[SIZE=4][COLOR=darkorange]A[/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=darkorange] oto galeria mojej suczki w typie owczarka niemieckiego Mai:lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4][COLOR=darkorange]
[/COLOR][/SIZE][U][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2743/439109514.jpg[/IMG][/U]