[quote name='Pegaza'];)
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]nie wszystko mozna pisac na dogo..;)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#afeeee][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Przed chwila sniegu nie bylo teraz juz leci...:mad:[/COLOR][/QUOTE]
Hej :buzi:
U nas też pada i pada:placz: a co najgorsze wszystko:angryy:
[COLOR="PaleTurquoise"]no i gdzie te fotki:roll:[/COLOR]