[quote name='Karolina.']Cześć Ulu :)
Trzeba mi info o jakichś niedrogich ośrodkach wypoczynkowych w Krakowie, albo jego okolicach. I najlepiej takich, gdzie akceptują zwierzęta. Może mogłabyś coś doradzić, bo jesteś chyba z okolic? :) Jak będziesz miała czas to skrobnij mi PW. ;)
nie bardzo moge ci pomóc bo Krakowa to ja teraz kompletnie nie znam, mało tam bywam bo mnie ciągle łeb boli jak tam jade hihi
Pozdrowienia dla Mejsi! :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Pegaza']Ula z takim prysznicem to Twoj M nie ma za duzo roboty hehe znaczy ze on nie musi masowac Ciebie :evil_lol:
[url]http://img40.imageshack.us/img40/2526/p1010894v.jpg[/url]
Mejsula dobrze wyglada:loveu: w koncu ma panią ktora ma dyplom wiec nie moze zle wygladac;)[/QUOTE]
jaaak to nie musi??!! a kto go od tego zwolnił?!! hęęęę????
[quote name='Pegaza']Czy ja wiem czy te jego rece potrafia dzialac cuda jak ten sprzet wiszacy :evil_lol:[/QUOTE]
kochaaaanaaaa
[quote name='*Jot*']Ulka nam powie czy M lepszy od prysznica. :evil_lol:[/QUOTE]
żaden prysznic.....