Jump to content
Dogomania

darii_iia

Members
  • Posts

    2012
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by darii_iia

  1. darii_iia

    Jaguszkowo

    Bosko się sprawdzają, jeśli chodzi o komendy. :) Kurczę, a ja na samym początku się zastanawiałam co, to tam Ci chodzi na 1 i 2 zdjęciu. Dopiero potem załapałam, że, to takie coś małego, to Tesiak. :D Fajne zgredki wychowałaś. ;)
  2. Haha, cudna ta komenda. :) A Bono piękny, wygląda na takiego masywnego o mocnym kośćcu. Ach, cuudowny.:loveu:
  3. darii_iia

    ......

    [quote name='Maalwi']Ooo Lucuś ma gryzaka ode mnie :) Ogólnie bardzo szkoda,ze już się widywać nie będizemy :([/QUOTE] On go baardzo lubi. :) *** Możemy ale nie u mnie. ;) [INDENT][QUOTE] [INDENT]z przyjemnością się ogląda zdjęcia Twoje ,są takie śliczne i widać radość psów uchwyconą [/INDENT][/QUOTE] Bardzo mi miło. :) [INDENT][QUOTE]Oj [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] a co się stało? przecież się bawiły razem [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] i nie długo to o cieczce zapomnicie na jakiś czas [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] *** aaa widzę kiteczki [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ale jak takie maleńkie to fajnie, że w ogóle się utrzymały [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/QUOTE] Hehe, cóż Draco swoją zgubił gdy się tarzał po Ziemii. Ale w odróżnieniu od Lucka on nie lubi kitek i se zdejmuje. :angryy: [INDENT][COLOR=#4444ff][QUOTE] [INDENT][URL="http://img862.imageshack.us/img862/3148/img0205yk.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img862.imageshack.us/img862/3148/img0205yk.jpg[/COLOR][/URL][URL="http://img862.imageshack.us/img862/3148/img0205yk.jpg"] Jestem wielbicielką Lucka :-D Jego kolor jest po prostu zajefajny:loveu: [/URL] [/INDENT][/QUOTE][/COLOR] A dziękujemy, dziękujemy. Mi też się podoba. :loveu: [QUOTE] :smile: A jak Draco będzie strasznie napalony to mu jajka obciąć:diabloti: hahaha [/QUOTE] Nie obetniemy mu jajek. Rodzice nie pozwalają. Dla nich, to jest naturalne, że pies ma ochotę gdy suczka ma cieczkę i nie zabronią mu tego. A, że my nie mamy kontaktu z żadną suczką, to problemu nie ma. A nie zrobią tego tylko dlatego, bo Malwina z Bibi przychodzą co jakiś czas.:roll: W sumie mi samej nie zależy zbytnio na wykastrowaniu go. Nigdy z nim problemu nie było, a przez jeden, jedyny problem z Bibi nie wykastruję go. Do Bibi ma jakiś popęd, jak się spotykałam z innymi koleżankami z suczkami, to Draco powąchał, zobaczył, a potem zaczęła się zabawa. [/INDENT][/INDENT][/INDENT]
  4. [quote name='monika15'] O matko! o 12!:crazyeye: Ale z Was próżniaki:lol: [/QUOTE] Aj tam . Spałam TYLKO 12 h. :D Byłam zdziwiona bo ja nigdy nie śpię do tej godziny i moje psy też, no ale cóż... ;) Gdy chodzę do szkoły, to wstaję 6:15. A, że wtedy miałam wolne...no, to nadrobiłam zaległości senne. :)
  5. darii_iia

    ......

