Jump to content
Dogomania

zalerek

Members
  • Posts

    162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zalerek

  1. Azyl dla staruszków ... schron w Białej Podlaskiej ... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_OdFp-QRUB90/TIFJJkAyg8I/AAAAAAAAAF4/Wkp6EhtJTPo/s512/P1070920.JPG[/IMG]
  2. Film też wrzuciłem do skarbonki ... bo chyba tam powinien głównie być :)
  3. [quote name='kinga_kinga7']wspaniały filmik:multi:[/QUOTE] Film jak film zdjęcia ważne ... a one są dzięki uprzejmości Kierowniak i temu, że monitorował budowę :)
  4. Fragment Azylu dla staruszków w schronie w Białej Podlaskiej :) [video=youtube;b9lnRr6fEJo]http://www.youtube.com/watch?v=b9lnRr6fEJo[/video]
  5. [quote name='Dogo07']A to buda jest jego, a ja zobaczyłam, że garnek przyczepiony i myślałam, że to może jakieś schroniskowe rozwiązanie wodopoju dla psiaków :). A inne pieski dla których są te budy przeznaczone to one będą luzem, tak ?[/QUOTE] Tak to rozwiązanie wodopoju, żeby nie wylewały wody ... Wszystkie zwierzaki w tym dużym azylu będą luzem ... wreszcie bez łańcuchów ...
  6. Jak tylko prześlę na YouTube film zrobiony ze zdjęć z budowy Azylu wrzucę go tu i na skarbonkę ... Zdjęcia mam dzięki uprzejmości Kierowniak schronu ...
  7. [quote name='Dogo07']A to na środku to co to takiego ? Wodopój :) ?[/QUOTE] Hi hi ... nie to piesio, który pilnuje budowy i dba, żeby był porządek ... :)))))
  8. To są zdjęcia z finiszu budowy ... jeszcze tylko reszta bud, materace i będą wpuszczane staruszki do swojego nowego azylu :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_OdFp-QRUB90/TH04l3DBSpI/AAAAAAAAADU/gUnfXiW_Sig/Azyl%20dla%20staruszk%C3%B3w%204.JPG[/IMG]
  9. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_OdFp-QRUB90/TH04hlu5RRI/AAAAAAAAADQ/tIMI280oABU/Azyl%20dla%20staruszk%C3%B3w%203.JPG[/IMG]
  10. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_OdFp-QRUB90/TH04fV3ZhxI/AAAAAAAAADM/x8oGuPJdD0c/Azyl%20dla%20staruszk%C3%B3w%202.JPG[/IMG]
  11. Finiszowanie z budową Azylu dla staruszków w schronie Biała Podlaska [IMG]http://lh3.ggpht.com/_OdFp-QRUB90/TH04adEYJKI/AAAAAAAAADE/PfLGJxKoy80/Azyl%20dla%20staruszk%C3%B3w%201.JPG[/IMG]
  12. [SIZE=3][FONT=Calibri]Wspierajmy FINANSOWO leczenie i dodatkowo duchowo i psychicznie … Nie piszmy o odchodzeniu, nie nam o tym decydować … Trzeba wierzyć i wspierać. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze i psina będzie jeszcze długie lata biegać po łąkach … Uszy do góry … [/FONT][/SIZE]
  13. Jestem z Wami ... trzymajcie się ... już przelałem drobną sumę na leczenie ... Pozdrawiam i wierzę, że wszystko będzie dobrze ...
  14. W tygodniku Wspólnota Bialska nr 22 (82) z 1-7 czerwca 2010 r. Pani Katarzyna Fronc napisała artykuł o Naszym Schronisku: [B]Uczniowie i studenci pomagają bezdomnym zwierzętom Chcą pozrywać łańcuchy w schronisku[/B] Cały tekst: [URL]http://bialapodlaska.schronisko.net/aktualnosci-3280.html[/URL] [IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/aktualnosc/normal/3280.jpg[/IMG]
  15. W imieniu Bezdomnych Zwierząt, Pracowników Schroniska w Białej Podlaskiej oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "AZYL" mówię dziękuję ... [IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/aktualnosc/normal/3279.jpg[/IMG] Tu dalej dziękujemy [URL]http://bialapodlaska.schronisko.net/aktualnosci-3279.html[/URL]
  16. Dziś się ukazał artykuł w lokalnej prasie ... "Uczniowie i studenci pomagają bezdomnym zwierzętom Chcą pozrywać łańcuchy w schronisku W pomoc bialskiemu schronisku dla bezdomnych psów angażują się nie tylko członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Azyl, ale też wolontariusze. Wielu z nich jest spoza Białej Podlaskiej, a zwierzętom pomagają na odległość dzięki internetowi..." [URL="http://www.biala24.pl/?id=jedynka//Wspólnota%20Bialska"]http://www.biala24.pl/?id=jedynka//Wspólnota%20Bialska[/URL]
