KIKI: )
...to że gryzie to normalnka... :) ..ale od Ciebie tylko zależy na ile mu pozwolisz...On kiedys będzie musiał zrozumieć, że to niepożądane, wiec im szybciej tym lepiej :) ...pwnie niedługo b.ędzie zmienic ząbki :) Będzie slodkim scerbolem i slodkim "szkodnikiem" :) zadbaj, aby miał co gryżć !!!...sędzące dziąsła potrafią doprowadzic do furii....lelek gryzł nawet jak spał :)) ...a jeżeli nie chcesz aby gryzł reaguj od razu ! pokaż mu Focha Giganta jak zaczyna i zakończ w tej chwili zabawe !...zobaczysz jakie to mądre stworzonko i jak szybko zrozumie o co Ci chodzi :)
...a jeżeli dalej nie wiesz jak to zrobic to polecam kilkuminutową obserwacje szczeniaków podczas zabawy :)... taki los...Yello tez musiał "zejśc do parteru" i pokazać Lelkowi, że to naparwde boli: ))
...szybko zrozumial, że ja moge podgryzać, ale On niestety niżej jest :)
A co do testów: żona Lelka tez sie drapała ! ... nie wypadała jej sierść...nie miała "placków" etc... poprostu sie drapała w nieskończonośc... zrobiono je testy i okazało sie, ze to grzybica...gdyby testów niezrobiono pewnie byłyby juz placki : ).... do testu pobiera sie próbke sierci...minimalną !!...nie bedzie łysy :) ....potem leczenie w zależności od rodzaju :) ...
i chyba tyle :)