-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kisses
-
Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Chorzów/Świętochłowice 11.09.2011
Kisses replied to panienkabubu's topic in 2011
My też zadowoleni - V1,CWC, Zwycięzca, BOB :) -
[quote name='McDzik']Przyjechali dziś odebrać Arniemu Vańkę, chodzi zapłakany cały dzień ;) I tak sobie rozmawialiśmy przy kawusi i się okazało, że przed spanielem tybetańskim mieli Cairna :) mówię, że tu niedaleko mnie mieszka dziewczyna, która ma dwa, z Alta Caryi i Grandiflory, na co oni - ten nasz był właśnie z Alty, to chyba jedna z najlepszych hodowli w Polsce! - a ja w szoku byłam, jaki ten świat jest mały :D[/QUOTE] Ahaha, o widzisz! Ciekawa jestem z jakiego miotu i po kim :D [quote name='murakami']Raz cairn - na zawsze cairn[/QUOTE] Popieram :loveu:
-
O, jaka fajna ja :D Ja dalej mam coś o wirusie jak wchodzę na wątek...
-
[quote name='A&L']Ja też uwielbiam terierowy charakterek :loveu: Pytam, bo mam w planach kupno psa i chcę podjąć przemyślaną decyzję i jestem na etapie wybierania rasy :) Na pewno (no może na 99%) będzie to terrier, bo je uwielbiam. Póki co waham się między foksem, cairnem, airedale i szkotem (w takiej właśnie kolejności). To wizualnie, a teraz chciałabym poznać charakter każdego z nich. A jak wyglądają relacje cairna z innymi psami? I rozumiem, że mają włos? Będziemy tu zaglądać ;)[/QUOTE] Cairny raczej się ładnie bawią z innymi psami, z Simbą mam tylko problem jeżeli chodzi o samce, a tak to bez problemu sobie patataja z innymi :) Cairny się trymuje, przez co pies nie linieje, jednak nie jest to absolutnie coś typu lhasa, york :) A masz może gg czy tam maila? Ja na dogo przeważnie przelotem jestem :)
-
A my: Alta Carya (FCI) TYMON, Cairn Terrier - V1, CWC, BOB Handling: CAESAR Yrtep, Chart Perski Saluki - BIS Junior II, BOG II AQUA z Karczewskiej Zagrody, Pointer - BOB Junior Handling - Zw. Starszej :) Ma ktoś jakieś fotki? :)
-
[quote name='Naklejka']Fajna jest :loveu: A jak szaleje z Wombem :D Muszę Was na wystawie jakieś załapać :)[/QUOTE] Zapraszamy :D [quote name='A&L']Witamy się chyba po raz pierwszy :) Powiedz mi jaki charakter mają cairny? Zapraszam do naszej - westowej galerii i pozdrawiam :)[/QUOTE] Witamy :) Cairny ogólnie to takie dzieciaki do miziania, kochają cały świat, dość szybko się uczą i są genialnymi termoforkami :D No ale jak każdy terier mają charakterek, za co je uwielbiam :) [quote name='Bartiśkowa_']cudny team :loveu: Muszę poznać małą, jak i Wombka. Zjawicie się może w Chorzowie ? :razz:[/QUOTE] W Chorzowie tylko Bomb :) CAC Przemyśl: Alta Carya (FCI) TYMON - V1, CWC, BOB CAESAR Yrtep - BIS Junior II, BOG II AQUA z Karczewskiej Zagrody - BOB Junior Handling - Zw. Starszej :)
-
Najwidoczniej przy edytowaniu tekstu zjadło 'Jr.'
-
Spoko, nie jesteś pierwsza :D
-
Dziękujemy :D Właśnie skończyłam foto rodowód Alayki :D Tatuś: [url]http://img24.imageshack.us/img24/3286/alayafotopedigreesire.png[/url] Mamusia: [url]http://img405.imageshack.us/img405/6151/alayafotopedigreedam.png[/url]
-
[quote name='katik']Biedna mała :evil_lol: Uwielbiam te cairnie zwyczaje bawienia się leżąc na plecach :loveu:[/QUOTE] Sama zaczepia :D Cairny memłają patola :D [img]http://img508.imageshack.us/img508/6382/49165699.png[/img]
-
[quote name='Avaloth']Jaka ona musi być malutka jak w porównaniu do niej Womb taki duży, a on wielkością nie grzeszy :D Kochane malutkie:loveu: to co, na następny Kraków przyjeżdżasz z dwoma potworkami? :cool3:[/QUOTE] Malusia jest :loveu: Jak się postaracie z obsadą to Alayka na pewno, Wombo się zobaczy :D [quote name='bianka19']kochające się rodzeństwo, prawda? :lol: śliczna dziewczynka. :loveu:[/QUOTE] Coraz bardziej się lubią, na prawdę :) Nagrałam dzisiaj filmik jak szaleją :D Terierowe mordowanie: [video=youtube;AR5ssO929zg]http://www.youtube.com/watch?v=AR5ssO929zg[/video]
-
Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Chorzów/Świętochłowice 11.09.2011
Kisses replied to panienkabubu's topic in 2011
Jak tam aktualizacja? :) -
[quote name='kaskaSz']Młodsza siostra nie ma lekko :D[/QUOTE] Ona się raczej cieszy, że wreszcie Womb się z nią bawi, w hodowli ciągle latała z innymi psami i się tak bawiła :) [quote name='katik']Szczeniaki są takie rozkoszne :loveu:[/QUOTE] No nie? :loveu: [quote name='Sweet']Jaka ona śliczna :loveu: Gratuluję ;) też miałam pytać o umaszczenie ale już widziałam stronę wcześniej ;) taka jaśniutka będzie;) wszystkie Cairny jak są małe mają dużo czarnych włosków??[/QUOTE] Dzięki :) Te, które potem są jasne tak mają, Wombo też taki był :D [quote name='McDzik']Chyba nie tylko Cairny, szczeniaki spaniela tybetańskiego też rodzą się w kolorze wyjściowym, który później się wybarwia, dlatego trzeba dobrze znać rodowód i mieć trochę oglądu, by wiedzieć, jakie umaszczenie wpisać w metrykę :D Leonbergery rodzą się niemal czarne, kto by pomyślał, że potem nabierają umaszczenia od machoniowego, po odcienie rudości aż do jasnego złotego czy piaskowego (który akurat nie jest za specjalnie pożądany). Słodka mała :loveu: jestem jej fanką![/QUOTE] McFan :D
