-
Posts
2209 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by korek221
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
korek221 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
LUSIU [*]:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
korek221 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Kitusiu nie daj się chorubsku:-( trzymam mocno kciukasy! Maleńka ma oczęta jak siostra mojej Kici, która została w schronie...:placz::placz: -
wujek Ronald, swinek zwiedzajacy las znalazl domek!
korek221 replied to kalcia's topic in Już w nowym domu
WUJCIO JEST PRZEŚLICZNY:loveu::loveu::loveu::loveu:MAM NADZIEJĘ,ŻE DOMKI BĘDĄ SIĘ O NIEGO TŁUC:evil_lol: -
DALEKO NIE MUSZĘ SZUKAĆ...:shake:MÓJ OSOBISTY TŻ STWIERDZIŁ NA MOJE ŻĄDANIE,BY OSIATKOWAĆ 'DRZWI WYLOTOWE" Z PIERWSZEGO PIĘTRA(DOTĄD NIE WIEM PO KIEGO GRZMOTA NAM TE DRZWIORY),STWIERDZIŁ,ŻE JEGO POPRZEDNI KOT SAM PRZEZ TE DRZWI WYSKAKIWAŁ I NIGDY MU SIĘ NIC NIE STAŁO-W KOŃCU KOT SPADA NA 4 ŁAPY:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: NO TO MU NAWRZUCAŁAM OD NIEOCIOSANYCH KOŁKÓW ITP... A POTEM POKAZAŁAM FOTKI KOCICH POŁAMAŃCÓW ,KTÓRZY TEŻ"WYSKOCZYLI" GŁUPIO MU SIĘ ZROBIŁO,ŻE HEJ I DOBRZE:mad: A DRZWIORY OSIATKOWAŁAM WŁASNYM PRZEMYSŁEM I KICIA MOŻE JUŻ BEZ OBAW GAPIĆ SIĘ PRZEZ NIE:loveu:
-
KACPERUSIU JAK SIĘ MASZ?:loveu::loveu::loveu:DAWNO MNIE TU NIE BYŁO ,ALE W OGÓLE NIE MOGŁAM SIĘ ZALOGOWAĆ...:angryy::angryy::angryy::angryy: TRZYMA KCIUKI ZA TWOJĘ OCZĘTA I POSYŁAM WÓR MIZIANKÓW:calus::calus::calus::calus::calus::loveu::loveu::loveu::loveu: PSOTULKU NIE DAJ SIĘ ZARAZIE....KOCHAMY CIĘ:loveu::loveu::loveu:
-
wujek Ronald, swinek zwiedzajacy las znalazl domek!
korek221 replied to kalcia's topic in Już w nowym domu
TA FOTA POWALA:loveu::loveu:WUJCIO RONALD JEST UŚMIECHNIĘTY:lol: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
korek221 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Jola_K']i w samochodzie [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3354/70609oseski13.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1246/70609oseski16.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7832/70609oseski17.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3058/70609oseski20.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7084/70609oseski21.jpg[/IMG] :loveu:[/quote] JAKIE ŚLICZNE TE KICIASZKI:loveu::loveu::loveu: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
korek221 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
:placz::placz::placz::placz: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
korek221 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Kotecki już bezpieczne -znalazły kocią karmiącą mamusię u Budrysek :multi::multi::multi::multi: -
KACPERKU JESTEŚ PRZEŚLICZNY:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: CIOTECZKI WYBACZCIE OFFA ,ALE TO SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI 2 MALEŃKICH OSIEROCONYCH KOTECKÓW...JOLA K. BARDZO PILNIE POSZUKUJE KOCIEJ MAMKI KARMIĄCEJ DLA 2 MALUTKICH MALUSZKÓW-ICH MAMĘ 2 DNI TEMU ZABIŁO AUTO ,KOTKI SAME NIE JEDZĄ ,MOJA SIOSTRA JE ZNALAZŁA PÓŁŻYWE,DAŁAM ZNAĆ JOLI, PRZYGARNĘŁA JE , ALE MALUSZKOM SZTUCZNE MLEKO ZASZKODZIŁO,MAJĄ MEGABIEGUNKĘ:placz::placz::placz:JAK SZYBKO NIE ZNAJDZIEMY KARMIĄCEJ KOTKI TO BĘDZIE PO NICH:placz::placz::placz:POMÓŻCIE ,MOŻE KTOŚ MA TAKĄ KOTKĘ?
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
korek221 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
CZEŚĆ CIOTECZKI. PISZĘ W IMIENIU JOLI K., KTÓRA W TEJ CHWILI JEST BEZ INTERNETU... ZNOWU DODAŁAM JEJ ROBOTY,ALE NIE MIAŁAM INNEGO WYJŚCIA... WCZORAJ ZADZWONIŁA MOJA SIOSTRA Z PŁACZEM, ŻE ZNALEZLI 2 MALUSIEŃKIE KOCIACZKI-ICH MAMĘ 2 DNI TEMU ZABIŁO AUTO...:placz: KOTUSIE MAJĄ CIUT PONAD 2 TYGODNIE I NIE JEDZĄ SAME...TO PARKA.JAK MOJA SIOSTRA JE ZNALAZŁA TO JUŻ LEDWO ŻYŁY ...:placz:NO TO ZŁAPAŁAM ZA TELEFON I POWIADOMIŁAM JOLĘ K.JA NIESTETY NIE MAM DOŚWIADCZENIA Z TAKIMI MALEŃSTWAMI...NIE WIEM JAK SIĘ W KOŃCU KOTECKI DOSTAŁY DO JOLI ,ALE CHYBA DOWIOZŁA JE FORUMOWICZKA BEATA:multi:CAŁE SZCZĘŚCIE-BO JUŻ NIEWIELE BRAKOWAŁO DO...:-(. U JOLI KOCIASZKI SIĘ NAJADŁY ,OGRZAŁY I WYSPAŁY, ALE SĄ JESZCZE TAKIE MALUSIE...JOLA SZUKA DLA NICH KARMIĄCEJ MAMKI-MOŻE KTOŚ MA TAKĄ KOTECZKĘ?? TO [COLOR=Red]BARDZO PILNE-POMOCY:modla::modla::modla::modla:[COLOR=Black] WŁAŚNIE DOSTAŁAM SMS OD JOLI K. KOTECZKI DOSTAŁY BIEGUNKI PO SZTUCZNYM MLEKU-ZASZKODZIŁO IM...[COLOR=Red]KOCIA MAMKA BARDZO PILNIE POTRZEBNA[/COLOR] [/COLOR][/COLOR]