Jump to content
Dogomania

Baton

Members
  • Posts

    3938
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Baton

  1. [quote name='(:Buńka:)']Majcia chyba nie chce sie w to mieszać bo nie daje znaków życia a prezes sie wystraszyła i uciekła:D Chyba było za mało grzecznie:diabloti:[/QUOTE] Ale już grzeczniej nie potrafiłam... :-( Następnym razem Ty piszesz! :diabloti:
  2. [quote name='(:Buńka:)']o to szykuj się bo jutro będzie dużo fotek o ile czas pozwoli:cool3:[/QUOTE] Czyli, że muszę Joy nowe fotki porobić? :lol:
  3. [quote name='(:Buńka:)']Nie przejmuj się ja tez się czasami już gubię:evil_lol: Trzeba improwizować, że się wie o co chodzi:D A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze:D PS: Odbiegając od tematów to sie załamałam... wstawiałam ostatnio fotke obroży którą zamówiłam. Potem wchodzę na stronę sklepu a tam identyko obroża + do tego mucha w takiej samej cenie:roll: Nosz K..... A żeby kupić osobno taką elegancką muchę trzeba wyłożyć 15 zł... Chciałam zmienić zamówienie a tam status zamówienia "wysłane"... :roll:[/QUOTE] Improwizacja dobra rzecz :lol: Też bym się wkurzyła... [quote name='leónowa']Ale oso wam chodzi? ... Nie ograniam:-([/QUOTE] Ty dobrze wiesz o co chodzi :lol: Prezes spółki trochę o swoich obowiązkach zapomniał :diabloti:
  4. [quote name='natija']ale sie rozgadalyscie ;) widze najwazniejszy watek wiec wchodze ;) a co do zdjec to zaszalalas:diabloti:tylko jedna:mad:[/QUOTE] Tak jakoś :lol: Wybacz, wszystko wina Buńki :diabloti:
  5. [quote name='(:Buńka:)']TAK:multi::multi::multi: Ale czemu tylko jedna?:diabloti:[/QUOTE] A Ty ile dałaś? :evil_lol: Zresztą fotka nawet nie nowa, nie miałam co wstawić, to wstawiłam przypadkowe zdjęcie :diabloti:
  6. [quote name='(:Buńka:)']To ja lecę po Majeczkę:scared:[/QUOTE] Leć, leć ! Pani prezes też by się przydała :diabloti:
  7. [IMG]http://imageshack.us/a/img854/3184/s50h.jpg[/IMG] Mam nadzieję, że jesteś zadowolona :evil_lol:
  8. [quote name='(:Buńka:)']ha ha ha rozwaliłaś mnie tym tekstem:roflt::loveu:[/QUOTE] No wiesz, chciałam nie być taka chamska i przynajmniej to ładnie napisać :evil_lol:
  9. Domyślam się, że ten pewnien osobnik to ja :diabloti:
  10. [quote name='(:Buńka:)']Ciekawe jak zareaguje:nerwy::D Myślę że Szejk się nie obrazi:) Przynajmniej coś się dzieje;) A i tak nikt po za nami tu nie zagląda...:roll:[/QUOTE] Starałam się jak najuprzejmiej napisać :evil_lol: Trzeba resztę spółkowiczek ściągnąć :lol:
  11. [quote name='(:Buńka:)'] Proszę bardzo, młodsi mają pierwszeństwo mów:diabloti:... chociaż chce nas przygarnąć to może by się tak ulitować?:evil_lol:[/QUOTE] W takim razie: Szanowna Pani Prezes, jeżeli chce Pani utrzymać swoje dotychczasowe stanowisko musi pani wykonać listę wszystkich spółkowniczek. Jeżeli Pani tego nie zrobi, grozi pani przymusowe zrzeknięcie się pełnionej przez Panią funkcji w naszej spółce. :evil_lol:
  12. [quote name='(:Buńka:)']No widzisz Maryś, a nie mówiłam:) Leónowa tak nas chce przygarnąć że nawet chatę zasponsoruje:evil_lol:[/QUOTE] To już wiemy do kogo wbijamy :evil_lol:
  13. [quote name='(:Buńka:)']I tego się trzymajmy:D[/QUOTE] Ciekawe, czy się wywiąże :evil_lol: Ładnie spamujemy Szejkusiowy wątek :lol:
  14. [quote name='(:Buńka:)']Szantaż?:diabloti:[/QUOTE] Nie inaczej :diabloti:
  15. O pani prezes już przyszła to może jej powiemy jakie mamy dla niej zadanie...:diabloti:
  16. [quote name='(:Buńka:)']Listę... jeśli o to chodzi to proszę do obecnego prezesa się zgłosić:D Niech się przyda:evil_lol:[/QUOTE] No to pani prezes ma ostatnią szansę na wykazanie się :D Będzie lista, będzie zaszczytne stanowisko. Listy nie będzie to ...:mad:
  17. [quote name='(:Buńka:)']Pamiętaj że jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie:diabloti: Myślę że foteczki będą najpóźniej do jutra . . .:mad:[/QUOTE] A to się jeszcze okaże czy będą :lol: Ja foteczki u Ciebie zobaczę to się zastanowię :diabloti:
  18. [quote name='(:Buńka:)'] Ha nas to by gdzieś bez problemu przygarnęli:D któż by się oparł naszemu urokowi osobistemu:cool3: Takie zabawne i z ciętym językiem:D Najwyżej byśmy psami szczuły:diabloti: [URL]http://3.bp.blogspot.com/-qdDwk3FXync/UJJQUdg_7eI/AAAAAAAAAO4/VUqDgVpWoAk/s1600/401516_10101757232678444_2314227_78807309_2139673557_n.jpg[/URL] - :D:D:D[/QUOTE] Trzeba trzecią taką znaleźć to nas przygarnie :D Pozabijałybyśmy się tam pewnie, ale co tam :evil_lol: Chyba Ty byś psami szczuła... Ja z Joy mogłabym mieć mały problem... no chyba, że ktoś się chihuahua boi :diabloti:
  19. [quote name='(:Buńka:)']A potem straszyła byś nią małe dzieci:evil_lol: Teraz trzeba jeszcze Majeczkę zbuntować i poczekać aż się natijka pojawi i Frania :knuje: Jej "siostrunia" mnie zlinczuje jak się dowie jaki tu bunt podnoszę na jej osobę:diabloti: :hmmmm: tak się zastanawiam ile osób należy do spółki? bo :niewiem:. Po za nami to jeszcze Kasia od Olika i Milo... czy ktoś jeszcze dostąpił tego zaszczytu? bo już się pogubiłam...:D[/QUOTE] Jakiś pożytek bym z niej musiała mieć :lol: A wiesz, że nie wiem... Trzeba w końcu jakąś liste zrobić :D
  20. [quote name='(:Buńka:)']:diabloti: Kiedyś powiadasz . . .:mad:[/QUOTE] Kiedyś... może jutro, może za miesiąc. A kto to wie... :evil_lol:
  21. [quote name='(:Buńka:)']U mnie rodzinka jest za:) Ale kiedyś było inaczej... ho ho Wrocław, Olsztyn:D Może ktoś jeszcze zechce mnie przygarnąć:cool3: ? eee myślę że nie było by tak źle, najwyżej po tygodniu mieszkania razem musieli by wkroczyć z kaftanami:roflt:[/QUOTE] Ja mam nadzieję, że się im zmieni. Chociaż większość już naprawdę wspiera, ale babcia wie swoje :mad: W Olsztynie to razem byśmy musiały się dać komuś przygarnąć :evil_lol: Hahahaha :lol: Tak jak już jesteśmy w temacie - przypomniało mi się takie coś :lol: [URL]http://3.bp.blogspot.com/-qdDwk3FXync/UJJQUdg_7eI/AAAAAAAAAO4/VUqDgVpWoAk/s1600/401516_10101757232678444_2314227_78807309_2139673557_n.jpg[/URL]
  22. [quote name='(:Buńka:)']Chwilowo straciłam czujność:D Ale już jestem i teraz to ja się domagam fotek:razz:[/QUOTE] No to się wkopałam... :lol: Fotki będą...kiedyś będą :evil_lol:
  23. [quote name='(:Buńka:)']No na pewno w końcu była by spokojna:D Z futerka byś sobie cuś zrobiła:D Nasza pani prezes nawet nie ma spółki w banerku! Do Szejka nie zagląda! Już dawno mówiłam, że trzeba ją odwołać:evil_lol: Ja ją chętnie zastąpię:cool3: Ano w miarę dobry, ale proszę się nie przyzwyczajać:D[/QUOTE] Wypchałabym ją i na półce położyła :diabloti: Otóż to! Zamach stanu trzeba zrobić! :evil_lol: A ja tam się wolę przyzwyczaić i mam nadzieję, że więcej takich dni będzie :D
  24. [quote name='(:Buńka:)']No najważniejszy wątek mi usunęło:diabloti:[/QUOTE] Jak taki najważniejszy, to czemu osobiście nie sprawdziłaś co się dzieje? :evil_lol:
  25. [quote name='(:Buńka:)']Jestem! Zastanawiałam się czemu wszędzie się udzielacie tylko u siebie nie... a tu Joykowy wątek mi z subskrypcji wywaliło:mad::shake:[/QUOTE] A widzisz jakie te subskrypcje złośliwe :evil_lol:
×
×
  • Create New...