    [quote name='mychaaaaa']Daria! Ale z Ciebie ładna dziewczyna! :) Spotkanie bardzo fajne, wybawiły się maluszki, zdjęcia porobione... :loveu:[/QUOTE] Aj, tam. Dziękuję. :oops: *** [quote name='kalyna']Fotki piękne :) a Draco jak się nakręcił to ale wysoko skakał.. ehh ta psia miłość... A teraz mi się przypomniało jak Sonia była tydzień po cieczce to szczerzyła zębiska na ONka co był bez smyczy, ale się wtedy strachu najadłam... nie polecam..[/QUOTE] Nakręcił, nakręcił. Jest chłopcem więc go ciągnie, jednak nie wyobrażam sobie mieć suczki w przyszłości. Ja wolę chłopców, nie mam kłopotu z cieczkami i jest mi lepiej z mymi synkami. ;) *** A teraz jeszcze 5 foteczek moich malców, a właściwie, to Lucka bo Draco siedział w krzakach i nie chciał fot. :roll: [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/635/img0210n.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5459/img0209q.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5549/img0216imr.jpg[/IMG] Razem : [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5622/img0218je.jpg[/IMG] I jeszcze taka fotka : [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/3148/img0205yk.jpg[/IMG] Jakby się dobrze przyjżeć, to maluchy mają tutaj założone kiteczki . Mimo, że króciutki włos Pani zadręczała. :evil_lol: Ale trzeba pochwalić Lucka, że ani razu nie próbował jej zdjąć co mnie zdziwiło. (może jest gejem(?):evil_lol:)
  6. Świetne zdjęcia. ! :) Niie martw ja i moje psy też dzisija zamulamy. Wstaliśmy z łóżka o 12.00, a jak wyszliśmy na spacerek, to wszyscy się suneli po Ziemii.:lol:
  7. darii_iia

    Jaguszkowo

    Haha, jak Johny wygląda na tych zdjęciach...biednie... i nawet nie popatrzy w obiektyw. :D
  8. darii_iia

    ......

    dubel.....
  9. darii_iia

    Uli & Bee

    A ja myślałam, że się pomyliłaś i zamiast miesiąca, napisałaś lat.:lol: Na bazie zobaczyłam jego fotki jako już troszeńkę starszego chłopa. Piękny jest. ! :)
  10. Piękny Goldenek. !:loveu: Kocham tą rasę. Kiedyś miałąm plany kupić Goldena ale rodzina uparła się na małe psiska. ;) Będę tu zaglądać. :)
  11. darii_iia

    Jaguszkowo

    Cuudne psisko. Johny jak zawsze zjawiskowy. :) A jaki fajowski banerek.:loveu:
  12. darii_iia

    Uli & Bee

    Gratulację. ! :) Ooch, jest śliiczny. ! Taki puchaty, a jakie ma umaszczenie.:loveu: Już się nie mogę doczekać tego aż będzie u Ciebie. :) On ma już 1,5 roczek(?) ? Na zdjęciach wyglada na młodszego. ;)
  13. darii_iia

    ......

    [quote name='westie_justa']Hehe! Draco świetny!! :roflt: [URL]http://img88.imageshack.us/img88/6996/img0034wa.jpg[/URL] zapraszamy do nas;)[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']super fotki ! :D[/QUOTE] [quote name='ania90']fotki wysmienite:)[/QUOTE] Dziękuję. :) [quote name='Maalwi']Jeju robisz świetne foty :) Ale 3 zdjęcia są moje! :razz: A te gumki co sobie wzięłam jedną to super włoski trzymają i są takie inne niż ja miałam chyba musze je kupić :loveu:[/QUOTE] Twoje, twoje bo mi nikt nie miał fotek robić.:eviltong: Ja Ci chciałąm dać kilka tych gumek ale nie chciałaś...:eviltong:
  14. ...................
  15. darii_iia

    ......

    Później Lucek sam bawił się z Bibi : [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6155/img0041r.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5606/img0052e.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9969/img0067tb.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8287/img0202pv.jpg[/IMG] Ja z Grzywkami : [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3870/img0156kt.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5186/img0161hf.jpg[/IMG] Kooniec. Fotek tylko tyle. Z tego powodu, iż więcej zdjęć robiłam Bibi, które możecie zobaczyć u nij w galerii. ;)
  16. darii_iia

    ......

    Kalyna-Racja, im więcej ich jest tym więcej radości. ;) Wszyscy się mnie pytają ''Co ja bym robiła gdybym ich nie miała'' gdy widzą jak się z nimi bawię itp. :) Jaga-Dziękujemy. A Lucek, to mó mały skoczek. :) [B]Footki. ! ;)[/B] Wczoraj była u nas Malwina z Bibi w odwiedzinkach. Na początku było fajnie, psy się bawiły. Niestety później Draco się nakręcił, a że Bibi była tydzień po cieczce, to cały czas oblizywał jej dupę, a później chciał na nią skakać więc Draca nie wpuszczałyśmy do tego samego pokoju co Bibi. Maluszek był grzeczny, tylko Draco go nakręcał. A gdy Drakusia nie było, to było fajnie i mogli być w jednym pokoju. Tylko później Bibi była już chyba zmęczona i nie pozwalała podejść do siebie Luckowi i warczała. Ale mimo, to było dobrze. ;) A oto zdjęcia : Zabawa [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6189/img0022wi.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6624/img0027nx.jpg[/IMG] A tu już się nakręcili : [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1224/img0032op.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6996/img0034wa.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2955/img0035chg.jpg[/IMG]
  17. Śliiczny Jaskierek. :) On tutaj wygląda na szczeniaczka, a nie na 2 letnie już psisko. ;)
  18. darii_iia

