Jeszcze jedna fotka z piłką :cool3:
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5571/dscn0624ik9.jpg[/IMG]
A w kolejce czekają fotki spacerowe i domowe z Wielunia, ale wstawię je kiedy mi się zachce :diabloti:
No dobra, ludzie, nie rozumiecie, że mi się nie chce :diabloti:
Ale skuszę się na kilka fot. Misia z piłką. Fotki ze stycznia. Dokładnej daty nie pamiętam.
[URL="http://3.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SZReUefTa4I/AAAAAAAAAak/qDEiwfyK5JY/s1600-h/DSCN0618.JPG"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SZReUefTa4I/AAAAAAAAAak/qDEiwfyK5JY/s400/DSCN0618.JPG[/IMG][/URL]
[URL="http://1.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SZReydPtf4I/AAAAAAAAAas/UW8xtv5XMds/s1600-h/DSCN0619.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SZReydPtf4I/AAAAAAAAAas/UW8xtv5XMds/s400/DSCN0619.JPG[/IMG][/URL]
[URL="http://2.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SZRfX17EWdI/AAAAAAAAAa0/gbktiAnIuFI/s1600-h/DSCN0623.JPG"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SZRfX17EWdI/AAAAAAAAAa0/gbktiAnIuFI/s400/DSCN0623.JPG[/IMG][/URL]
[quote name='Aurunia']No to kiedy będą te zdjęcia :cool3:[/quote]
Nie mam pojęcia... Poczekać trochę! Ludzie, cierpliwości!!!
Taki ze mnie leniuszek... :-( :eviltong:
Czemu nikt fotek nie ogląda??
A no fakt, nie ma jakich. Wszystkie stare. Więc niedługo wstawię.
Ciągle przekładam i przekładam, a prawda jest taka, że mi się nie chce :diabloti: :eviltong: :siara:
Na pewno ostatnia. Ja panią hodowczynię poznaję (wyrażam się tak, bo o wiele młodsza jestem xD).
Specjalnie dla duzebzium dam niedługo jeszcze może jej fotkę (o ile chce).
[quote name='dadiii']
PS: dzisiaj Ti konczy pol roku :D stara krowa juz z niej :p[/quote]
Wszystkiego najlepszego! (wiem, że trochę spóźnione).
I wcale nie jest stara!
Pół roku to bardzo młoda!
A moja Misia ma 10 lutego półtorej! :D
Przepraszam, ale mi się nie chce :oops: Więc fotek nie będzie wiele, tylko trzy z ogródka.
[IMG]http://4.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SY1B8RH_y7I/AAAAAAAAAZ8/sTnSMbi80xc/s400/DSCN0604.JPG[/IMG]
[IMG]http://4.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SY1CMmeCmqI/AAAAAAAAAaE/fqIXHO08HEM/s400/DSCN0608.JPG[/IMG]
[IMG]http://4.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SY1ChDDklLI/AAAAAAAAAaM/zIqAAcSZtX0/s400/DSCN0614.JPG[/IMG]
O więcej zdjęć postaram się potem ;)
[quote name='Bzikowa']Za tydzień w piątek. Dopiero się zorientowałam, że to będzie... piątek trzynastego!!! :mad: Więc trzymajcie kciuki, mimo, że przesądna nie jestem..[/quote]
Ech, nie martw się ;) A my z Misią kciuki już trzymamy.