-
Posts
457 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szybowiec
-
[quote name='Asiaczek']... Ktoś mi doniósł... Żebym wiedziała, że tego jedzonka jeszcze tyle zostało, to bym nie popuściła. :diabloti: Takie smakowitości wróciły do domu...:placz::placz::placz: Pzdr.[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No,taak...Myśmy nawet się nie załapali na nic...:eviltong:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Może w tym roku...:oops:[/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Maks i Spark']..bardzo proszę;) [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/g.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/r.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/t.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/l.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/c.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/j.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/jelly/e.gif[/IMG][/URL] no wiesz praktyka czyni mistrza:cool3: A.[/quote] My będziemy trzymać kciuczki 6 czerwca za Was...
-
[quote name='Asiaczek']Wino mam upatrzone - dobre, bo... juz przetestowane! Do tego winogronka, tak? Pzdr.[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Masz,post przeskoczył...:mad:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Oczywiście winogronka mile widziane...:multi:[/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jestem za!Bo będzie z nami też małolata...:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG][/URL] [quote name='Asiaczek']Dobra, dobra, a co z B-stokiem? Pzdr.[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Taaaaaaak,przypominam,że Białystok dopiero pod koniec sierpnia!:mad:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Serki będą,chlebuś upiecze zaprzyjaźniona Greta-he,he-nie ma wyjścia!Jakoś tak się podłożyła,że jest nam to winna...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Asiaczku ,zacznij szukać dobrego winka coby nam umilić pobyt w Białymstoku... [URL="http://www.smileycentral.com/dl/index.jhtml?partner=ZSzeb097_ZNfox000(2)&utm_id=7925"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb097&pp=ZNfox000(2)[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000] D Z I Ę K U J E M Y!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Jeszcze chcemy...;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Myślę,że z wystawy na wystawę shibki lepiej się pokazują...:eviltong:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Choć konkurencja czuwa i nie jest łatwo wygrywać...:lol:[/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]JUŻ jestem!!!!!!!!!! :diabloti:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Po kolei...Nie bylismy zgłoszeni na Leszno!Nawet nie znamy wyników...:placz:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]A co najważniejsze padł nam monitor!!!!!!!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Działamy na pożyczonym- ale jak długo???????[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Dzięki wszystkim za pamięć i podtrzymywanie miłej konwersacjii...:mad:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Najbliższy nasz wyjazd rodzinny/tzn nasza trójka plus 3 szybowce nastąpi 7 czerwca do Płocka/,mamy przerwę wystawową znaczy się...:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
-
Siberian husky suka porzucona w gminie Płoniawy - szuka domu!!!
Szybowiec replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']i jak sunia, po zabiegu? bo moge polecić lecznicę i dobrego fachowca[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No,jestem w domku to mogę wszystkim odpisać...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Lekarz dla suni jest załatwiony w Warszawie,czekamy na koniec kwarantanny po wszystkich szczepieniach coby dokonać ciachu,ciachu...Bo odrobaczona to była juz dwa razy...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Aha, [B]Malagos-jakieś namiary na Twojego weta?Może będą lepsze warunki niż u tego co poleciła mi Fundacja...:p[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Przede wszystkim mamy na względzie dobro suki.:oops:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No i co najważniejsze,jest coraz bardziej kontaktowa,mam już parę ofert nowych domków z ogłoszeń,które są w internecie od początku...Gdy zdecydujemy się na jeden,ten jedyny będziemy prosić dogomaniaków o wizytę przed adopcyjną...:razz:[/SIZE][/FONT] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Oczywiście,że można skorzystać i przesłać właścicielom...;) ;) ;)[/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Maks i Spark']To czekamy na zdjęcia :p A.[/quote] [IMG]http://images49.fotosik.pl/126/acb9f7edaf1dba44med.jpg[/IMG] A to specjalnie dla Maksa i Sparka! Jedyny przedstawicel rasy!!!!!!!!! kl.młodzieży 695 WOLF KEES FIRESTORM COMET [I][COLOR=red]Zw.Mł.Naj.Junior,BOB[/COLOR][/I]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] A teraz wyniki:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ring 5 s.Małgorzata Lorenc:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]671 QUEST Roal [COLOR=red]wo BEST PUPPY :razz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]672 AKIDO Furia [COLOR=red]NDPwR,CWC,[I]BOB :eviltong: [COLOR=blue]ukończony Champ.Polski[/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]673 ASTRA KAI Ulubieńcy Kasi [COLOR=red]Zw.Mł,Naj.Junior :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]674 YUZUKI Gamron [COLOR=red]NDSwR,CWC :loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000]GRATULUJEMY wszystkim shibowcom i ich właścicielom!