl

    no podziel sie :D napisz po jakich rodzicach bedziesz miec mala, a najlepiej wstaw fotki!!!
  4. to od gory to moje. zapomnialem sie zalogowac
  5. ja bym stawial na staffiki. sa przeciez nazywane psimi niankami!!! mysle, ze wszystkie bullowate dobrze radza sobie z dziecmi i je bardzo kochaja. nie reaguja gdy dziecko je szarpie itp. odejdzie, ale nie ugryzie :o
  6. ostatnio na widok mojego malego staffika male dziecko zapytalo mame:" mamo czy to swinka?" nie moglem pozostawic tego bez komentarza i mama zabrala pospiesznie dziecko...
  7. Witam!!! niedawno zamiescilem podobny post, ale z tematem :" Jak reagujecie na widok bullowwatych?" teraz chcialem zapytac jakie sa wasze odczucia ze spotkan waszych czworonogow z ludzmi. wiem, ze sytuacje sa rozne, ale prosze przedstawic i te smieszne i te nieprzyjemne. ja mieszkam na wsi i do moich psow ludzie szybko sie przyzwyczajaja, ale... Np. dzisiaj rano moj 3,5mies. staffik biegal luzem kolo apteki (mieszkam obok) i chodzilem z nim po wspolnym podworko. nagle wyszlo z apteki dwoch lysych mlodziencow z wyglad niezbyt inteligentymi i ucieli sobie krotka konwersacje na temat mojego szczeniaka: -ej ty!!! dziwny jakis ten pies! -e tam! nie wiesz to ten morderca!!! uwazaj zeby cie nie ugryzl!!! wtem moj maly pobiegl za nimi zeby sie bawic, ogolnie biega za ludzi ale gdy chca go poglaskac ucieka. wymienili kilka zdan i poszli. ze z wielkim smiechem poszedlem do domu!!!!!
×
×
  • Create New...