Więc tak dzwoniłam do tej Pani i raczej nie weźmie Binga, ponieważ jej sąsiedzi chcą oddać psa i ona go weźmie żeby ten pies nie trafił do schroniska, lecz na razie jej sąsiedzi się zastanajwaiają czy go oddać czy nie, jeżeli go zatrzymają to ona weźmie Bingusia :)