Jump to content
Dogomania

saraisa

Members
  • Posts

    462
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by saraisa

  1. oj pewnie tęskni bo już w aucie dawała popis rozpaczliwego miauczenia :)
  2. [quote name='halbina']Ale niespodzianka z tę fotorelacją :-) Jeszcze raz dziękuję za pomoc dla Cotki![/QUOTE] No uwiecznione musi być ;) Z przyjemnością polecam się na przyszłość :)
  3. [quote name='asikowska']zapraszam na bazarek z którego dochód zostanie przeznaczony na Bartusia, ponieważ to mój pierwszy uwagi miłe widziane:) fanty przekazała saraisa:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221654-Co%C5%9B-dla-wegetarian-i-%C5%82akomczuch%C3%B3w-prosto-z-Niemiec%21Na-Bartusia-do-3.02.2012-24-00?p=18461979#post18461979"]http://www.dogomania.pl/threads/221654-Co%C5%9B-dla-wegetarian-i-%C5%82akomczuch%C3%B3w-prosto-z-Niemiec!Na-Bartusia-do-3.02.2012-24-00?p=18461979#post18461979[/URL][/QUOTE] asikowska - dziękuję Ci serdecznie za bazarek :loveu: jest wspaniale zrobiony, zaraz powysyłam zaproszenia kilku osobom :D i trzymam kciuki za jak największe profity dla Bartusia ;)
  4. no i potwierdzam - Cotka dostarczona bezproblemowo, Pan już na nią czekał z jej nowym koszyczkiem, miseczkami i smakołykami :) chętnie wyskoczyła z transporterka i zbadała okolicę, nawet wyczuła chyba, że koszyk jest dla niej bo była nim zainteresowana :D a teraz oczywiście fotorelacja :P pierwsze wynurzenie ciekawskiego pyszczka z kontenerka (jeszcze w samochodzie) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/img0330ov.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3687/img0330ov.jpg[/IMG][/URL] zwiedzanie samochodowych szczelin [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/img0331x.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6500/img0331x.jpg[/IMG][/URL] przejęcie władzy nad kierownicą... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/img0333wwx.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8169/img0333wwx.jpg[/IMG][/URL] i już w nowym domu!!! :multi: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/img0342tl.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1003/img0342tl.jpg[/IMG][/URL]
  5. oczywiście, nie ma sprawy - mogę pojechać z mamą i umową się zajmę, możemy odebrać ją z Damrota jutro rano koło 7.00 bądź mogę być zaraz :)
  6. witajcie czy dobrze widzę, że jest jednak problem z transportem? a można wiedzieć gdzie dokładnie w Katowicach? i czy można by ją było z rana dostarczyć? bo jeśli wczesne godziny nie byłyby problemem to moja mam jedzie jutro z rana (około 7-8) do Katowic i mogłaby ją zabrać ze sobą, co Wy na to?
  7. [quote name='Bjuta']Nasz Dziadziuś- Rambuś, jest na tymczasie bezpłatnym, ale obiecaliśmy pomagać, jeśli będzie potrzebował leczenia i właśnie bardzo go potrzebuje! [url]http://www.dogomania.pl/threads/186833-bardzo-stary-Dziadziu%C5%9B-jego-%C5%9Bwiat-leg%C5%82-w-gruzach-%28-cierpi-na-depresj%C4%99-%28-ZABRZE[/url][/QUOTE] [quote name='Mysia_'] też o nim pomyślałam ;)[/QUOTE] Dziękuję Wam za odpowiedź :) Bardzo się cieszę, że akurat Dziadziusia/Rambusia mogę wspomóc bo od kiedy tylko wrócił do schroniska i przeczytałam jego opis było mi go strasznie szkoda i z całego serca mu kibicowałam!