    ......

    A te 3 zdjęcia dałam na konkurs do MP. :) Pt. ''Śmieszna mina'' Nr.1 - ''Z jęzorkiem na wierzchu, zawsze lepiej'' [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/4007/img0040x.jpg[/IMG] Nr.2 - ''Co dwie głowy, to nie jedna'' [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1769/img0016ner.jpg[/IMG] Nr.3 - ''Ciekawe jak pachnie, mój nosek...'' [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/8667/nr3w.jpg[/IMG][/IMG]
  19. darii_iia

    ......

    [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7062/img0202fr.jpg[/IMG] Maluch chciał ten kijek zabrać do domu. Nawet po schdach z nim wszedł. ;) [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3874/img0195uq.jpg[/IMG] Nie ma, to jak obserwować sąsiadów, a potem ich obszczekać. :D [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2594/img0227fl.jpg[/IMG] [B]Kooniec. :)[/B]
  20. darii_iia

    ......

    [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4936/img0223j.jpg[/IMG] [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/5604/img0208dp.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/337/img0203z.jpg[/IMG] Toż, to będzie przyszły pies do agility. :) Jak tylko podrośnie zaczniemy ćwiczyć. ;) [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3687/img0229s.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9024/img0201u.jpg[/IMG]
  21. darii_iia

    ......

    [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/3259/img0214ch.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3509/img0228sj.jpg[/IMG] Mój Luucuusiek .:loveu: [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9925/img0205il.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4926/img0225zc.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4122/img0217fs.jpg[/IMG]
  22. darii_iia

    ......

    Mój Draakusiek. :loveu: [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4819/img0198k.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1425/img0200d.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7553/img0192od.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4381/img0204fb.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9526/img0207rs.jpg[/IMG]
  23. darii_iia

    ......

    [B]Foteczki ![/B] :) Łóżkowe: [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4913/img0183bo.jpg[/IMG] Rozciąganie: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7364/img0185qz.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2935/img0180rf.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2461/img0187ta.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Jaga.']buahahahah ale się ubawiłam :diabloti: dobrze że Mefi na smyczy bo by odfrunął :grin::grin::grin::grin::grin:[/QUOTE] Toż, to możliwe. ! Mojemu Luckowi przy byle wietrzykowi nie chce się iść do przodu. I nie wiem czy, to jego lenistwo czy wiatr mu przeszkadza posunąć tą nóżkę do przodu. :D A w sobotę jak były te moce wiatry, to wieczorem wyszłam z nimi na podwórko, nagle wiatr zawiał ja patrzę w dół a maluch zaczepił się trawy i wyglądał jakby zaraz miał pofrunąć . W tamtym momęcie złapałam go i zaprowadziłam do domu, a Draco to mocno stąpa po ziemi, o niego się nie martwię. :)
  25. darii_iia

    Jaguszkowo

    [quote name='Jaga.']szkoda że nie mieszkacie bliżej. byśmy się umówili na szaleństwa Goldie najmłodsza i najmniejsza ;) taka pchełeczka na tle chłopaków. Tessi była niegrzeczna więc została w domu :diabloti: buahahhaa :diabloti: przychodzimy w sobotę do domu po wystawie, masło wylizane na podłodze, z parapetów pościągane... Tessi jest gorsza od kota :D[/QUOTE] A co.! Pani zostawiła biedną psinke samą w domu i ona poprostu w taki sposób pokazała jak tęskniła.:evil_lol: Jaga, pamiętaj, że to było tylko ostrzeżenie. Jak jeszcze raz ją tak zostawisz, to zrobi coś gorszego . :evil_lol:
×
×
  • Create New...