-
Posts
460 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BullWest
-
Super, jesteście wielkie, Paulinaaa boska bulwa!!! Twoja??? To [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//_var/gfx/a1386f9fa8c6b66ce4d8c4f96b970092.jpg[/URL] na tym [URL]http://images48.fotosik.pl/152/dbbdaf6fd03c1958.jpg[/URL] Co myślicie??? P.S BBeta imponująca kolekcja, super, wszystko baaardzo mi się podoba:d
-
Ooo wielkie dzięki! Zdjęcie super, bo akurat leży koło Rogzette, które mamy, więc mam super porównanie. Jakbyś jeszcze mogła wstawić fotkę na psiaku byłabym bardzo wdzięczna. P.S Co to jest za rozmiar?
-
Mam pytanko, czy ktoś z Was ma coś z Rogza CHOC FEMININE, najlepiej szelki i czy mógłby wstawić zdjęcie, najlepiej na psie, gdzie jest kolor najbardziej zbliżony do prawdziwego. Na pełnej misce ile zdjęć tyle różnych odcieni. Np. tu jest ciemny: [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1735]Rogz ID27 BA - Choc Feminine[/url] a tu już inny [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=2241]Rogz smycz HL 12 BA - Choc Feminine[/url] Strasznie mi się podoba i chcę go zamówić dla bulwy. Wprawdzie na pewno będzie wyglądała w niej okropnie, bo się zleje, ale mimo wszystko:loveu:
-
Ooooo Planet fajny, super wygląda na czarnym psie
-
Smycz, obroża i ubranka- w czym psy idą na spacer :)
BullWest replied to Marta_Ares's topic in Obroże i smycze
To i ja się wtrynię, bulwa kiedyś miała: obrożę indiańską:d: [url]http://images49.fotosik.pl/7/86f4acc96886be02.jpg[/url] szelki Dingo khaki: [url]http://images47.fotosik.pl/7/164e820526063617.jpg[/url] szelki idniańskie do kompletu ze smyczą:d [url]http://images48.fotosik.pl/9/c2fcfad35924f384.jpg[/url] Teraz ma: szelki dino (identyczny wzór jak rogz paws on blue zebra czy jakoś tak): [url]http://images43.fotosik.pl/21/bc5d99df3cac7279.jpg[/url] obrożę z Patento Pet (ubrała ją jeden raz, jest na sprzedaż) z odblaskową nitką: [url]http://images46.fotosik.pl/60/bdf362ae48844352.jpg[/url] szelki Dingo Strong: [url]http://images40.fotosik.pl/146/63f30e6b868347a7.jpg[/url] Obrożę z Pitmana ćwiekowaną: [url]http://images50.fotosik.pl/150/131ed2d88d4f77fc.jpg[/url] KOmplet (szele, obroża i smycz) z Trixie Modern Art Mojave: [url]http://images38.fotosik.pl/146/fda2ff4a01cd54ac.jpg[/url] Szele Rogz Rogzette: [url]http://images50.fotosik.pl/150/cea4c19338767f4c.jpg[/url] Obrożę WOZA Flowers: [url]http://img.webme.com/pic/s/sercemarengo/shillashilla.jpg[/url] -
Poka, poka. Najlepiej na psiurze:loveu:
-
RCookie świetnie Twoje psisko wygląda w Daisy:loveu: A ma ktoś cosik z tego Huntera? Opłaca się wydać 60 dych na niego? A my mamy już plany O/S/S/ na ten rok:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wychodzi po ok. 2,5 rzeczy na miesiąc:diabloti: Tj. Z Rogza: szelki i smycz k2 Pink, Szelki i obroża Choc Feminine (wieeeem, wiem, że będą na Shilli wyglądały PASKUDNIE, bo ona jest takiego umaszczenia jak ta obroża ale trudno, zakochałam się:loveu:), obroża Viva Rogz, Obroża i szelki Floral, szelki Pink Hearts i obroża Raf Camo/Bones on Red lub Hibiscus (jeszcze się zastanowię), Obroża Trixie Luna, Obroża Hilton zielona w kwiatki i Hunterek chyba Tropical Garden albo czachy:crazyeye: EDIT: zapomniałam jeszcze identyfikatorki, ze dwa z Rogza i jeden z ArtMagic:d
