Monika, piekne klimaty! Mam nadzieję, że zobaczę to na własne oczy i to już niedługo:D
ETM, mój dentysta już mnie kocha! Właśnie wykupiłam karnet na coponiedziałkowe seanse u niego :wink: Muszę skoczyć do ogródka i wykopać trochę pieniąchów ,które leżą sobie pod kasztanowcem :D Wstępny biznes plan który mi przedstawił postawił moje włosy na baczność :wink: