Jump to content
Dogomania

Agnieszkaa

Members
  • Posts

    229
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agnieszkaa

  1. [COLOR=sienna][SIZE=6][FONT=Century Gothic][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Courier New][SIZE=6][COLOR=purple][B]A na koniec słitaśna sesyjka ja + Dżeki[/B] :lol: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4974/agson.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6064/agaidzeki.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  2. [FONT=Lucida Console][SIZE=7][COLOR=darkorchid]A tu moje dwa skarby- Dżeki i Natalcia[/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [COLOR=sienna][SIZE=6][FONT=Century Gothic][FONT=Arial][SIZE=2][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5034/zdjcie3155.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7043/zdjcie3156.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1126/zdjcie3159.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6697/zdjcie3160.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3628/zdjcie3161.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  3. [COLOR=sienna][SIZE=6][FONT=Century Gothic][FONT=Arial][SIZE=2][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/9471/zdjcie0213g.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2788/zdjcie3124.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/5900/zdjcie3149.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7707/zdjcie3151.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/i/zdjcie3142.jpg[/IMG][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5940/zdjcie3154.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  4. [COLOR=sienna][SIZE=6][FONT=Century Gothic][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=6][COLOR=seagreen]O a tu Dżeki z NEW zabawką :eviltong: [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1567/zdjcie0203c.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/14/zdjcie0204m.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3996/zdjcie0205w.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/171/zdjcie0211z.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8089/zdjcie0212j.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  5. [COLOR=sienna][SIZE=6][FONT=Century Gothic]A teraz zdjęcia z Bajki :loveu: Ja i Doner [IMG]http://img233.imageshack.us/i/zdjcie0176b.jpg[/IMG][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8895/zdjcie0176b.jpg[/IMG][FONT=Arial][SIZE=2] [FONT=Century Gothic][SIZE=6]Gracja[/SIZE][/FONT] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/9424/zdjcie0178u.jpg[/IMG] [SIZE=6]Znowu Doner ;)[/SIZE] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/884/zdjcie0193h.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1813/zdjcie0194d.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6955/zdjcie0195n.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT] [/FONT][/SIZE][/COLOR]
  6. [quote name='mychaaaaa']Oooo nareszcie! Już myślałam, że przepadłaś jak Ada! :shake: znajduj częściej chwilę![/QUOTE] Nie no, w końcu macie moje gg, mój numer tel. więc odnalazłybyście mnie raz dwa. A Ala zna Natalię i chyba jej adres fbl. więc tak łatwo Wam nie umknę ;):cool3:
  7. [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1650/zdjcie0149e.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/7779/zdjcie0150k.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7098/zdjcie0163fs.jpg[/IMG] [SIZE=5][FONT=Century Gothic][B]Przepraszam, że mnie nie było...:shake: Achh... ta nauka :/ Ale za 20 ileś dni wakacje^^ (opuszczałam soboty i niedziele licząc) jupi :) Będę częściej :cool1: [/B][/FONT][/SIZE]
  8. [COLOR=red][SIZE=6][FONT=Garamond]A teraz jeszcze jeden portret i fotorelacja z pola agility[/FONT] ;)[/SIZE][/COLOR] [SIZE=6][COLOR=deepskyblue]Uczymy się tunelu[/COLOR][/SIZE] :roll: [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9076/zdjcie2694.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1719/zdjcie2697.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/641/zdjcie2698.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7845/zdjcie2699.jpg[/IMG] [SIZE=6][COLOR=darkorchid]Jest czas na zasłużony odpoczynek, tunel (jak to na filmiku było widać) OPANOWANY ! [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9896/zdjcie2702.jpg[/IMG] :cool1::cool1::cool1:
  9. Taak, on na mnie warczy, gdy odbieram mu piłkę :roll: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4163/zdjcie2669.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5051/zdjcie2670.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4397/zdjcie2676.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6553/zdjcie2681.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6490/zdjcie2686.jpg[/IMG]
  10. Agnieszkaa

    ......

