Jump to content
Dogomania

Ciapkowa.

Members
  • Posts

    2423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ciapkowa.

  1. świetne zdjęcia, świetne kolory :loveu: zazdroszczę :)
  2. [quote name='Asiaczek']Wszystkim wcieło i posty i zdjęcia od 13 kwietnia br. A im wczesniej zrobisz kastracje, tym lepiej. Pamiętaj tylko, aby nie ciąć Ciapka w upaly, bo wtedy gorzej się goi... pzdr.[/QUOTE] Kurcze, a planowałam jakoś w wakacje, bo wcześniej nie dam rady. To lepiej czekać do jesieni?
  3. Witamy poniedziałkowo :) I gratulujemy wyników :)
  4. na dwóch pierwszych wygląda jak książe :lol: fotki rewelacyjne :loveu: :)
  5. Ukradli mi posty :placz::mad: I zdjęcia :( Wrzucę je na dniach od nowa z tymi aktualniejszymi :roll: ed. w planach mamy kastrację :) jeszcze nie mam konkretnej daty, terminu, ale mam nadzieję, że w tym roku się uda;)
  6. Cześć Asiaczki :) Nie było nas parę dni ale już wracamy :D
  7. [quote name='Klaudia.']Pfff, ale ja chciałam urodzinoowe :( to nakrec jakiś filmik ^^[/QUOTE] Przyjmijmy, że tamte są urodzinowe :D Filmik? :roflt: jak my mało umiemy :P [quote name='Zuzia&Snoopy']Spóźnione wszystkiego najlepszego! Dużo smakołyków, długich spacerków i spełnienia psich marzeń [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Ciapek bardzo dziękuję! :loveu:
  8. [quote name='Klaudia.']Wyczuwam focha:evil_lol:[/QUOTE] ...Milordzie :diabloti: Ej no! Dałam ostatnio tyle zdjęc!!! :D
  9. [quote name='Zuzia&Snoopy']Ok, z racji że jestem już oczekującą na wymarzonego po tylu latach papisia, pragnę się z Wami podzielic tym szczęściem :) :eviltong: Będę miała tadam tadam..... :laola::laola: !! Tollerka :) :)[/QUOTE] Zuzia, ja Cię kiedyś zabiję :mad::mad: Ale jak ja Cię pytałam jaki to "nie będzie psiaka..." :mad: Ale gratuluję :loveu::loveu: i chole*nie zazdroszczę, teraz nie odpędzisz się ode mnie, zdjęcia Snoopa i jak będziesz miała możliwość Tollerka ! :loveu::eviltong:
  10. [quote name='Klaudia.']A żadnej fotki urodzinowej nie będzie? :-([/QUOTE] Niestety akurat żadnej nie zrobiłam :(
  11. [quote name='Asiaczek']Wczoraj bylam na dłuższych spacerkach popoludniowych, to psiaki mogły posiedzieć i poczekac do tej 22-ej:) Wszystkie grzecznie wytrzymały, nawet Czekoladka:) pzdr.[/QUOTE] :) [quote name='Paula03']Spóźnione sto lat dla Ciapka :loveu: :BIG:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu:
  12. [quote name='Molowe']dla mnie jakoś nieszczególnie [B]bo egzaminy pisze[/B] ale dla Ciebie :cool3::diabloti:[/QUOTE] gimnazjalne? :) dobrze, że ja mam jeszcze rok :D Łaciate, na jakieś fotki możemy liczyć? :razz:
  13. Już minęło tyle czasu a Milkowych nadal nie ma :(
  14. [quote name='Asiaczek']Na wieczorne to ja wyjdę po filmie "Prawo Agaty":) pzdr.[/QUOTE] Ja wychodzę najczęściej na wieczorny ok.19-20, nie raz częściej jeśli pies mi piszczy :)
  15. [quote name='Asiaczek']No ja za pare minut na pewno wyjdę z Czekoladka na siii przed domek:) pzdr.[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Zdążyłam! I na wet kuuu zaliczyłam z Czekoladką:) pzdr.[/QUOTE] A my już po długim, codziennym, wieczornym spacerku :) [quote name='Klaudia.']Sto lat, sto lat![/QUOTE] [quote name='Ty$ka']Sto lat, sto lat :D Wyczochraj ode mnie solenizanta :)[/QUOTE] Dziękuję w imieniu Ciapka ;)
  16. [quote name='Asiaczek'][/B]Składałam zyczonka na FB, ale i tutaj napisze: [B][COLOR=#FF0000]Sto lat w zdrowiu dla Ciapka i super spacerkow:)[/COLOR][/B] pzdr.[/QUOTE] Ponownie podziękuję, a właściwie Ciapek :D I nie długo wybieramy się na spacerek :)
  17. [SIZE=6]sto lat sto lat niech żyje żyje nam ! a ktooo ? [/SIZE] [CENTER][SIZE=7]Ciapek ![/SIZE] :loveu: Głupek kończy (?) dziś 4 lata :) [IMG]http://i1078.photobucket.com/albums/w491/redwhiteness/kartkaciapek.png[/IMG] [/CENTER]
