Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Mattpl

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Mattpl

 • Rank
  Newbie

Contact Methods

 • Website URL
  http://ksservice.pl/blog/praca-za-granica/ukraincy-w-polsce-szansa-dla-naszego-rynku
 1. Odrobaczanie

  Witam, stosował ktoś może tabletki BIHELDON, zamiennik Drontalu?
 2. Szkolenie w Szczecinie

  a jak wyglądają ceny za chociażby jedną wizytę i ocenę psa ?
 3. Kora ;)

  Cześć, sunia znaleziona na wsi latała od kilku miesięcy wolno, zapchlona i spiąć po stodołach. Odnośnie czystości jak najbardziej zachowuje, całą noc wytrzymuje bez problemów czy ma apetyt? Ona jest wiecznie głodna:) póki co nie napychajmy jej, zachowujemy umiar. Wydaje mi się, że ta ciągła chęć jedzenia wynika z tego, że wcześniej nie zawsze miała co jeść.
 4. Kora ;)

  Witam, od wczoraj jest z nami Kora :) Póki co Kora wydaje się być trochę zagubiona i wiecznie głodna :) Kora to mieszanka teriera z owczarkiem niemieckim. Póki co nie chce się uczyć siadania a przy próbie podniesienia łapy do wytarcia gryzie - cóż popracujemy z nią nad wszystkim :) teraz niech przyzwyczaja się do nowego otoczenia. Jeżeli macie jakieś rady dla amatorów, którzy mają pierwszego psiaka - słuchamy :)
 5. Kartonik szuka nowego domu

  Cześć z jakiego miasta/wsi w lubuskim? Możesz więcej napisać o psiaku jak zachowuje się podczas nieobecności osób w domu np. przez 8 godzin?
 6. Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Witajcie, poważnie zastanawiamy się nad adopcją psiaka. Zarys sytuacyjny: mieszkanie, praca 8 godzin, blok i 5 piętro bez windy, w niedalekiej przyszłości mały członek rodziny. Nie mam pojęcia jaką rasę wybrać, ale przeglądając ostatnio stronę schronisko bardzo zaciekawił nas taki oto mieszaniec o wdzięcznym imieniu Dingo :) http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/6530 Dodam, że to pierwszy psiak w życiu.
×