Ten psiak ma wole życia i nie powinno się mówić że lepiej go uśpić on walczy z całych sił żeby przeżyć:(
Większość psów nie przeżywa tej choroby w tym schronisku ale cuda się zdarzają, jest u nas w Obornikach taka
Gaja u niej weterynarz powiedział że i tak nie ma szans, że tylko będzie się męczyć...Trochę pocierpiała a teraz żyje cieszy się życiem tylko domku jej brakuje..A wyglądało na to że już jej nic nie pomoże...
Nie można się poddawać i trzeba być dobrej myśli.