-
Sto lat dla Magii :loveu:
-
Fajne fotki, mogę sobie na stronkę pożyczyć? :) Znajoma moja też pyta, czy może sobie na www jak coś wstawić, ona jest od cairnów i westów :))
-
[img]http://img845.imageshack.us/img845/9831/92070799.png[/img] [img]http://img823.imageshack.us/img823/6541/15566169.png[/img] [img]http://img689.imageshack.us/img689/8889/51196484.png[/img] Koniec :)
-
[img]http://img713.imageshack.us/img713/7956/38090055.png[/img] [img]http://img819.imageshack.us/img819/285/37211862.png[/img] [img]http://img832.imageshack.us/img832/2094/43666002.png[/img] [img]http://img17.imageshack.us/img17/2088/60737094.png[/img] [img]http://img42.imageshack.us/img42/6649/14204038.png[/img]
-
[quote name='McDzik']A ja już wymiziałam i potwierdzam, że mała jest bardzo mądra i fajnie rokuje wystawowo :loveu:[/QUOTE] :loveu: Taki widoczek dzisiaj miała jak się obudziłam i popatrzyłam na dywanik kolo łóżka :loveu: [img]http://img17.imageshack.us/img17/644/68663168.png[/img] Mordka [img]http://img11.imageshack.us/img11/382/80627083.png[/img] Byłam dzisiaj pozytywnie zaskoczona, Womb jeszcze wczoraj burczał na małą jak po nim skakała, a dzisiaj rano zaczął się z nią super bawić :loveu: Latali praktycznie po całym domu, młoda jeszcze ledwo za nim nadąża :evil_lol: [img]http://img508.imageshack.us/img508/9797/26562844.png[/img] [img]http://img41.imageshack.us/img41/682/14663703.png[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/521/34920138.png[/img]
-
[quote name='Kashdog']Urocza jest! No, ale ciekawie będziecie mieć w czasie cieczkowania małej :p[/QUOTE] Na czas cieczki Womb ląduje u babci ;) [quote name='jamnicze']A ja tu się zastanawiam co to za galeria w wybranych mi siedzi :evil_lol: Gratuluję maluszka:) Przecudne jest to zdjęcie [url]http://img834.imageshack.us/img834/3903/99154213.png[/url] Na tej pierwszej fotce wydawała mi się ciemniejsza, ale te ostatnie pokazuja jej jaśniejsze kudełki, czy ona sie wybarwi i będzie w kolorze Womba? Oczywiście Wombus też się ładnie uśmiecha :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-tOHefOHz-Ko/TlptIeKxVTI/AAAAAAAAAcA/4pGPu6o8U9I/s512/P1580932.JPG[/URL][/QUOTE] [quote name='murakami']No właśnie, jakiej ona jest maści?[/QUOTE] Ona raczej będzie jaśniejsza, pszeniczna, coś jak tatuś: [img]http://www.onlineprodej.cz/img/77503017.jpg[/img] Zresztą trochę na uszkach i trochę na główce jest już wyskubana :) [quote name='Bewarka']Jej, śliczności, gratulacje! :loveu: Myślałam, że się pomyliłam jak zobaczyłam tytuł galerii :lol: Długo ją planowałaś czy to było nieoczekiwane?[/QUOTE] Spodobała mi się jak pierwszy raz ją zobaczyłam, czyli 1 lipca :) ale decyzja zapadła niedawno, rodzice musieli pokontemplować :D
-
Dziękuję wszystkim :)) Tak, Womb zgłoszony do Przemyśla.
-
[quote name='Avaloth']O ja, o ja :loveu: czemu się nie chwaliłaś, głąbie Ty? :eviltong: komu jak komu, ale MI?! przesłodka jest mała, nie tak słodka jak corgi, ale przejdzie :diabloti:[/QUOTE] No bo ten :lol: Tak, tak, wiem, powinnam mieć corgi :D [quote name='murakami']Piękny uchal, pamiętam jak Zuźka miała takie wielkie radary.:lol:[/QUOTE] Dzięki :)
-
[quote name='Naklejka']Ale ona jest śmieszna :) zazdroszczę Ci drugiego psa :P[/QUOTE] Prześmieszna, przekochana i strasznie mądra :) Jeszcze dwie młodej [img]http://img402.imageshack.us/img402/500/10297551.png[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/8333/73708102.png[/img] I Wombiszon [img]http://img842.imageshack.us/img842/6356/60549686.png[/img]
-
Trochę małej: [img]http://img834.imageshack.us/img834/3903/99154213.png[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/9418/65807307.png[/img] [img]http://img849.imageshack.us/img849/293/21472780.png[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/9619/28970694.png[/img] [img]http://img59.imageshack.us/img59/6121/55338481.png[/img]
-
Fotek mam tylko kilka, wstawię je niedługo, ale obecnie walczę z wolnym łączem, muszę to jakoś naprawić, bo załadowanie fotki na fejsa graniczy z cudem :shake:
-
Jest lepiej, niż myślałam :)