Witam.
Widziałam się z Bianeczką w piątek:) Bardzo fajnie ,że będzie za niedługo miała wózeczek.
Pozwoli on na lepsze poruszanie się .Pani Moniko chyba się nie odezwą:( gdyby mieli za grosz litosci to w ten sposób nie robili by złudnych nadziei.A tu liczy sie każdy grosz.Wiele rzeczy jest jeszcze potrzebnych: leki ,zabiegi, środki higieniczne itp.