[quote name='Borówka16']Gacik , kochana - Ty też z Retkinii ? :)[/QUOTE]
ja mieszkam przy pomniku Popiełuszki na samym początku Wyszyńskiego - a tam tylko przechodziłam jak szlam do kosmetyczki ...
jak jutro TŻ wyjdzie z pracy to podjadę tam samochodem i poszukam psiny