Jump to content
Dogomania

kaho

Members
  • Posts

    929
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaho

  1. Zuzolandio, zdradz chociaz gdzie wybylas:cool3: i odpoczywaj, odpoczywaj za ta granica ...;) .
  2. Wracam tu .... i wracam tu ..... i wracam tu ..... i .......nie moge przestac:splat::megagrin: CHCE TAKIEGO KRECIKA!!!:placz::sweetCyb:
  3. .... i tak powstal horror :megagrin::lol:.
  4. [quote name='Fides79']:loveu: Holcia jest super, i jakie ma śliczne puchate łapiątka :loveu: Budka też bardzo elegancka, w sam raz dla Twojej uroczej damy, i jaką ma fajną zabawkę :) fajnego ma spacerowego kudłatego kolegę :lol: [URL]http://i55.tinypic.com/2vvvxqx.jpg[/URL] czyżby też chciała się nauczyć śmigać na desce :evil_lol: PS. odpisałam w metamorfozach:[/QUOTE] Dzieki :loveu: a nad galeria nie ma co sie zastanawiac - trzeba zabrac sie do roboty:cool3:;) wtedy latwiej bedzie Was znalezc:lol:. [quote name='Doginka']Dzięki Kasiu za dedykowaną fotę:loveu:[/QUOTE] Do uslug:loveu:, ale musze przyznac, ze cwiczenia wykonuje z oporem:shake:, przydalby sie wspolny spacer:cool3::lol:.
  5. O boszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzze, wszystkie cuuudenka:loveu::loveu::loveu: a za takie fotografie powinni karac :evil_lol:;).
  6. Az sie serce raduje jak widze go takim :cool3:[URL]http://i53.tinypic.com/2zh1vyf.jpg[/URL]:loveu::loveu::loveu:
  7. [URL="http://i55.tinypic.com/2vvvxqx.jpg"][IMG]http://i55.tinypic.com/2vvvxqx.jpg[/IMG][/URL] pozniej jeszcze dodam kilka fotek, a poki co THE END:lol:
  8. [URL="http://i55.tinypic.com/2vwwyh1.jpg"][IMG]http://i55.tinypic.com/2vwwyh1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i52.tinypic.com/21dfmso.jpg"][/URL] [URL="http://i51.tinypic.com/9beuer.jpg"][IMG]http://i51.tinypic.com/9beuer.jpg[/IMG][/URL][URL="http://i51.tinypic.com/281d3f9.jpg"][/URL] [URL="http://i53.tinypic.com/207njib.jpg"][IMG]http://i53.tinypic.com/207njib.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i51.tinypic.com/1430vg5.jpg"][/URL] [URL="http://i52.tinypic.com/bg2slt.jpg"][IMG]http://i52.tinypic.com/bg2slt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i53.tinypic.com/3143yg2.jpg"][IMG]http://i53.tinypic.com/3143yg2.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL="http://i55.tinypic.com/2vwwyh1.jpg"][/URL] :angryy: :evil_lol::angryy::evil_lol::angryy: - Dogo znow wariuje [URL="http://i52.tinypic.com/21dfmso.jpg"][/URL]
  10. Byk w zielsku ;) [URL="http://i51.tinypic.com/2hg8g1l.jpg"][IMG]http://i51.tinypic.com/2hg8g1l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i51.tinypic.com/2znnz39.jpg"][IMG]http://i51.tinypic.com/2znnz39.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i52.tinypic.com/25q7rll.jpg"][IMG]http://i52.tinypic.com/25q7rll.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i53.tinypic.com/2j0l6qe.jpg"][IMG]http://i53.tinypic.com/2j0l6qe.jpg[/IMG][/URL] Doginko, to specjalnie dla Ciebie:cool3: [URL="http://i53.tinypic.com/1ihg8x.jpg"][IMG]http://i53.tinypic.com/1ihg8x.jpg[/IMG][/URL] cdn;)