  18. [quote name='Zuzia&Snoopy']haha szalona :) No koniecznie musi jakiś torcik byc! Ja jeszcze nie mam przepisów żadnych aleee może kiedyś :diabloti: będzie :) kiedyś ;)[/QUOTE] A to była tylko przyjemność z takimi cudownymi zdjęciami :) Niestety chyba żadnego torciku nie będzie, ale długi spacerek postaram się mu zafundować :D kiedyś na pewno :)
  19. [quote name='Ty$ka']Ale z Ciapka wesoły pies :loveu: Świetny jest.[/QUOTE] Ciapek dziękuję za komplementy :loveu:
  20. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hIEOzeh3lgE/T3citgYfa-I/AAAAAAAAGmw/zbf9SoyLBUw/s640/P24-03-12_16.04%5B1%5D.jpg[/IMG] kocham to zdjęcie <3 :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FWyyTmftTzw/T3ciuSQkSnI/AAAAAAAAGnw/8gG8PckYQDg/s512/P24-03-12_16.04%5B2%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3IbsWasuYbg/T3ciumph9FI/AAAAAAAAGn0/UIGmBkoTzGA/s512/P24-03-12_16.05.jpg[/IMG] A teraz łapkowo-trampkowe XD [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5AX2tyZUcxI/T3civynP8RI/AAAAAAAAGmw/1uS3_zdEoQ0/s640/P24-03-12_16.05%5B2%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8qxlb0ORhY4/T3civRO3OnI/AAAAAAAAGmw/KNsKnLxsYa8/s640/P24-03-12_16.05%5B1%5D.jpg[/IMG] Koniec :D Mam nadzieję, że na jakiś czas wystarczy :)
  21. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LeqKwPBrfGI/T3cipqtInNI/AAAAAAAAGng/POiYQV8k6KE/s512/P24-03-12_16.03.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-erokF8JxkQw/T3ciqt8oW_I/AAAAAAAAGno/yt_oTs5rI7E/s640/P24-03-12_16.03%5B1%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nkNghjeZD98/T3cish_DkmI/AAAAAAAAGmw/J6b0HwClPug/s640/P24-03-12_16.03%5B2%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-N9nrLzoEqGc/T3cisZCmrLI/AAAAAAAAGns/ZtPRE149z2o/s512/P24-03-12_16.03%5B3%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lW9hjHeNm2o/T3cis4TIN2I/AAAAAAAAGmw/gy41ae8ZefI/s640/P24-03-12_16.04.jpg[/IMG] cdn
  22. Biegnę do Ciebie :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CoFvMq0qxp0/T3cimbkPO-I/AAAAAAAAGnU/2ER3YvrCU3k/s512/P24-03-12_16.01%5B5%5D.jpg[/IMG] Kolejne 'krajobrazowe', czyli ścieżka obok parku ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TZqLuNrmzvA/T3cinJGMtOI/AAAAAAAAGnY/qUcE3-TCZjM/s512/P24-03-12_16.02.jpg[/IMG] Drzewko :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3Auvtcs0S5U/T3ciooUF4LI/AAAAAAAAGmw/w0sD6z5rIWw/s640/P24-03-12_16.02%5B1%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J9YYVhcDHdw/T3cipuOjBxI/AAAAAAAAGnc/jaT5ms0bjP0/s512/P24-03-12_16.02%255B2%255D.jpg[/IMG] cdn
  23. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1SUyY-b85vc/T3ciinU44MI/AAAAAAAAGnM/pDh9PDHKkM4/s512/P24-03-12_16.01.jpg[/IMG] popołudniowe słoneczko :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dZKBdefzczg/T3cijnJHKaI/AAAAAAAAGnQ/StjDQtRnbwI/s512/P24-03-12_16.01%5B1%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pVevJEA1J9k/T3cijnx7PDI/AAAAAAAAGmw/oEB2CG-IZSU/s640/P24-03-12_16.01%5B2%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3xH0r1zZXVw/T3cilFiThwI/AAAAAAAAGmw/WQsUVV_95ZU/s640/P24-03-12_16.01%5B3%5D.jpg[/IMG] wiem, ciemne... ale nie miałam gdzie rozjaśnić i mimo wszystko w prawym dolnym rogu JEST CIAPEK :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hLV0ymOW4mw/T3cik_mGcWI/AAAAAAAAGmw/IHwOGhe3LBU/s512/P24-03-12_16.01%5B4%5D.jpg[/IMG] cdn
  24. Dobra, są zdjęcia! Jakość okropna, ale musiałam... Te proszące oczy :diabloti: [attachment=1474:8249.attach] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-o2zhFjOghR0/T3cigRptA2I/AAAAAAAAGm8/sMhqXPVWK9I/s512/P24-03-12_15.23.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9Im8X4m6eWU/T3cig-h4NaI/AAAAAAAAGnA/1DpIkoNfJz4/s512/P24-03-12_15.23%5B1%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-08nV-TfroG8/T3ciiQL5w1I/AAAAAAAAGnE/zDrbrCtwiQs/s512/P24-03-12_15.24.jpg[/IMG] Jedna z pierwszych oznak wiosny ^^ [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5EKIA65AeoM/T3ciiUkLu0I/AAAAAAAAGnI/M5SB7ltGPD8/s512/P24-03-12_15.24%5B1%5D.jpg[/IMG] cdn
  25. [quote name='pina_collie']Ja chcę :D :d[/QUOTE] to moment, tylko zalinkuję :D
×
×
  • Create New...