-
Posts
1165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barberry
-
[quote name='Pieseczkowo']ja tylko słyszałam,że w forcie jest dziwna atmosfera ale może tak było a teraz jest inaczej. Tunelu poszukaj w IKEI w dziale dla dzieci. Slalom jest akurat jedną z trudniejszych rzeczy więc myślę,że to juz by bylo warto zrobić przy instruktorze. Ja swoje przeszkody zrobiłam z drewnianych palików i plastikowych rurek z ostrymi srubami na koncu do wbijania w ziemię :)[/QUOTE] IKEA! kurcze, zapomniałam :D dzięki
-
ale to wtedy jak siada w nim z różową gumeczką i różową obróżką to sie "gryzie" :evil_lol::evil_lol:
-
Twoja z marca a moja z grudnia więc różni je prawie rok ;) W domu próbuję coś z hopkami z kija od szczotki opartego na krzesłach :eviltong: Muszę coś pomyśleć z tunelem. Może rządek krzeseł i koc? :lol: Nie chcę kupować profesjonalnego sprzętu... Najgorzej będzie z tyczkami do slalomu. Może masz rację...? Poczekam chyba do wiosny a póki co popracuję w domu. edit. ten 'fort' wygląda całkiem całkiem [url]http://www.agility.strefa.pl/[/url] no i miałabym blisko :D
-
Jestem bardzo, bardzo, bardzo, bardzo pozątkująca ;) kompletnie zielona powiedziałabym ;)
-
[quote name='Karolina.'] *** [url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_2460.jpg?t=1292507086[/url][/QUOTE] Jakie ładne! Melancholijne takie :D
-
Witamy! :D Śliczna sunia, jakie lenistwo na tych zdjęciach ;) Słodka :loveu:
-
Doszedł dzisiaj kombinezon... Sam w sobie nie jest zły ale piesa nie zamierza w nim zrobić ani kroku :roll: Stoi taka biedna, zgarbiona, z podkulonym ogonem, na szeroko rozstawionych łapkach i patrzy się na mnie z wyrzutem :shake: Dobrze, że w tym tygodniu zamówiłam też kurtkę mocno ocieplaną z tej firmy z której mamy bluzę :razz: Też dzisiaj doszła i jest ŚWIETNA! Wygląda tak: [url]http://www.alibaba.com/product-gs/263653441/dog_clothes/showimage.html?newId=263653441&pn=1&pt=10&t=12&cids=200206023,101173501[/url] Ma mega gruby polar i dodatkowe ocieplenie pod ortalionem. Na nasze dzisiejsze -13 stopni idealna :D:D [SIZE="1"]zdjęcia na psie w weekend ;)[/SIZE]
-
[quote name='Natula']barberry tutaj ale są chyba tylko duże...(choć wydaje mi się że kiedyś widziałam mniejsze) [url]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12742714[/url] obroże będą na rózowej taśmie wiec w sumie najlepiej pasowałby róż, ale za dużo tego różu :P chciałabym dwie takie same, zeby obie pasowały do tych dwóch obroży i koniecznie smycz musi byc miękka. Własnie ten wzór od Marty mam sprawdzony, jest super miękki. mam czarną smycz RD... moze dokupie drugą albo w innym kolorze, oni maja takie pastelowe, a moze rogz z serii miękie i lekkie ? :roll: kurde nie wiem, najwyzej będa chodzić osobno :evil_lol:[/QUOTE] Dziękuję, wyślę im maila :D [URL="http://images37.fotosik.pl/196/cc53dbf4d7c4622c.jpg"]Te[/URL] są jeszcze ładne, szczególnie ta z zielonym. Ale tych Twoich nie przebijają :eviltong: A może smycz z hamiltona? Oni mają mnóstwo kolorów - [URL="http://sklep.canifel.pl/hamilton-299-slo4-2-5-cm-x-120-cm-smycz-dla-psa-rozowa.html"]jasna różowa[/URL] [URL="http://sklep.canifel.pl/hamilton-299-slos4-2-5-cm-x-120-cm-smycz-dla-psa-orange.html"]pomarańczowa[/URL]
-
Dobrze, że ścięłaś jej tego kucyka :D Zawsze była śliczna ale teraz to już musi być cudowna :loveu: ;) pokaż zdjęcia! O właśnie, może Ty się orientujesz w klubach agility w Warszawie. Poszukuję takiego, który posiada halę na zimę. Kurs chciałabym zacząć jakoś w lutym ale nie mam kompletnie rozeznania :roll:
-
