Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Dajcie jak najszybciej znać czy to DS. Byłoby cudownie/
-
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
Hesia oczkiem w głowie. I takiego domku właśnie dla niej Aniu chciałaś :) -
Ja szczegółów nie znam..:( To już Magda i Patrycja mają myśleć. Może ta pani coś dołoży do transportu, ja nie wiem, a pisać nie chcę... A co do wizyty przed to jak wyżej napisałam. Magda napisała mi, że dziś z pati będą myślały co zrobić.
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ja też cały czas robię ogłoszenia...ale nic z tego :( Nawet jak w metrze się pokazał to nikt nie zadzwonił:( -
Niech ktoś się umówi z tą panią i zdjęcia zrobi.
-
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
lilith pojedzie :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
Monday replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
W schronisku jest Maks [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197140-MAKS-nie-słyszy!!!-i-co-z-tego-I-tak-uczy-się-szybciej-niż-słyszący-pies[/URL]!!!! Pies nie słyszy, ale nie przeszkadza mu to. Trzeba nakręcić filmik jak wykonuje polecenia siad, łapa itp. - bo on to potrafi :) Magda z nim pracuje i są efekty. I prośba moja jest właśnie o ten filmik. Trzeba to zrobić jak będzie Magda w schronisku, a będzie w sobotę od ok. 9 rano. Ja jechać nie mogę bo pracuję. Może ktoś może podjechać? Albo zwerbować do tego kogoś znajomego??? To dla Maksa ogromna szansa. Oczywiście przy okazji też można mu trochę zdjęć porobić - jemu i innym psom, które Magda wyprowadzi. -
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Maks się przypomina !!! Kto może w sobotę jechać do schroniska i nagrać film z Maksem i Magdą? Jak Maks pięknie wykonuje polecenia !!!! Proszę... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='.blueberry.']kochani mam pieniążki z bazarku dla Lady. Poproszę o konto na PW :)[/QUOTE] [quote name='URIA']Dziewczyny prowadziłam bazarek na psa który zmarł tragicznie - jedna z uczestniczek bazarku w związku ze śmiercią psa postanowiła przeznaczyć swoje pieniądze na Lady - poproszę zatem o numer konta gdzie mam je wysłać.[/QUOTE] Dzięki dziewczyny.... Wiking wyśle wam numer konta... Przykro mi z powodu tego psiaka :( Niech będzie już szczęśliwy... -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
Monday replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Kolejna zima - a jak Bursztynek? I jak Misiek? Wciąż na swoim osiedlu??? Asiu, kojarzę, że chyba z białegostoku jesteś. Potrzeba nam sprawdzić tam dom dla niezwykłego psa - trzyłapka i na dodatek niewidomego. Tu jest wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198251-niewidome-nieszczęście-na-3-łapkach-KTOŚ-DO-PA-w-Białymstoku-PILNE?p=15942084#post15942084[/URL] -
niewidome nieszczęście na 3 łapkach - Jedzie do domuuuuuuuu
Monday replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
asika5 jest chyba z białegostoku Tu jest jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/126078-Bursztynek-od-roku-w-dt-zostaje-w-nim-na-zawsze?highlight=bursztynek+asika[/URL] -
niewidome nieszczęście na 3 łapkach - Jedzie do domuuuuuuuu
Monday replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
"Ktoś do PA w białymstoku...." co znaczy PA? -
Zagląda tylko nic nie pisze; A zdjęcia od razu sobie skopiowałam
-
[quote name='pati851']jak cos to ja moge zawiesc ale tylko sobota lub niedziela[/QUOTE] Jak coś...? Patrycja, żartujesz????? Po prostu byś Buni taki prezent na święta zrobiła !!!! Zaraz na pw przesyłam ci telefon do Magdy, która rozmawiała z tą babeczką.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Hm...to się nie napalamy, tylko szukamy dalej. -
Jest dom chętny na Bunie. To dobra wiadomość, ta gorsza to ta, że to 400km. Bolesławic śląski - kierunek Wrocław. Błagam, czy jakoś możemy zorganizować transport? Jeżeli do soboty nie odpowiemy pani czy zawieziemy jej psa czy nie to ona szuka sobie innego psa. Pani miała jamnika, ale jej umarł. Nie jest to młoda osoba. Jest dom z ogródkiem, Bunia mieszkałaby w domu i swobodnie wychodziła do ogródka. Brzmi fajnie. Tylko czy nam się uda/???
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Monday replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Jest dom dla Buni....więcej info napiszę na jej wątku. Ale to jest w bolesławcu śląskim = jak wrocław. Jeżeli do końca tyg niczego nie zorganizujemy to pani szuka innego psa :( Proszę o pomoc w transporcie !!! -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
Monday replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Jest dom dla Buni....więcej info napiszę na jej wątku. Ale to jest w bolesławcu śląskim = jak wrocław. Jeżeli do końca tyg niczego nie zorganizujemy to pani szuka innego psa :( -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ale ona ładna... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']zlikwidowano watki hotelowe, pewnie za dzien lub dwa i mnie z dogo zlikwidują. jakby co to meila sobie spisac[/QUOTE] pewnie za ten wątek cię wywalą:eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198252-Likwidacja-wątków-hotelowych[/URL] Podsycasz dogomaniacki naród przciwko moderatorom !!!! Już pisałam na wątku Prado - nie mozesz na stronie hotelu forum założyć? A tak na poważnie, to tragedia straszna, że nie ma wątków hotelowych. Ludzie teraz majatek na telefony wydadzą ...niczemu dobremu to nie posłuży. A co z tym kimś z częstochowy?? Kiedy on zadzwoni i czy w ogóle? -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Monday replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
To ja już nie mogę się doczekać zdjęć jamorowych - teraz jego wątek zamknęli :( kiepsko będzie z informacjami. jamor będzie musiał/jak będzie mu się chciało/ pisać na każdym wątku osobno...