[quote name='meja']Witamy śliczną Mejsi:multi:
Śliczna dziewuszka, kolorki ma przecudne:loveu:, no i ja uwielbiam takie "bujne czuprynki", Mejsi jest w moim typie:cool3:
Pozdrawiamy i na pewno będziemy tu do Was zaglądać by oglądać:lol:[/quote]
:loveu: witamy nowych gośći i zapraszamy częściej
Ta fryzurka już ma dni policzone. Fryzjer się o nią pyta hi hi. Kiedy wróciła ze sppaceru z nawbijanym dziadostwem to wyczesanie jest mordęgą :shake: nawet olejek norkowy mało pomaga