[quote name='westie_justa']Cześć Basiu i Lilo!!!!! Co tam u Was??:)[/QUOTE] Hej! Jakoś żyjemy ;) liczę na ładną pogodę w weekend = nowe zdjęcia! :D a co u Was? [quote name='Balbina12']ach,to łapanie szmaty...z tym też był problem, najczęściej lądował w klatce na czas mycia podłóg...;)[/QUOTE] Ja niestety nie posiadam takiego sprzętu... Czasami by się przydał ale w pozostałym czasie klatka nie miałaby gdzie stać :roll: Dzisiaj wybierałam prezent na święta. Najprawdopodobniej będzie to [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/interaktywne/na_inteligencje/139865[/url] i [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/obroza_nylonowa/obroza_w_wzorki/62350[/url] :loveu:
-
[quote name='Natula'] dostane na świeta od przyjaciółki dwie rózowe obroze dla dziewczynek takie : [url]http://images40.fotosik.pl/264/86da007fe6b57fd2.jpg[/url] [/QUOTE] Gdzie można dostać takie cuda?! :D :loveu: Moim zdaniem żadna z tych taśm do tego... Najlepsza byłaby albo od kompletu albo jakaś gładka w jednym z pojawiających się tam kolorów - ale to tylko moje zdanie ;)
-
[quote name='.Labradore.'] barberry - mam książke "101 psich sztuczek" gdzie pisze jak nauczyć psa aportować : piłke tenisową rozkroić, włożyć przysmak itd. Miałam tak zrobić a że polecasz jeszcze Ty to tak zrobię ;D Jak znajdę piłke xD[/QUOTE] Tyle, że ja nie robiłam tego po to żeby nauczyć aportować ;) Nie wiem więc na ile ta metoda będzie w Twoim przypadku skuteczna. Moim celem było uzyskanie "kuli smakuli" - coś jak [URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/interaktywne/pilki_ze_smakolykami/62486"]tutaj[/URL] tylko bez labiryntu A co do tej książki, szukam właśnie jakiegos poradnika nauki ciekawych sztuczek. Polecasz? :razz:
-
[quote name='Migori'] Jakby co pw ;) [img]http://www.calabrass.pl/gekko1.jpg[/img] [/QUOTE] Czemu sprzedajesz jaszczury? Tak fajnie pasują do Twojego psa :loveu:
-
Dziękuję, że przeprosiłaś. Jeśli poczułaś się urażona moim komentarzem też przepraszam. Nie ma przymróżonego, włosy się tak ułożyły ;) Może nie róbmy więcej spamu w galerii justy :p
-
Dzięki ;) Już do Was lecimy
-
[quote name='papillonek']No wiesz może dlatego,że kiedy wejdziesz na allegro wpisując york to wyskakuje masa cukierkowych zdjęć w kolorrze różowym.To samo jeśli chodzi o blogi...A twojej yorce co się stało w oko??Ja stoje przy swoim terrier to nie różowa zabawka.Czytaj i staraj się rozumieć.Tu nie chodzi o kucyka!Chodzi o to ,że tak nie wygląda wystawowy west.[/QUOTE] To Ty czytaj przynajmniej co piszesz. Rozumienia już nie wymagam... Nie wiem ile masz lat ale z Twoich wypowiedzi wynika że najwyżej 12. Wszędzie udzielasz innym rad ale weź pod uwagę, że na tym forum mogą być też osoby starsze/mądrzejsze od Ciebie. Teksty typu: [I]czytaj i staraj się rozumieć[/I] są nie na miejscu. Ale wracając do tematu. Nadal uważam, że Twoje skojarzenia są conajmniej dziwne. Żaden pies nie jest zabawką. Od samego początku pisałam, że kucyk u westa mi się nie podoba ale bez przesady. Jeśli dziewczyna chce to niech robi - psu się krzywda od tego nie stanie. Tak samo jak w przypadku ubierania na różowo. Może dziwić jedynie fakt, że justa twierdzi, ze nie lubi różowego :crazyeye: ale jej sprawa - może rodzice lubią i dlatego kupują psu takie rzeczy ;) A co się miało stać mojej psicy w oko? :confused:
-
[quote name='papillonek']Nie wiem dlaczego ,ale różowy i szczeniaki kojarzą mi się z pseudohodowlą i brakiem doświadczenia. [/QUOTE] Wow! Co za dalekoidące skojarzenia! :-? aż sobie printscreena zrobię, żeby to zachować :roflt: Też nie podoba mi się west w kucyku ale bez przesady - każdy robi jak chce.