-
Czerwonego Hibiscusa ma Klaudia od Chefrenka, on też jest tygrysek i na nim fajnie wygląda, ale do mnie jakoś RD nie przemawia:diabloti:
-
Wakacyjna bulwa: [url]http://i25.tinypic.com/i5nedc.jpg[/url] [url]http://i32.tinypic.com/2mqons0.jpg[/url] [url]http://i32.tinypic.com/1zxvzf8.jpg[/url] [url]http://i30.tinypic.com/2n9ibtd.jpg[/url]
-
[quote name='Katie']Dziękuję za miłe komentarze :loveu: nie yorczyca, tylko yoras :diabloti:[/quote] Eeee oops, znaczy się, że samczyk, tak???:razz: No ładnie, ładnie
-
No właśnie, kurde tak myślałam asiolku. A szkoda, bo jest śliczny. Spodobał mi się ten Hunter, noooooo, a może ten? [URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/obroza_nylonowa/obroza_w_wzorki/62359"]Obroża dla psów tanio w zooplus: Hunter Halsband Krazy Tropical Garden Vario Basic[/URL] A dla Hanisia jaszczury i owszem, a koniecznie chcesz z Rogza? Bo jak tak do do beżowej bulwy mi pasuje jeszcze Choc Feminine (pewnie wiedziałaś, że o nim powiem, bo mi się straaaasznie podoba), albo Viva Rogz, albo może Bulldogi, Pink Hearts i Rogzette (ale to niemięskie:diabloti:), HIbiscus, Rogz ma przecież duuuzy wybór. A jak nie, to może RD? Albo tak jak ja Hunter. Albo Woza w bulwy (my właśnie czekamy na Pinka). Katie yorczyca świetnie wygląda w iebieskim Rogzie;)
-
A identyfikatorki Ci mogę z czystym usmieniem polecić, łudxąco podobne Do Quick Taga, ale grawerują też obrazki w różnych kolorach i różnych czcionkach;) [url=http://artmagic.pl/]ArtMagic.pl - Artykuły reklamowe dla firm, kraków, unikatowe prezenty, upominki.[/url]
-
Wtrancam się:D:D:d Co sądzicie o tej obroży [url=http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/obroza_nylonowa/obroza_w_wzorki/62351]Obroża dla psów tanio w zooplus: Hunter obroża Krazy Hawaii Dog[/url] dla tej bulwy marengo [IMG]http://i25.tinypic.com/qzhsi1.jpg[/IMG] ??? Nie będzie za bardzo napaćkane? Tak na serio to ta obroża w ogóle, ale to w ogóle nie jest mi porzebna, ale obroże, szele i smycze to moja wielka słabość i fobia jednocześnie. Wprawdzie pałamy ogormną miłością do Rogza, ale teraz chciałbyśmy coś innego;) Dodam, że czekamy na różowego french bulldoga z Wozy;) To część naszej kolekcji: [IMG]http://i27.tinypic.com/1zn8t21.jpg[/IMG]
-
jo_ann my mamy wozę, dokładnie tłoczoną flowers. Ona jest matowa i niestety z tego względu mało praktyczna. Bardzo ładna i efektowna, świetnie zrobiona, ale delikatna, nie bardzo dla takiej bulwy jak moja. Momentalnie się brudzi, a jak ją trochę przeczyściłam ściereczką to zafarbowała i teraz wygląda żałośnie. Za to znajoma ma taką zwykłą "śliską" wozę, dokładnie MINI PASITHEE i sprawdza się super, nawet po praniu. Dlatego ja teraz będę zamawiać ornamentowaną w bulwy, może okaże się przydatniejsza.
-
[quote name='agnieska']Świetne, gdzie je kupiłaś? :) Ja w sieci widziałam te "zwykle" Muscaty, z tłoczonym wzorkiem... nigdzie kwiatków[/quote] No właśnie. Ja też wszędzie widziałam te tłoczone, a te kupiłam u Nas w zoologu (należy do naszej Pani Wet), tam mają katalog z Zoluxa (mają stronkę) i można zamówić co się chce.
