Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/16/11 in Posts

  1. Dziękuję Wszystkim za obecność. Zmieniłam mu imię, jak się okazało to "Azor" zimno brzmi... wolę Reksia. Mam nadzieję,że będzie dobrze. Reksio sika, robi kupę, ma apetyt i....jest agresywny:( Mam nadzieję,że te dzikie zapędy szybko mu miną. Pusia w czasie transportu do kliniki położnictwa wymiotowała oraz zostawiła na pozostały pełen pakiet w samochodzie:( Niebawem to ja będę szukała domu. Reksio przez najbliższe dni będzie przebywał w domu u Pani doktor:modla:
    1 point
×
×
  • Create New...