Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Lady w metrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL] Już nie wiem jak oni wybierają psy do ogłoszeń. Wczoraj przed południem robiłam to ogłoszenie, a dziś już jest. Innym razem wzięli mi psa, który wisiał w ogłoszeniach ze trzy dni. Nieważne, mam nadzieję, że ktoś się nią zainteresuje, choć ostatnio z metra o Blankę jedna osoba tylko dzwoniła :(
  2. Historia Pysia w skrócie... Pies błąkał się gdzieś w lesie - to szczeniak kilkumiesięczny, jedna dziewczyna go dokarmiała (i jeszcze jego większego płochliwego kolegę) Raz zobaczyła, że Pysio ma zakra=wawioną mordkę....okazało się, że ma złamaną szczękę i brak kilku zębów - pewnie ktoś go z kopa potraktował. Pysio pojechał do AnnyA....i tam ci ludzie u których on teraz jest pojechali, żeby go poznać. Łazili na spacery, po grzyby...i zdecydowali się go zabrać. Do tej pory nie mówili nic złego - nagle coś się zaczęło dziać, gryzie ludzi, gryzie rzeczy...po prostu wydaje się, że sieje terror 10kg stworzenie. To było chyba tak. W tej chwili Pysio moze nie mieć nawet roku...albo już ma rok. Niech odwiozą go do schronu....takie moje zdanie, ale niech go odwiedzają, bo jak oni nie wyprowadzągo na spacer, to pies będzie siedział w klatce. Trzeba im to powiedzieć. A co do umów to faktycznie...nie można dawać furtki, że jakby co psa zwracają - ale z drugiej strony to dla dobra psa. Bo nam przecież leżą na sercu te psy, które poszły do domu. Nie wiadomo co ludziom strzeli - a jak psa gdzieś do drzewa w lesie przywiążą/...? A nam powiedzą, że uciekł.
  3. Wiecie co, nie trzeba pomocy w rozreklamowaniu bazarku - w życiu tyle roboty przy bazarku nie miałam jak przy tym ;)
  4. Bazar dla Hektora - zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198714-Antykwariat-!!!!!-Dla-Hektora-do-9-stycznia-godz.-20.00?p=15972437#post15972437[/URL]
  5. Chyba nowy DT mu niepotrzebny... Możecie podrzucić link do psów na fb? Ja muszę się wreszcie tam zalogować
  6. [quote name='lilith27'] ps. 2 boją się go? toż to gówno małe ..[/QUOTE] Trafne spostrzeżenie - myślę, że pies się im znudził i tyle. Nie wiedzieli, że pies to aż taki obowiązek, aż tyle wymaga i potrzebuje. Faktycznie to mały smarkacz - ale pamietacie jak z Perełką od anhaty, która w lato była wyrzucona na polu w pudełku??? To też takie gówienko, a podobno przewróciło ponad stukilowego chłopa, który w efekce złamał sobie nogę....i też był zwrot małej. Naprawdę ludzie są nieodpowiedzialni... Wiem, że porównywać nie można - ale ja zawszę to robię - a jak masz dziecko, które okazuje się być niedobre, to co? Też je oddajesz?
  7. Proszę nie pisać takich ckliwych tekstów, bo my dziewuchy wrażliwe jesteśmy - co w efekcie głupio wygląda - siedzisz przed kompem i ryczysz....!!!!! Szczęśliwego domu Łapku !!!"Jak masz teraz na imię?
  8. Zapraszam na bazar dla radomskiej Lady !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198706-MEEGGAA-OLBRZYMI-I-TANI-BAZAR-ozdóbki-pierdółki-ciuchy-do-9.01-godz.-20.00[/URL]
  9. Zapraszam na MEEEGGGAA wielki bazar dla Lady z rzeczy podarowanych przez Maltankę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198706-MEEGGAA-OLBRZYMI-I-TANI-BAZAR-ozdóbki-pierdółki-ciuchy-do-9.01-godz.-20.00[/URL] Pomóżcie rozreklamować
  10. Sprawa Pysia Kto ma jakieś pomysły??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189274-Byłem-głodny-dlaczego-wybiłeś-mi-zęby-.Radom-PYSIO-wraca-z-adopcji!Mamy-czas-do-świąt[/URL] Pysio jest sobowtórem mojej Nuki....po prostu identyczne jest wszystko !!! - to tak na marginesie...
  11. Co za ludzie.....!!!!!!! Ciekawe jakiego innego psa sobie wezmą?? Jorka, który niby jest niekłopotliwy/...??? Ten to ich dopiero po kątach porozstawia. Dziwne, że tyle czasu nic nie dawali znać, a nagle w ciągu tygodnia zabierzcie psa.... Jak można w swięta psa zostawić, a samemu cieszyć się? Jak w ogóle można psa zostawić///? Czemu nie chca poszukać pomocy u jakiegoś fachowca od psich zachowań?? Niech chociaż pooglądają sobie na discovery tego zaklinacza psów....ech.:(
  12. Wiecie co, kolejny pies źle ułożony. To nie jego wina, że kogoś podgryza...jak pozwoli się psu wejsć sobie na głowę to pies to wykorzysta. Co to za zwroty "zepsutych" psów!!! To nie zabawki, które w przypadku niespełnienia oczekiwań można oddać!!!! Szkoda im założyć kagańca, a nie szkoda im go oddać/????
  13. Ale oni przemyśleli i nie chcą psa...
  14. Ja wystawię wkrótce kolejny bazar dla Lady z rzeczy od Maltanki....MEGA OLBRZYMI bazar !!!!
  15. Maltanka szuka transportu do przemyśla - dla szczeniaka...może coś wiecie?
  16. Czyli jedziecie w ciemno po psy?
  17. Dziwne, poprawa a potem pogorszenie. Jak pisałam te posty o poprawie, to było po rozmowie z wet. Ona twierdziła, że wszystko było przyczyną tego ucha....Ale bardzo optymistycznie się o suni wypowiadała. Mówiła, że bryka nieźle po boksie... Nie rozumiem nic :( A ta młoda czarna jest?
  18. Co za babsko !!!! Szkoda, że nie mógł nikt do niej pojechać żeby porozmawiać i ocenić sytuację osobiście...:(
  19. pati, to ty masz się z Magdą kontaktować i wszystko wiedzieć To w końcu nie jedzie do tego wrocławia/?
  20. Czy ktoś już wie co się stało z Rudą huski? Dlaczego uśpiona???/ Proszę o wpis na jej wątku.
  21. Anita, tak dzień w dzień do niemalże samego rana balujesz u Ulki Dziabągulki???? Ja to za godzinę po tym jak pewnie ty się kładziesz to wstaję !!!!!!! Uffff...dobrze, że Ulka nie mieszka z tobą. Przecież dziewczyna by nie wyrobiła !!!!! Nocne warty...ech/
  22. A dajecie do oferty warszawskiej? Ze zdjęciem na 3 edycje to chyba 10zł.
  23. jak ludzie będą życzliwi, dokarmią, nie zrobią krzywdy to sobie poradzi... Za bardzo myślę o psach jak o ludziach :( Nie potrafię do końca zrozumieć, że pies moze mieszkać na dworze, może nie miec właściciela - a i tak sobie poradzi. Dla Miśka to i tak lepsza ta bezdomność niż schronisko.
×
×
  • Create New...