  8. dzięki joaaa za odpowiedź :) chciałam sama przeszukać wątek i znaleźć namiary na przelew ale się poddaję :P mógłby mi ktoś podać, bardzo proszę :loveu:
  9. Syla czy pieniążki na Rambusia przesyłam na Twoje konto? daj proszę znać to przeleję grosik ;)
  10. bardzo proszę kogoś kto orientuje się w finansach schroniskowych psiaków o informację czyja kondycja finansowa jest najsłabsza ;)? przeleję jakiś grosik i chciałabym wiedzieć kto najbardziej potrzebuje :) ps. aktualnie przy ogromnej pomocy asikowskiej powstaje bazarek na Bartusia więc mam nadzieję, że z niego również jakaś suma się na koncie psiaka pojawi ;)
  11. szkoda Florka :( takie historie są strasznie smutne, jak już szczęście się do psiaka uśmiechnęło i nagle koniec i znów schronisko a smycze na prawdę super :) gratuluję dziewczynom wytrwałości! a Bjutce dziękuję za materiały :)
  12. [quote name='Bjuta']Ale za co przepraszasz? :) Już poprawiam! Dzięki!![/QUOTE] że Wam tak roboty dostarczam a pewnie nikomu by nie podpadło ;)
  13. [quote name='Bjuta']Mysiu, kto to? Łoszka? i Wiłka? [URL]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/379558_1720582392147_1765938124_851513_69760929_n.jpg[/URL][/QUOTE] Wybaczcie, że się wtrącę ale na tym zdjęciu Bjutko jest Fatik :loveu: a nie Łoszka (jej tylko łapki są widoczne na samej górze zdjęcia :evil_lol:) I tak samo w jej albumie na picassie oprócz tego zdjęcia jest jeszcze jedno Fatikowe ;) Fatik ma białawą końcówkę pyszczka, bardziej kudłate i rozczochrane uszka i ogon
  14. W ogóle trafiłam na taką stronkę: [URL]http://psitulisko.w.interia.pl/adopcje.html[/URL] Może warto byłoby dorzucić tam Alszo, co uważacie :)?
  15. [quote name='Mysia_']myślę, że wszystko OK., większość psiaków fajnie wszystko ogarnęła, udało mi się lepiej je poznać, fajnie nauczyły się podróżować samochodem... Reagować na przywołanie i w ogóle :) tylko mam trochę inny światopogląd na tego typu szkolenia, uczyłam się inaczej, nie do końca odpowiadają mi wszystkie metody... Co do dalszych edycji to wiem, że Prestor planuje, ale co do naszego udziału to nie wiem... Panowie z ZK poradzili sobie super, w lutym Mucha ma trafić do mamy jednego z nich :)[/QUOTE] Jej to super - dwustronne korzyści, na prawdę świetna inicjatywa to była moim zdaniem, oby takich więcej! I wspaniale, że Mucha tak skorzysta ;) Oby reszta Panów zatęskniła za "swoimi podopiecznymi" ;)
  16. No właśnie.. a jak tam ogólnie po szkoleniu? Efekty zadowalające? Zarówno w kwestii psiaków jak i ludzi? Będą kolejne edycje?
