Jump to content
Dogomania

korek221

Members
  • Posts

    2209
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by korek221

  1. niestety odeszła [*] mama kociaszków - potrącił ją samochód :( :( maluchom grozi schron jeśli nie znajdą domeczków...mają kilka ogłoszeń ale zainteresowania zero :(
  2. o Boże...moja Kicia więcej waży..:( Piesiulku kochany nie poddawaj się maleńki
  3. Natalcia jest prześliczna:loveu::loveu::loveu: Wygląda jak moja Kicia za smarkatych czasów:lol:
  4. Kacperusiu śliczny masz banerek szczęściarzu:loveu::loveu: Traktorkuj kiciu Evci do uszka ile wlezie:lol::loveu:
  5. Kiciulki szukają domków!
  6. :snipersm::snipersm::-x:chainsaw::2gunfire::zly7:mam nadzieję ,że te skur....marnie skończą za to co zrobili malutkiej
  7. Mruczulku kochany zdrowiej skarbie - cioteczki nie dadzą ci zmarnieć , nie takie bidule uratowały:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. malutkie kotulki się przypominają
  9. Wszystkiego dobrego kiciulko:loveu:
  10. och Kacperku jesteś przepiękny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jakbym nie widziała twoich pierwszych fotek to w życiu bym nie uwierzyła że to ty kiciusiu :loveu::loveu::loveu: Cudeńko puciate - i na dodatek masz najlepszy domeczek na świecie - Evciu gratuluję:lol::loveu::loveu:
  11. ej Kici a gdzie obiecane fotki??? Mam nadzieję,że was nie zalało - bo już chyba niedługo kajak wyjmę jak tak dalej będzie "kipceć"tym deszczem..... Buzialki od ciotki koreczkowej:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::lol:
  12. niestety nie mają ogłoszeń... Cioteczki pomóżcie:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:
  13. Kiciulki nikt was nie odwiedził...:-(:-( Domki gdzie jesteście??
  14. jakie one są śliczne:loveu::loveu::loveu: Hooooop do domków
  15. Balbinka i Fasolek proszą o pomoc w szukaniu domków:modla::modla::modla::modla::modla:
  16. Kiciusie już biegają a najbardziej bawi je wspinanie się po czyjejś nodze:):)
  17. Piękna kiciulka:):loveu: Heksuniu życzę Ci najlepszego domku -jak można aż tak nie mieć serca ,żeby się pozbyć zwierzaka po 10 latach???:mad:
  18. Tobisiu nie daj się choróbsku- zdrowiej ! Podrzucam słodziaka hooooop
  19. Wetka sprawdziła, obmacała i kazała poić strzykawą...
  20. Balbinka i fasolek się ogłaszają:)
  21. Kicia je normalnie ale nie chce pić...mnie też to dziwi - nie ma rady ,trzeba jej na siłę strzykawą wlewać do pysia:roll:
  22. skąd mi się wzięła ta reklama w pierwszym poście:angryy::angryy:??
  23. założyłam dzidziolkom wątek na miau ale nadal mam problem z fotkami...próbuję już chyba po raz 20 wkleić i ...guzik
×
×
  • Create New...