Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Wskakuj przylepo na pierwszą stronkę... spacerek w deszczu też wskazany ;)
  2. W poniedziałek tj 24 marca - znalazłam zagubioną, błąkającą się na Nowinach w Rybniku suńkę - mix rhodesianki. Wątek założyłam na psy znalezione/ do adopcji. Jeżeli jest możliwość - proszę Admina o przeniesienie go tutaj. Sunia ma ok. 9-10 mies więc to psie dziecko... ja nie mogę pozwolić sobie na 3 psa w bloku...:roll: Poza tym, mój TZ od paru dni ma objawy "białej gorączki" ;) Wklejam link do wątku Rozi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilnie-komu-komu-bo-szukam-domu-mix-rhodesiana-rybnik-134294/[/url]
  3. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]ROZI HOPSA NA PIERWSZĄ STRONKĘ BO SPRAWA PILNA!![/B][/SIZE][/FONT]:roll:
  4. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=SeaGreen][B]HOP! ROZI się przypomina !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. Czy ktoś z Dogomaniaków kojarzy tą sunieczkę ze Śląska bądź okolic Rybnika ?? Może wcale nie jest z tego okręgu... Proszę, pomóżcie ! :roll:
  6. [B]Podnoszę piękną pannę!! Ważne!! ... jak szybko te wątki spadają z pierwszej strony :( [/B]
  7. [img]http://i43.tinypic.com/b7ayw8.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/oizwbb.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/2zic93o.jpg[/img]
  8. [img]http://i41.tinypic.com/20io7m.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/nnwboi.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/218u9h.jpg[/img]
  9. [img]http://i41.tinypic.com/nogc2q.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/30j77nl.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/34770nk.jpg[/img]
  10. [img]http://i39.tinypic.com/j6sghf.jpg[/img]
  11. [SIZE=4][B]W dniu wczorajszym, tj. 24 marca, znalazłam na osiedlu Nowiny w Rybniku cudną sunię, najprawdopodobniej mix Rhodesiana . [/B][/SIZE] Sunia jest wielkości owczarka niemieckiego, ale drobniejsza. W tej chwili bardzo wychudzona, ale poza tym wygląda dobrze. Sierść ma mięciutką, błyszczącą, uszy i oczy czyste, zęby bialuśkie. Ma maksymalnie 9 miesięcy. Nie bardzo chciała chodzić na smyczy (ale to już załatwione), boi się windy, ale do niej wsiada i ogólnie w towarzystwie nieznajomych jest bardzo wstydliwa ;) Co do innych psów - uległa - typowe szczenięce zachowanie. Łasi się, przytula - bardzo brak jej pieszczot i ludzkiej ciepłej ręki ... Psiczka jest na razie u mnie, nie wiem na jak długo będę ją mogła zatrzymać bo mam już swoje dwie dziewczyny. Co prawda nie ma wojen na śmierć i życie, ale Owczarzyca "posprzątała" wszystkie zabawki na swoje posłanie a shiht'zak zakłada całe zasieki na okupanta hehe [B]Poza tym mąż już "ostrzy na mnie pazury" i stawia ultimatum... Więc sprawa jest dość pilna![/B] Zaliczyłyśmy długi spacer z moimi psami, żeby się sunia oswoiła ze smyczą i z tym, ze czasem trzeba iść koło Pana. Nie było większego problemu, przezwyciężyłyśmy szarpanie, nawet ją spuściłam. Biegała jak szalona i moja ON-ka w końcu znalazła równą sobie rywalkę hehe Szukam właściciela zguby. Jeżeli się nie znajdzie prawowity pan sunia zostanie przeznaczona do adopcji. Szukam [B]TYLKO I WYŁĄCZNIE[/B] - [B]SUPER HIPER DOBREGO DOMKU[/B], dla tej królewny! Wstępnie wabi się ROZI i zaczyna kojarzyć, że to do niej się woła :) Chętnym ewentualnie na privie podam nr telefonu. Spróbuję zaraz wstawić zdjęcia jakieś :)
×
×
  • Create New...