  11. [URL="http://i56.tinypic.com/332cp01.jpg"][IMG]http://i56.tinypic.com/332cp01.jpg[/IMG][/URL] Hollcia chciala dobrze ukryc swojego 'przytulaka':evil_lol: [URL="http://i56.tinypic.com/2dkg8s5.jpg"][IMG]http://i56.tinypic.com/2dkg8s5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i52.tinypic.com/2zzlybt.jpg"][IMG]http://i52.tinypic.com/2zzlybt.jpg[/IMG][/URL] I spacerek, na ktorym moja latorosl jak zwykle trenowala triki a Luska dzielnie sekundowala:cool3:: [URL="http://i54.tinypic.com/98h9id.jpg"][IMG]http://i54.tinypic.com/98h9id.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i51.tinypic.com/2hr0eie.jpg"][IMG]http://i51.tinypic.com/2hr0eie.jpg[/IMG][/URL]
  12. A teraz dla ozywienia galeryjki foty z domowej i spacerowej sesji ;) [URL="http://i52.tinypic.com/2vbr145.jpg"][IMG]http://i52.tinypic.com/2vbr145.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i56.tinypic.com/2utrekw.jpg"][IMG]http://i56.tinypic.com/2utrekw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i52.tinypic.com/29kus2f.jpg"][IMG]http://i52.tinypic.com/29kus2f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i55.tinypic.com/2cgc4nb.jpg"][IMG]http://i55.tinypic.com/2cgc4nb.jpg[/IMG][/URL] I co ty ode mnie chcesz:stupid: [URL="http://i53.tinypic.com/5ygh37.jpg"][IMG]http://i53.tinypic.com/5ygh37.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Fides79']Felek urodził się w lipcu 2008r a ja go mam od 16 marca 2009 :) a tu link do 630 strony metamorfoz(4 wpis jest nasz): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page630[/URL][/QUOTE] A ja odpisałam w Metamorfozach tak: [INDENT][URL="http://img413.imageshack.us/img413/728/dscn3368f.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img413.imageshack.us/img413/728/dscn3368f.jpg[/COLOR][/URL] - wspanialy pluszak:loveu:, przyznam, ze po tym zdjeciu ciezko bylo stwierdzic ze to sznaucer:evil_lol: ;). [URL="http://img52.imageshack.us/img52/9108/dscn3424.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img52.imageshack.us/img52/9108/dscn3424.jpg[/COLOR][/URL], [URL="http://img339.imageshack.us/img339/839/dscn5088a.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img339.imageshack.us/img339/839/dscn5088a.jpg[/COLOR][/URL] - jest rewelacyjny :lol:. [B]Fides79[/B] nie czekaj tylko zakladaj Felkowi galerie aby mozna bylo czesciej do Was wpadac i go podziwiac ;). Pozdrawiamy serdecznie:lol:. [/INDENT]
  14. Cos sie pochrzanilo z postem :evil_lol:
  15. [quote name='Doginka'] Mam za to dobrą wiadomość - zrobił siku, chyba sporo jak na ta sytuację, bo myślę że z 50 ml:multi: Siusiał jak panienka, ale udało się, a to znaczy, że nerki działają:multi: Oooooooooooooo, właśnie sam się podniósł i przyszedł, żeby go położyć na łóżeczku, więc :hand:, bo ledwo stoi biedaczek - cały jest roztrzęsiony.[/QUOTE] Sylwia, jak sie ciesze:multi::multi::multi:, ale kamien spadl z serca:lol::multi:. Teraz musi byc tylko lepiej:thumbs: , ale nadal trzymamy kciuki:kciuki:. Wymiziaj od nas porzadnie Rapcia :loveu:.
  16. kaho