-
[quote name='Endher'] Psy nie myślą tak abstrakcyjnie,żeby zastanawiać się nad tym czy dobrze czują się w danym kolorze :lol: Wszelkiego rodzaju obroże/szelki/smycze etc. kupujesz tak naprawdę dla siebie,wybierasz to co Ci się podoba i to co będzie w jakiś sposób pasować do psa,bez względu na to czy to pies czy suka. [/QUOTE] otóż to ;)
-
Oj bo rogzette to akurat specyficzny model - nie chodzi tylko o kolor ale o te rogzetki :D ale np rózowy z miękkich i lekkich? albo z odblasku? czemu nie ;)
-
[quote name='Karolina.']Przyszłam z rewizytą ;) Eee tam, z czasem człowiek się przyzwyczaja że ma takiego krasnala. Inna sprawa, że teraz wszystkie pozostałe psy wydają mi się taaakie wielkie :lol: Ale jak się na co dzień z takim maluchem przebywa, to już tak się jakoś przywyka do niskopodłogowca, i potem ciężko się jest przestawić ;) Lilo śliczna! :loveu:[/QUOTE] Cześć, dziękujemy :D [quote name='Ola & Kajtek']Cześć Basiu :) co tam u was słychać??? :lol:[/QUOTE] Hej! :) Jakoś żyjemy teylko na przemian śnieg i odwilż, śnieg i odwilż i pies wraca mokry ze spaceru :p [quote name='kiniaaa']hej Basia :) ale macie ładny banerek :p byla rozdeptywana? o kurczę to Antoś tylko 2 razy został nadepnięty na łapkę, w tym raz przeze mnie :lol:[/QUOTE] Dziękujemy :D zamawiany oczywiście "Deptanie" Lilo nie polegało na stawaniu na łapce (to chyba nie zdarzyło sie ani razu) ale na tym, że ciągle w jakiś magiczny sposób znajdowała się właśnie tam gdzie chciałam pójść i w związku z tym często miała bliskie spotkania z moją nogą :evil_lol: Chodziło bardziej o poszturchiwanie / przesuwanie przy użyciu stopy :evil_lol::evil_lol: [quote name='Balbina12']Franek tez był podeptany a szczególnie jak myłam podłogę:razz:Teraz już mniej przezwyczaiłam się chyba to takiej pchły w domu:evil_lol:[/QUOTE] Jak musze przetrzeć szybko podłogę bo np się coś wylało, biorę szmatkę i przesuwam ją nogą po podłodze. Próba złapania tej ścierki to najlepsza zabawa dla psicy :angryy::diabloti: A że czasami trafi zębami w moje palce zamiast w ścierkę... :angryy::lol:
-
Też nie uważam żeby kolory były jakoś przypisane do psiej płci... Moja suczka ma cały komplet retro rex i obrożę blue sport ale też rogzette czy fioletową ezy. Myślę, że nie czuje się źle z blue sportem na szyi chociaż kilka osób mówiło, że wygląda jak facet :p Nie wyobrażam sobie "ubrać" ją całą na różowo tylko z racji, że jest suczką :shake: [SIZE="1"]marzę o różowej ezy :evil_lol:[/SIZE]
-
[quote name='Ola & Kajtek']No tak troszke ma nierówno ! :oops: a to dlatego że, uszy zostawiliśmy na koniec ! ale jak to Kajtek lubi się wiercić....więc wyszło nierówno ! :lol: gdzieś tak na wiosnę będzie ostrzyżony :)[/QUOTE] Znam ten ból kiedy pies nie może wysiedzieć do końca ;) Między innymi dlatego strzygę go u fryzjera - sama bym się tego w ogóle nie podjęła. Podziwiam! :)
-
Czy to jest złe - rozmnazanie suki bez rodowodu????
barberry replied to Yuveza's topic in Pseudohodowle
Ja wcale nie mówię, że mają źle. Najlepszy dowód, że chcesz je pokazać. Chodzi mi o to, że przeskakujesz z tematu na temat zamiast pogadać np o sterylce/ kastracji tych dwóch psiaków. To by im napewno bardziej pomogło niż Twoja galeria... Może suka nie musiałaby siedziec w kojcu gdyby oba psy były po zabiegach? W ten sposób mogłabyś jakoś odmienić ich życie. -
[quote name='Karolina.'] [url]http://i52.tinypic.com/sn17ut.jpg[/url][/QUOTE] Ale śliczna mordka :loveu:
-
Witamy się :) Świetna kurtka! I nawet ma miejsce do przypięcia smyczy - super! :D