[quote name='ŚWIAT']Kurczę, Otitka...chodzi za mną zorganizowanie jakiejś psiej wystawy...tzn. jakiegoś wydarzenia albo chociaż wystawienia zdjęć psów - takich dużych, porządnie zrobionych- w jakimś miejscu...Kodi jest taki ładny, pewnie na zdjęciach wyszedłby świetnie...były kiedys w Bielsku po hipermarketach wystawione takie zdjęcia - całe wystawy i to przy wejściu ale ponoć odzew był słaby...ale jakby to dać w innym miejscu? Kombinuję jak koń pod górę, po prostu chodzi za mną jakaś większa akcja...[/QUOTE]
Dobrze, że masz tyle zapału Światku! Może coś skutecznego wykombinujesz! Knuj, knuj! Mogę zdjęcia obrabiać, na ile umiem.
Widziałam kiedyś reportaż o zorganizowanym, przez jakąś fundację, pokazie psów. Zdaje się, że w jakiejś poznańskiej galerii. Wyglądało na to, że kilka piesków znalazło dom.