  17. [quote name='elmira']Zalerek, okazało się, że ja przyjade do Białej w czwartek. Tak, więc Lotkę zabiorę ze schroniska i zawiozę do Warszawy. Kinga, powodzenia na egzaminach. Ty, dla równowagi możesz trzymać za mnie. Mam w weekend jeszcze dwa;):)[/QUOTE] [FONT=Tahoma]Cieszę się, że Lotka już w czwartek opuści schron ....[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Trzymam kciuki za wszystkie Wasze egzaminy ...[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Ja już po sesji ;) wszyscy u mnie zaliczyli ..... :lol::lol::lol:[/FONT]
  18. [quote name='kinga_kinga7']od soboty będę miała już egzaminy w szkole,więc na tym się muszę teraz skupić:([/QUOTE] Ucz się pilnie i powodzenia na egzaminach :) ...
  19. [FONT=Tahoma]Witam po małej przerwie ... trochę jeździłem po Polsce. Teraz jestem w Białej, ale auto w naprawie … mam nadzieję, że jutro już będzie zdrowe … [/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma]Co z transportem dla Lotki może mogę jakoś pomóc ? [/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [quote name='kinga_kinga7']kurcze,chciałabym,ale to nie ode mnie zależy..nie mam jak dojechać:([/QUOTE] [FONT=Tahoma]W czwartek możemy się spotkać w schronisku … Kinga możemy Ci jakoś pomóc ? [/FONT]
  20. [quote name='NiJaSe']eeeeej ta Reksia za TM ???? :O:O:O :([/QUOTE] Niestety :( :( kleszcz ... Ratowaliśmy ją jak mogliśmy ... nie udało się
  21. [quote name='Dogo07']Ale u Was takie opady się nie zdarzają ? Chyba że schronisko jest na jakimś wyżej położonym terenie, to jest w miarę bezpieczne, chociaż te psiaki co mają tylko swoje budy a i to pewnie nie najlepsze, to w czasie opadów czy burz to bardzo biedne są. Ja akurat nigdy nie byłam w tamtych rejonach, więc nie wiem nawet jak tam u Was jest, czy płaskie równiny macie, czy bardziej pagórkowato.[/QUOTE] [FONT=Times New Roman]Jest "płasko" ale budy nie są najlepszej jakości ... staram się je wymieniać ... gorzej jak dużo popada, robią się duże kałuże i błoto. Wówczas zwierzaki bardzo cierpią, nie mogą wyjść z bud bo wszędzie woda. :( :([/FONT]
  22. [quote name='Dogo07']Nie wyobrażam sobie jak tak deszcz u Was będzie padał jak i u nas, to jak te psiaki tam w schronie dadzą sobie radę :(.[/QUOTE] Jestem pełen wiary, że ten deszcz nas ominie i psiaki będą miały się dobrze ... trzeba wierzyć :)
  23. [quote name='Dogo07']Muszę zapytać : czy u Was leje ?[/QUOTE] Zbiera się na ulewę
  24. [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Witam,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Może dziś nie na temat ale może to nam się przyda. Wiem, że jesteście dobrze zorientowani na forach i różnych fundacjach, towarzystwach itp. macie znajomych w całej Polsce. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman] [SIZE=4]A teraz do sedna Izba Celna w Białej Podlaskiej ma do przekazania bezpłatnie 25 000 par butów sportowych, problem polega tylko na tym, że trzeba odpruć jeden pasek. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [SIZE=4]Z informacji jakie posiadam da się to zrobić nie uszkadzając buta.[/SIZE] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman] [SIZE=4]A druga sprawa to taka, że te buty można tylko przekazać na cele charytatywne a nasze stowarzyszenie nie ma jak przyjąć butów dla psów. Może ktoś byłby zainteresowany, a może jakoś my pomożemy przekazać te buty za naszym pośrednictwem i uzyskamy coś w zamian dla schroniska. Czekam na pomysły i przekazanie sprawy dalej. Jak nikt nie zechce tych butów to podobno zostaną spalone. Szkoda by było.[/SIZE][/FONT]
  25. [B]Sara - boks[/B] jest u ludzi tymczasowo, teraz załatwiamy tel ale ze wstępnych informacji wynika, że mogą nie chcieć jej oddać, bo ją bardzo polubili ale będziemy to monitorować, sprawdzać i informować. [B]Mopik[/B] - bez interwencji wet nie da się ostrzyc, jest naprawdę w poważnym smutku i brak z nim bliskiego kontaktu, staramy się jednak coś z nim robić by odżył ale to w schronisku bardzo trudna sprawa. [B]Jostel [/B]- jest w depresji i jedynie prawdziwy dom lub tymczas może wpłynąć na jej smutki.
×
×
  • Create New...