-
[quote name='Katie']hehe:) z tym moim psiakiem to moze troche przesadzilam :eviltong: ma on 21cm ze sporym luzem, wiec gdzies mniej wiecej 20cm tak mysle. tylko zastanawiam sie, co bedzie najwygodniejsze, czy materilowe jakies, czy jakas delikatna skorka, czy jak ta eco muscata mac leather jeszcze tak sie zapytam, czy sa takie szersze obrozki o takim obwodzie, czy tylko takie cieniutkie i nie wiem, czy lepsze cienkie, czy grubsze troszke[/quote] Dla Yorczka to albo jakiś fajny, kolorowy Rogzik. Chyba, że chciałabyś coś ze skórki, to może pomyśl o czymś z Wozy??? Uszyją Ci co chcesz na zamówienie w każdym rozmiarze, kolorze etc. My mamy Mac Leathera brązowego z trzema kwiatkami;) Sprawuje się świetnie, choć jak dla mnie to powinien być nieco szerszy;) Na mojej Bulwie wygląda tak: [IMG]http://i41.tinypic.com/aaipew.jpg[/IMG] I jest jeszcze czerwony, cieńszy: [IMG]http://i42.tinypic.com/2j344y9.jpg[/IMG]
-
[B]Marta_Ares[/B] bardzo fajna ta czarna wzorkowa obróżka, podoba sie, podoba;) A foto na psie masz? My, tj. Ja i Shillkosławska też jesteśmy maniaczkami psiowych akcesoriów, mamy różnorodną kolekcję, począwszy od morzastych STRONG-ów z Dingo na Rogzette'ach skończywszy;p
-
[B]Marta_Ares[/B] bardzo fajna ta czarna wzorkowa obróżka, podoba sie, podoba;) A foto na psie masz? My, tj. Ja i Shillkosławska też jesteśmy maniaczkami psiowych akcesoriów, mamy różnorodną kolekcję, począwszy od morzastych STRONG-ów z Dingo na Rogzette'ach skończywszy;p Teraz właśnie jesteśmy w trakcie zamawiania WOZY:evil_lol:
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/2hd32x5.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2cqxoy0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/xfcea9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2gwazpw.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/20h51lu.jpg[/IMG] [url]http://i42.tinypic.com/a3fipg.jpg[/url] [url]http://i43.tinypic.com/5lyk9y.jpg[/url] [url]http://i42.tinypic.com/x3aetl.jpg[/url] [url]http://i40.tinypic.com/2djrqqx.jpg[/url]
-
madams dzięki:) MOjej zasługi w tym nie ma prawie żadnej, Bulwy to naprawdę strasznie zdolne bestie, tlyko je zachęcić. My jeszcze trenujemy agillity i się umięśniamy, więc Shillek non stop uczy się czegoś nowego. Filmiki są stare, Shilla jeszcze taka chuda (początek choroby), o sobie już nie wspomnę:p
-
Dzień dobry;) Chcielibyśmy się przywitać. Jesteśmy już na większości bulodżkowych for (znani pod nickami : "LORIA" lub "ŁUCJA"), a na tym jeszcze nie mieliśmy okazji się przedstawić, więc nadrabiamy zaległości. Nazywam się Emilia, mam 16 lat, w tym roku kończę gimnazjum i wybieram się do naszego Strzegomskiego (właśnie, mieszkamy w Strzegomiu, jakieś 50km od Wrocka i jesteśmy chętni na wszytskie dolnośląskie bulwowe spacerki - na dwóch już byliśmy) L.O na profil biol-chem (mam aspiracje na pracownika ZK). Moim hobby jest kynologia i webdesign. A co najważniejsze: do szlaeństwa kocham wszystkie bulwy!!! Shillcia natomiast jest 15-miesięczną panienką marengo z białą strzałką nad nosem i krawacikiem, za to bez rodowodu;p Kupiona została w Poznaniu. To strasznie brojna i niestety chora (zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki), aczkolwiek przekochana, przeurocza, przesłodka i w ogóle naj naj naj suczyna z ADHD i głupawką. Na razie jesteśmy w okresier rekonwalescencji po pierwszych oznakach choroby, ale leczymy się, dostajemy enzymki i intestinalka i zyjemy sobie super. I się tuczymy! I troszkę Shillka: [URL]http://i39.tinypic.com/2wfpqhl.jpg[/URL] [URL]http://i39.tinypic.com/29movt0.jpg[/URL] [URL]http://i44.tinypic.com/2m3ld01.jpg[/URL] [URL]http://i39.tinypic.com/2i8vj1s.jpg[/URL] To tak na początek;) Więcej fot etc. Shillki można znaleźć na jej www: [URL="http://www.shillka.pl.tl"]www.shillka.pl.tl[/URL] (strona akurat teraz nie działa, robią coś z serwerem, ale jutro powinno być już ok). [B][COLOR=Green]Proszę zapoznać się z regulaminem dogomanii.[/COLOR][/B]