Jump to content
Dogomania

wikikoniki

Members
  • Posts

    1984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wikikoniki

  1. Nie ma za co :) Jutro chyba coś porobię na podwórku... zgapię pomysła od understadme :diabloti:
  2. [quote name='Talucha']ja też chcę!!![/QUOTE] Ja teeeż ! :placz:
  3. [quote name='Patik']A ja witam tu pierwszy raz :) i pochwale się niezbyt udanym ,no ale cóż, portrecikiem Kubusia:) [/QUOTE] Hej :) Taka rada - jak coś jest niezbyt udane, to tu nie wrzucaj :) Nie piszę tego, bo jestem wredna, ale dlatego, że innych to bardziej razi ode mnie i będą się czepiać. Jak to mądrzejsi mawiają " ten wątek to nie galeria " :diabloti:
  4. w takim razie na moim monitorze nie widać :)
  5. [quote name='Bolsbokser']Rozumiem, że moje nie podlegają jakiekolwiek ocenie ?![/QUOTE] Są za ładne jak dla mojego nieprofesjonalnego oka, jednak dla mnie na drugim to, że nie widać szyi trochę razi... edit: w pierwszym bym jeszcze górę ucięła trochę :)
  6. Właśnie się nad tą zastanawiam... albo nad limonkową... widzę Neskę w zielonym od dawna :diabloti:
  7. [quote name='paulaa.']Jedźcie do Gdańska to i może nas spotkacie. :D Pewnie będziemy tam w lipcu, bo babcia ma tam mieszkanie, a Scooby nigdy morza nie widział. :smile:[/QUOTE] To jeszcze Was spotkamy ? :-o Coś czuję, że te wakacje będą super :D
  8. Ale ja bym chciała z psem do Zakopca pojechać... :loveu:
  9. Biedny pysio :(
  10. chusteczka śliczna ! :D
  11. Bo my do Kołobrzego tak troche... no daleko mamy... ; p
  12. Piepr*one łyse pały :angryy:
  13. betty - jak dla mnie drugie nieostry pysk, a to on się najbardziej w oczy rzuca... Pierwsze też rozmazane Trzecie ładne :)
  14. [quote name='Silky123']Dzięki wielkie. Chociaż raczej pojedziemy gdzieś bliżej, tzn. [B]Pobierowo, Kołobrzeg[/B] te sprawy. ;) :D[/QUOTE] Fuuuu ! :angryy:
  15. Czekamy :)
  16. wikikoniki

    Gdynia :))

    Tylko, że tam nikogo nie ma :D
  17. wikikoniki

    Gdynia :))

    [quote name='M&T']Może dlatego, że to jest gdyński wątek? :razz:[/QUOTE] Fakt :cool3: W takim razie czemu nie ma tutaj nikogo z Gdańska ? :( Okej, towarzystwo wszystko wynagradza :D
  18. Niestety naleze do ludzi, ktorzy denerwujasie z byle powodu... Dlatego oboz, z ktorego bardzo sie ciesze na jeden dzien przed nie bede spac z nerwowo... Taka juz jetem ;) a co do ludzi... Po akcji z Flicka jestem pewna, ze pomimo roznego wieku i innych ras psow potrafimy my dogomaniacy potrafimy soe zjednozyc. Alle poemizuje... Sorki za offa :p
  19. [quote name='Casablanca']Na V ostatnie miejsce? To muszę się szybko decydować :shake: Może ktoś pełnoletni chętny na opiekuna 14-latki i chihuahuy?[/QUOTE] Wbijaj na pierwszy, to nie bede jedyna 14latka :)
  20. [quote name='motyleqq'][URL]http://allegro.pl/smycz-flexi-color-medium-zielona-i2155986570.html[/URL] a czy jest taka flexi dla większych psów? strasznie mi się ten kolor podoba, ale... Etna waży 20kg, to chyba nie jest bezpieczne tak na styk brać smycz?[/QUOTE] A to chyba zależy, czy ciągnie nawet na flexi... chyba, że to się dobiera inaczej.
  21. A mi się ona właśnie w czymś zielonym . fioletowym / pomarańczowym widzi... Albo paski jakieś... Lub te :lovelaśne :D
  22. [quote name='a_niusia']ja juz mam kropki hehehe te rozowe. jestem ich fanka:))) te obroze jak dla mnie maja jedna wade-sa takie sliczne, mile w dotyku, mieciutkie i dziewczyny tak slicznie w nich wygladaja, ze nie wiem jak zniose okres wodowania... ja na pewno skusze sie jeszcze dwie:))) ale kurde!!! nie pozwole gnojom sie w nich kapac. tak samo teraz nie zakladam duzej jej slicznej obrozki w japonki, zeby sie nie ubrudzila:))) teraz moje psy chodza w dublin dogach i po tym bialym widze, ze to dobry wyborzmywam z niego codziennie duzo syfu:))[/QUOTE] No właśnie ja do tej pory miałam dla mojej same skórzane podszyte filcem, bo miała coś ze skórą po hiltonie... mam nadzieję, że obróżki Corse są miękkie... A co jeszcze polecałybyście do czarnej sznupowej Neski ? :D
×
×
  • Create New...