Cóż nie zawsze jest tak, że można mieć wszystko, mogliśmy kupić sobie kawalerkę i już zawsze wynajmować biuro, a mieszkanie używać jak hotel lub kupić dom i tu mieć biuro. A w zasadzie dwa plus studio foto.
Lepiej gorzej nigdy nie jest idealnie, niestety żadne z nas nie odziedziczyło mieszkania po babci i własne kąty musieliśmy zorganizować sobie sami.