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] Z A P R A S Z A M Y !!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]- zapraszamy na poczęstunek...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://images44.fotosik.pl/127/5f6b6fd408ea8bbdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/126/acb9f7edaf1dba44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/126/4e53566f15f4f0demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/126/68db0a5f3d73a62bmed.jpg[/IMG] Wybór Best Puppy-Quest dzielnie walczył/przepraszam,ale sciągnęłam zdjęcie od Pelargonii Andromedy...Przepraszam.../ [IMG]http://images49.fotosik.pl/126/01d97e6fe82c117amed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images41.fotosik.pl/122/0f815acf598d651amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/126/0b225e134586e833med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images44.fotosik.pl/127/6e43b1bc3e64cdcfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/127/d1c65ba6524a35a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/126/e5351b67a12607bbmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images41.fotosik.pl/122/62ce7d529e8e8116med.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]AKIDO Furia -[COLOR=blue]CWC, NDPwR,BOB :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images48.fotosik.pl/126/f8729aabef7fb8a6med.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]YUZUKI /mama ASTRY/ i ASTRA!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT] [IMG]http://images44.fotosik.pl/127/5f6b6fd408ea8bbdmed.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]ASTRA KAI i AKIDO po ocenie...:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Asiaczek'][B]Szybowiec[/B], co Ty na to? Pzdr.[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ha,my na to jak na lato!:multi:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Oczywiście,tak,tak,tak...:evil_lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Serki przygotujemy,a może i wiejski chlebek...:lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ps.Zapowiadam ogrom zdjęć kole południa z wczorajszej wyprawy do Bydgoszczy /i nie tylko/...;) ;) ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Eh,na serki to musimy jeszcze poczekać...:eviltong:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Mlekopije nam nie dadzą jeszcze doić mamusiek...:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://images46.fotosik.pl/124/23cbab4f3a4178d6med.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]JEDZIEMY!!!!!!!!!!!Jak widać ASTRA już się szykuje...;)[/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Maks i Spark']Cześć Szybowce, co u Was słychać:p A.[/quote] [IMG]http://images50.fotosik.pl/124/be66c4f60b04e90dmed.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Przedstawiamy nasze słodkie mlekopije!!!!:eviltong: Na górnym zdjęciu dwóch mężczyzn,a na dolnym dwie słodkie dziewczynki!!!!:evil_lol:[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images37.fotosik.pl/120/83d1d8a4d19ba441med.jpg[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Kto jeszcze wybiera się na wystawe do Płocka?Sędziuje p.Paweł Szemraj...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] Psy[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]kl.otwarta [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]AKIDO Furia[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] Suki[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]kl.młodzieży[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]ASTRA KAI Ulubieńcy Kasi[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]kl.championów[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]FUJI OF BONSAI Xandrina[/SIZE][/FONT]
-
Siberian husky suka porzucona w gminie Płoniawy - szuka domu!!!
Szybowiec replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]TANIA nie warczy na nas !!!!!!!Zostawia nawet jedzonko-wreszcie się najada!!!!!!!!!!!!!:cool2::Dog_run:[/SIZE][/FONT] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Inwestować w aparat!!!!!!!!!!Dzieciaki warte lepszych fotek!!!!!!!!:eviltong::eviltong::eviltong:[/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Stawka na krajową wystawę,sędzia p.Małgorzata Lorenc:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] Psy[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]kl.szczeniąt[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]QUEST Roal :lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]kl.otwarta[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]AKIDO Furia :eviltong:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] Suki[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]kl.młodzieży[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]ASTRA KAI Ulubieńcy Kasi :eviltong:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]kl.otwarta[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]YUZUKI Gamron :multi:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_66.gif[/IMG][/URL] Gratulacje dla RODZICÓW,a przede wszystkim dla WŁAŚCICIELI!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Śliczne maluchy...A właścicieli już mają???? [URL="http://www.smileycentral.com/dl/index.jhtml?partner=ZSzeb096_ZNfox000(2)&utm_id=7924"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb096&pp=ZNfox000(2)[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]