  17. o kurczę... Dejmont! bez niego to od razu tak puściej będzie i kto teraz będzie zaczepiał do zabawy? fajnie, że się chłopakowi udało :multi:
  18. Aniu zdjęcia są wspaniałe! Po prostu przepiękne! A to z pewnością maluchowi domek załatwi ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3iBSMAAAVmc/TxCYLUsF8PI/AAAAAAAAdjw/rp3k1G8eJGQ/s640/DSC_9227.jpg[/IMG]
  19. [quote name='brazowa1']oj,to sorki,ups! Polecam popatrzec tutaj,widac nie tylko pasje Kajtka,ale równiez jego inteligencję. Gdy komus nie chce sie schylac do zabawki, Kajtek ma na to metodę. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Dr1QK-JA_VQ&feature=context&context=G2c30ebeAUAAAAMgAHAA[/URL][/QUOTE] Nie mogę... :lol: nie ma nic lepszego niż dbanie o wygodę swojego przyszłego Pana, oby go szybko znalazł bo to taki pocieszny psiak Nauczcie tak mojego Oskarka, proszę :evil_lol:
  20. i na koniec.. moim zdaniem dwa najlepsze ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/img0154jhq.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4337/img0154jhq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/img0132vu.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3699/img0132vu.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/img0148eq.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8097/img0148eq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/img0149zez.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6862/img0149zez.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/img0151oa.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7227/img0151oa.jpg[/IMG][/URL] śpioch :P [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/img0152jr.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1051/img0152jr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/img0168m.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2199/img0168m.jpg[/IMG][/URL]
  22. No to teraz chwila dla Hato :D Jedyny moment, w którym można mu spokojnie zdjęcia robić to jak się przytula - przylepa kochana :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/862/img0124u.jpg/"][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/3739/img0124u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/img0125k.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5029/img0125k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/img0127qv.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5444/img0127qv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/img0135pg.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2751/img0135pg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/857/img0136q.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/1782/img0136q.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='DORA1020']Juz o tym myslalam,tam jest jeszcze mlody psiaczek ,kotek ,piesek na lancuchu i kotka:-(nigdy nie opanuje tych problemow,co tydzien zawoze tam karme w batonach,bo to patologia i zwierzeta gloduja.To bardzo skomplikowane,bo corka tego babsztyla nie jest zlym czlowiekiem,jest tylko ograniczona umyslowo,w domu syf:shake:jakiego pewnie nigdy nie widzialyscie,ale sa tam jeszze dzieci:dziewczynka/ograniczona umyslowo/ i chlopak,ktory bardzo kocha tego pieska Maksia. Ja po prostu nie wiem co zrobic,zeby nikogo nie skrzywdzic[/QUOTE] Też aktualnie miałam podobne dylematy :/ Znam rodzinę patologiczną, która ma kochaną młodą suczkę, która co cieczkę rodziła a szczeniaki były topione "dla ich dobra" jak to usłyszałam to mi się serce pokrajało Rodzina krzywdy psu raczej nie robi, wręcz wydaje się, że pies jest kochany ale szkoda tych szczeniaków bo jak widać właściciele psa nie pilnują - w życiu nie był u weterynarza i nie ma żadnych szczepień nawet, biega sam bez smyczy przy ruchliwej ulicy.. W domu niestety pojawia się alkohol w dość dużych ilościach więc nie ma co się dziwić, dziecko biega brudne i zaniedbane.. i moje pytanie co będzie najlepsze Postanowiłam wysterylizować im psa, przy okazji miałam czas nieco przyjrzeć się psiakowi na spokojnie - nie boi się ludzi, wręcz strasznie do nich lgnie, nie ma żadnych urazów a przede wszystkim strasznie tęsknił za właścicielami, odwiozłam go dzisiaj ale znów łzy mi się do oczu cisnęły oddając go do meliny, w której właśnie trwała libacja Niestety takie ciężkie dylematy się pojawiają ale super, ze zareagowałaś i coś się ruszyło - zawsze to już krok do przodu!
  24. Strasznie fajny ten Kajtuś :loveu: Szczególnie filmiki to oddają - widać, ze uwielbia się bawić Ale przyznam, że na tym pierwszym zdjęciu jest niepodobny do siebie - wygląda dużo masywniej i starzej, drugie zdjęcie i filmiki zdecydowanie bardziej urokliwe :)
  25. [quote name='agumka']tak tak widziałam, Karolina już też widziała. Dzięki OGROMNE za nie ! :loveu: Jest nim zauroczona, jutro jedzie powiedzieć mamie że prawdopodobnie będzie miała kolejnego domownika, wszystko w łapkach Bimo i jego stosunkach psio-kocich :)[/QUOTE] OK to super :) Dobrze, że się jej spodobał mimo, ze taki brudasek z niego na fotkach - jak już Bjuta zauważyła :P
×
×
  • Create New...