[SIZE=5]Jestem Pikuś Pan Pikuś [/SIZE][IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1624/5aa6acf08f9c4954med.jpg[/IMG][/URL][/IMG][SIZE=5] Opowiem Wam historię mojego życia. Urodziłem się wiosną 2000 roku i do tej pory wiodłem szczęśliwe życie psa domowego. Niestety jak na psiego emeryta przystało zacząłem miewać problemy zdrowotne i zapewne z tego powodu mój dotychczasowy właściciel mnie porzucił. Zostawił mnie w lesie podczas cotygodniowego niedzielnego spaceru. Przez kilka dni błąkałem się po lesie szukając mojego „pana”. Byłem bardzo wycięczony. Straciłem nadzieję, że kogokolwiek znajdę na swojej drodze. Jednak zamiast mojego „pana” znalazła mnie bardzo miła Pani, która zabrała mnie do swojego domu, nakarmiła, ogrzała i przez kilka dni dawała bezpieczne schronienie. Oboje mieliśmy nadzieję, że mój „pan” wróci. Nie wrócił. Jestem dojrzałym psim elegantem w pełni cieszącym się życiem. Potrafię utrzymać w domu czystość, dać dużo miłości i radości jak również poczucie, że jestem tak samo potrzebny człowiekowi jak on mi. Mam jedno największe marzenie. Chciałbym „złotą jesień” mojego życia spędzić w ciepłym i kochającym domu, w rodzinie w pełni mnie akceptującej i bez obaw, że znowu stracę to co najbardziej kocham swojego człowieka. Jeżeli chciałbyś spełnić moje marzenie to czekam na Ciebie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k/Wejherowa. [/SIZE]
[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/418/46437b1acb39f1edmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]