    Metamorfozy

    [quote name='Fides79']Przedstawiam Wam mojego kochanego sierściucha Felka :) w chwili gdy trafił do mnie od poprzednich właścicieli (miał 7 miesięcy): [URL]http://img178.imageshack.us/img178/2056/dscn3361c.jpg[/URL] [URL]http://img413.imageshack.us/img413/728/dscn3368f.jpg[/URL] tak prezentował się po około 2 miesiącach, kiedy poszliśmy na strzyżenie: [URL]http://img52.imageshack.us/img52/9108/dscn3424.jpg[/URL] a tak wygląda obecnie w wieku 2 lat i po przeszło 1,5 roku u mnie: [URL]http://img339.imageshack.us/img339/839/dscn5088a.jpg[/URL] pozdrawiamy serdecznie :)[/QUOTE] [URL]http://img413.imageshack.us/img413/728/dscn3368f.jpg[/URL] - wspanialy pluszak:loveu:, przyznam, ze po tym zdjeciu ciezko bylo stwierdzic ze to sznaucer :evil_lol:;). [URL]http://img52.imageshack.us/img52/9108/dscn3424.jpg[/URL], [URL]http://img339.imageshack.us/img339/839/dscn5088a.jpg[/URL] - jest rewelacyjny :loveu:. [B]Fides79[/B] nie czekaj tylko zakladaj Felkowi galerie aby mozna bylo czesciej do Was wpadac i go podziwiac ;). Pozdrawiamy serdecznie:lol:.
  17. Ciesze sie z Waszego powrotu:lol:, zycze zdrowka calej rodzince i czekam z niecierpliwoscia na zdjecia Nicoli;). ps. zdradz jakie nowe stworzonko kupilas:cool3:
  18. [quote name='Doginka']A pewnie, że nie, w kinie, po kinie i przed też można:roflt::drinking::popcorn::beerchug::diabloti:[/QUOTE] Obralas niezly kierunek:cool2:. [quote name='niunka04']No proszę ale ją odchudziłaś!!!:) waży prawie tyle co Nika...[/QUOTE] Staralam sie:lol:, w koncu musi dobrze prezentowac sie na wystawie ;), a Ty tez niezle 'wyprowadzilas' Nike:thumbs: - juz do Was lece;). [quote name='niunka04']Mizianko dla małej buziaki dla Ciebie za odkurzanie galerii;) To widzimy się na wystawie zatem;)[/QUOTE] Dzieki:loveu:, juz sie ciesze na spotkanie:lol:. [quote name='Fides79']tak jest w sam raz, ale jak do mnie trafił, ważył przeszło 7 kg, troszkę schudł :)[/QUOTE] W takim razie dobra robota:lol:,a od kiedy go masz?. [quote name='Fides79']fotki Felka są w metamorfozach na 630 stronie (w chwili obecnej) post 6294 :)[/QUOTE] Probowalam Was znalezc, ale nie udalo mi sie:shake: ( :splat:Dogo nadal jest dla mnie zagadka) jak mozesz to wrzuc link;).
  19. :-(, oby wyszedl z tego:modla::kciuki:.
  20. Ewa, jeszcze raz ogromne gratulacje :multi:- sprawiliscie sie wszyscy:thumbs:. Malenstwa sa cuuuuudne:loveu::loveu::loveu:.
  21. Doginko, co z Rapciem:nerwy::sad: mam nadzieje, ze lepiej:modla:. Trzymaj sie:glaszcze:.
  22. :look3::niewiem:
  23. [quote name='ewka i haker']Wielkie gratulacje dla mamusi!!!! zdrówka dla maluchów!!![/QUOTE] :hmmmm::crazyeye: czyzby to juz :crazyeye: ..... w takim razie wielkie gratulacje!!! :laola: i zdrowka, zdrowka, zdrowka dla kluseczek :beerchug:.
  24. [quote name='zuzolandia'] kurdeeee a wiesz że ja pajunka tam wczesniej nie widziałam :crazyeye: dopiero jak napisałas to sie zdjęciu przyjrzałam hihihihih ooo jaka jam slepa ......[/QUOTE] Ha, ma sie ten wzrok:cool3: (moze w nicku powinnam miec 'hawk';)). W dodatku dzis zakupilam "elektryczny masazer glowy' co podobno odpreza i witalizuje i pozytywnie wplywa na zmysly :cool3: (:roflt:) wiec nastepnym razem to i pylek kwiatowy zobacze:lol:;). Odpoczywajcie na wakacjach i wracajcie szczesliwie :hand:
  25. [quote name='Kokosek']ojtam ojtam.... z górki było :eviltong: po za tym ciezko jest zatrzymać psa i robic fotki, nawet bez alkoholu :p[/QUOTE] :evil_lol:, a wariacje fotograficzne mile widziane ;).
×
×
  • Create New...