Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Grandziara']Ależ skąd!!!! Petitki są najcudowniejszymi psiakami pod słońcem i obojętnie czy mają ciemne czy jasne łaty! Temat nawiązywał bardziej do faktu, że w licznych hodowlach w całej Europie coraz rzadziej występują szczeniaki z mocnym ubarwieniem. Niedawno rozmawiałam z koleżanką o tym i stąd były moje spotrzeżenia. bardziej od strony hodowlanej. Natomiast śliczne i kochane to one są wszystkie!!!! :loveu: Uwielbiam je![/quote] W zeszłym roku w Polsce było większość ciemnych petitków, np w dwóch miotach w dwóch hodowlach w Czaplinku. Podobał mi się Druh :lol: ale szukałam jasnego do drugiego ciemnego psa (żeby się nie myliły :razz:). Szkoda że we Francji tak dużo ich jest do przygarnięcia, zbyt popularne :-( Moja koleżanka miała znajdę petitka. A mój petit czeka na braciszka. Studiuję dogłębnie rasy coby pasowały. Na razie petit zajmuje się ulubionymi rozrywkami: ściganiem kota, męczeniem drugiego psa i skalpowaniem piłek tenisowych. Czy to prawda co mówią o grandach że spokojniejsze od petitów, ale trudniejsze w ułożeniu..? A gdzie Hyzio się podziewa..?
  2. [quote name='PANGEA']Ja tez czekam na te foty niecierpliwie. A Marta sie starala :evil_lol: nawet na BISach cos krecila Co do kolorkow, to faktycznie. Jedynymi tricolorami byl Eryk z Tosia ;)[/quote] Z tricolorów jeszcze był Debucher. A tu sami miłośnicy ciemnych?
  3. [quote name='Grandziara']jak już wiesz nie wystawiamy się w Katowicach. Njaszybciej będziemy w Opolu, jak Bóg da! Oczywiście relacje z dzisiejszej wystawy już mam. Cieszę się bardzo i serdecznie gratuluje sukcesu:multi: bardzo prosze o kilka fotek:lol: jeśli mogę prosić to Pannicy również!:loveu:[/quote] Cała masa petitów poniżej :-) [url=http://picasaweb.google.pl/pawelleks/WystawaPsowKatowice2009PBGVTeam?authkey=Gv1sRgCJf4hsmx9K_S-AE&feat=directlink]Picasa Web Albums - LEX - Wystawa Psów ...[/url]
  4. [quote name='Isadora7']W górę slicznoto, bo cos o tobie zapominają. Slicznota potrzebuje pomocy finasnowej. Każdy grosik mile widziany. Nuemr konta podam ja lub luka na priva. Czy ktoś moze jakiś bazarek zrobić?[/quote] Witaj, podaj nr konta na priv ([email protected])
×
×
  • Create New...