[quote name='Grandziara']Ależ skąd!!!! Petitki są najcudowniejszymi psiakami pod słońcem i obojętnie czy mają ciemne czy jasne łaty! Temat nawiązywał bardziej do faktu, że w licznych hodowlach w całej Europie coraz rzadziej występują szczeniaki z mocnym ubarwieniem. Niedawno rozmawiałam z koleżanką o tym i stąd były moje spotrzeżenia. bardziej od strony hodowlanej. Natomiast śliczne i kochane to one są wszystkie!!!! :loveu: Uwielbiam je![/quote]
W zeszłym roku w Polsce było większość ciemnych petitków, np w dwóch miotach w dwóch hodowlach w Czaplinku. Podobał mi się Druh :lol: ale szukałam jasnego do drugiego ciemnego psa (żeby się nie myliły :razz:).
Szkoda że we Francji tak dużo ich jest do przygarnięcia, zbyt popularne :-( Moja koleżanka miała znajdę petitka.
A mój petit czeka na braciszka. Studiuję dogłębnie rasy coby pasowały. Na razie petit zajmuje się ulubionymi rozrywkami: ściganiem kota, męczeniem drugiego psa i skalpowaniem piłek tenisowych.
Czy to prawda co mówią o grandach że spokojniejsze od petitów, ale trudniejsze w ułożeniu..?
A gdzie Hyzio się podziewa..?