Sluchajcie, skoro tu mam nadzieje, ze juz ostatecznie dobrze sie skonczy, a zwolalam histerycznie troszke osob :) to chcialam tez zwrocic uwage na tego szczeniaczka pod szkola :(
Bidulina zywi sie tym co dzieci mu rzuca, nocuje gdzies na dworze :(
Wkleilam wlasnie foteczki :(
http://www.dogomania.pl/threads/193241-Warszawa-pomocy.M%C5%82odziutki-piesek-koczuje-pod-szko%C5%82a?p=15424076#post15424076
:placz::placz::placz::placz::placz::placz: