[quote name='jamnicze']Gratuluję, jak Ty je mieścisz?
[URL]http://img210.imageshack.us/img210/7889/dsc2197l.jpg[/URL]
Saidi jest sama i narzeka, że ja mam za krótkie kolana :diabloti:[/QUOTE]
odpowiedz jest prosta, standardowa nogawka spodni to 32(kończą mi się nad kostką) ja nosze 34 czyli longi, mimo że nie mam nawet metra siedemdziesiąt:cool3: