nio tez bardzo sie ciesze. poszlysmy na spacerek i zaczelysmy wchodzic na schodki na polku chwalilam ja bardzo cieszyla sie jak nie wiem - weszlysmy do klatki i znow blokada... ale mialam smakolyczki dla niej kladlam co 3 schodek na poczatku miaa strach w oczach ale jak weszla na 6 pierwszych to potem poszlo jak splatka:) poslalam FIKS nowe fotki z dzisiaj zasnela mi po tym spacerze na lozku chodz normalnie nie wchodzi. nauczyla sie lezec na nim jak jestesmy w pracy i dzis se wskoczyla..... wiem ze nie powinnam ale pozwolilam jej za te schodki:) fiks wklej fotki w wolnej chwili prosze