Jump to content
Dogomania

gacik19

Members
  • Posts

    74
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gacik19

  1. hejka ;) pokaż się wszystkim z rana nasza ślicznotko :loveu:
  2. już jest po południu :p
  3. ta mała kruszynka jest śliczna - z chęcią bym ją wzięła na DT :) ale dobrze że jutro już będzie bezpieczna :)
  4. Monia super filmik :) Belluniu mój kwiatuszku przesyłam buziaki :*
  5. jest nasza mała księżniczka :)
  6. Megunia jaka zadowolona z odwiedzin cioci Arletki :)
  7. Panna Meggi prezentuje się wszystkim od samego rana :)
  8. [quote name='Borówka16']Gacik , kochana - Ty też z Retkinii ? :)[/QUOTE] ja mieszkam przy pomniku Popiełuszki na samym początku Wyszyńskiego - a tam tylko przechodziłam jak szlam do kosmetyczki ... jak jutro TŻ wyjdzie z pracy to podjadę tam samochodem i poszukam psiny
  9. hej dziewczyny ! teraz tak skojarzyłam że widziałam tego psa :/ chyba tego psa - nie wiem jaka tam jest ulica ale to okolice Napierskiego i Tomaszewicza ... kolo takiego jednopiętrowego budynku z różnymi sklepikami ... przechodziłam tamtędy jak szlam do kosmetyczki i jakaś babka karmiła psa zgodnego z Waszym opisem. I tak szłam sobie i stwierdziłam że bardzo bym się zdenerwowała jak ktoś by mi psa dokarmiał - nie przeszło mi przez myśl że psisko się tu błąka ... to w tym miejscu pies jest widywany ?? bo jak tak to może pojadę go szukać ... napiszcie mi dokładniej gdzie mam go szukać ...
×
×
  • Create New...