    Witamy, witamy :) Jak to mi się podoba [url]http://img864.imageshack.us/img864/5228/dracoilucyfer2.jpg[/url] ;)
  11. [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/8323/dsc05932.jpg[/IMG] [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/8597/dsc05936.jpg[/IMG] :roll:
  12. Hej :D Witamy się i będziemy wpadać częściej do Bobiego :) Śliczne fotki :) Pzdr.
  13. [quote name='kalyna']I jaki Dżeki szczęśliwy i jaki wybiegany :) ale jego zmęczyć to nie wydaje mi się taką prostą sprawą :lol:[/QUOTE] ON zmęczony? Nigdy :D ;P
  14. Witamy Was dziewczyny :D [url]http://img811.imageshack.us/img811/428/sn851908.jpg[/url] Piękna i Fifcia i obroża, masz dobry gust :] pzdr.
  15. [U][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8927/dsc05921c.jpg[/IMG][/U] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9189/dsc05922p.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/5065/dsc05923os.jpg[/IMG] :multi::multi::multi::lol::lol::lol: [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2739/dsc05946.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7703/dsc05949k.jpg[/IMG]
  16. [SIZE=6][B][COLOR=red]Witam po długiej przerwie:eviltong: [/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=4]Miałam doła i tyle, ale Dżekiego nie zaniedbywałam ;) na początek AGILITY i sztuczki :roll: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][video=youtube;KGwa8ywhK04]http://www.youtube.com/watch?v=KGwa8ywhK04[/video] A teraz grzeczny piesek::diabloti: [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/3280/dsc05858o.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6473/dsc05859v.jpg[/IMG] Ćwiczymy skoki przed nagraniem filmiku :p [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2223/dsc05869d.jpg[/IMG] A to skok mistrzowski wręcz! :multi: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/687/dsc05871z.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1988/dsc05880d.jpg[/IMG]
  17. [quote name='mychaaaaa'][url]http://img101.imageshack.us/img101/7038/umiech1.jpg[/url] hahahah faktycznie! Aleś dowaliła samojedom :grin: Honey czuje się urażony :grin:[/QUOTE] Muszę skromnie przyznać, że co jak co, ale uśmiecha się równie pięknie, prawda? :D Z tymi samojedami żartowałam :)
  18. Bardzo miło to słyszeć, jako właścicielce :)
  19. U mnie 10 i jest super, kochamy wiosnę :D Zdjęcia super ;)
  20. [SIZE=5][FONT=Book Antiqua]A teraz pokaz tego, co potrafi Dżeki :thumbs: [SIZE=4]Potrafi puścić oczko ;) [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/760/oczko.jpg[/IMG] Potrafi tak zaświecić oczami, że dam mu wszystko:loveu: [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/695/oczy.jpg[/IMG] No i w końcu...potrafi uśmiechnąć się ładniej niż niejeden samojed:cool3: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7038/usmiech1.img[/IMG][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7038/umiech1.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/SIZE]
  21. [quote name='Collie']A ja znalazłam w numerze z 2010 roku Dżekiego w MKP ;) Świetny nochal :D Zapraszamy do nas[/QUOTE] O, tak, tak, to MY :razz:
  22. [url]http://img834.imageshack.us/img834/1782/sn851854.jpg[/url] Piękna Lenka...czy to Maltańczyk? Lub York może... :D Śliczna kitusia, pozdrawiamy ;) Ps. Piękny nowy banerek :)
  23. [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][FONT=Arial][SIZE=3] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5812/zdjcie2617.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][FONT=Arial][SIZE=3][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6760/zdjcie2616.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE] Ale nawet największemu modelowi kiedyś się w końcu się znudzi....;-) Pa, pa do następnych zdjęć :multi:
  24. [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][FONT=Arial][SIZE=3][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/9889/zdjcie2597.jpg[/IMG] [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/8274/zdjcie2606.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5738/zdjcie2610.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3215/zdjcie2613.jpg[/IMG] Ps. To poniżej mi się podoba:loveu: [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/107/zdjcie2614.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE]
  25. [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Na początek pozdrawiam stałych podglądaczy naszej Dżekusiowej galerii:multi: Zapraszam do podziwiania wiosennego Dżekuli....na początek od niucha strony :cool3: [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/6949/zdjcie2620.jpg[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=3] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/9283/zdjcie2583.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/9463/zdjcie2590.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6563/zdjcie2591.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6845/zdjcie2594.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT] [IMG]http://http://img21.imageshack.us/i/zdjcie2620.jpg/[/IMG][IMG]http://img21.imageshack.us/i/zdjcie2620.jpg[/IMG][IMG]http://img21.imageshack.us/i/zdjcie2620.jpg/[/IMG][IMG]http://img21.imageshack.us/i/zdjcie2620.jpg/[/IMG][/FONT][/SIZE] [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/SIZE]
×
×
  • Create New...